О бюджете сельских округов и поселков на 2020-2022 годы
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 26 декабря 2019 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 января 2020 года № 5351. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Созакского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 285 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5328 Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2020-2022 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 864 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 864 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 184 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 76 816 тысяч тенге;
2) затраты – 80 919 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 055 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 055 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 055тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 21.09.2020 № 355 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Предусмотреть на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 72 766 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2020-2022 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 266 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 793 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 66 432 тысяч тенге;
2) затраты – 69 768 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 295 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 5351 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 285 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5328 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жартытөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 79 864 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 864 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 184 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 76 816 мың теңге;
2) шығындар – 80 919 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 055 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 055 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 055 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 21.09.2020 № 355 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 72 766 мың теңге болып белгіленсін.
3. Жуантөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 68 266 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 793 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 41 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 66 432 мың теңге;
2) шығындар – 69 768 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерімен сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 5 219 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 359 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Предусмотреть на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 270 673 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет сельского округа Тасты на 2020-2022 годы согласно приложению 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 392 тысяч тенге:
налоговые поступления – 619 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 59 773 тысяч тенге;
2) затраты – 60 392 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0 тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов –0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 22.06.2020 № 338 (вводится в действие с 01.01.2020).
24. Предусмотреть на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 56 387 тысяч тенге.
25. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2020 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
26. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 219 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 359 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2020 жылы аудандық бюдеттен кент бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 270 673 мың теңге болып белгіленсін.
23. Тасты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 12-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 60 392 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 619 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 59 773 мың теңге;
2) шығындар – 60 392 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 22.06.2020 № 338 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2020 жылы аудандық бюдеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 56 387 мың теңге болып белгіленсін.
25. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2020 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
26. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Жанұзақов
Секретарь районного маслихата Б. Байғараев
Приложение 1 к решению
Созакского районого
маслихата от 26 декабря
2019 года № 295
Бюджет сельского округа Жартытобе на 2020 год

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
27. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Жанұзақов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 295 шешіміне 1 қосымша
Жартытөбе ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті