О внесении изменении в решение Отрарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 35/175-VІ "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 18 апреля 2019 года № 40/197-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 апреля 2019 года № 4981. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пункта 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 35/175-VI "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4876, опубликовано 18 января 2019 года в газете "Отырар алқабы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Караконыр на 2019-2021 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 136 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –9 681 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 665 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 68 790 тысяч тенге;
2) затраты – 79 448 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 312 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксарай на 2019-2021 годы согласно приложениям 4 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 395 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6421 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 79 959 тысяч тенге;
2) затраты – 87 584 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 35/175-VІ "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 40/197-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 22 сәуірде № 4981 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 35/175-VI "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4876-нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда "Отырар алқабы" газетінде және 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Қарақоңыр ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 79 136 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –9 681 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 665 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 68 790 мың теңге;
2) шығындар – 79 448 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 312 мың теңге.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Көксарай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 86 395 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер –6421 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 79 959 мың теңге;
2) шығындар – 87 584 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

налоговым поступлениям –3 136 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 72 751 тысяч тенге;
2) затраты – 76 058 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 156 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Отрарского районного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государсвенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликаования и включения в эталонный контрольный банк нормативных прововых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Отрарского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Байтұрсын
Секретарь районного маслихата М. Манапов
Приложение 1
к решению Отрарского
районного маслихата от
18 апреля 2019 года
№ 40/197-VI
Приложение 1
к решению Отрарского
районного маслихата от
28 декабря 2018 года
№ 35/175-VI
Бюджет Караконырского сельского округа на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

салықтық түсiмдер – 3 136 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 72 751 мың теңге;
2) шығындар – 76 058 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 156 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 – қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Отырар аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Отырар аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Байтұрсын
Аудандық мәслихат хатшысы М. Манапов
Отырар аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
18 сәуірдегі № 40/197-VI
шешіміне 1-қосымша
Отырар аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
28 желтоқсандағы № 35/175-VI
шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Қарақоңыр ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3