Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 28 мая 2019 года № 327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 июня 2019 года № 5077
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 28 мамырдағы № 327 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 3 маусымда № 5077 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағы 10) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить 49 (сорок девять) лет на земельные участки без изъятия у землепользователей и собственников земель для прокладки и эксплуатации магистральной волоконно-оптической линии связи согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Исключен постановлением акимата Толебийского района Туркестанской области от 15.09.2022 № 447 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "ТNS-Plus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі магистральды талшықты оптикалық байланыс желісін орналастыру және пайдалану үшін жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелерінде 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Алынып тасталды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 15.09.2022 № 447 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).