О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 34/189-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 27 июня 2019 года № 43/226-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 июля 2019 года № 5127. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 13 июня 2019 года № 38/405-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5089 Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 34/189-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4865, опубликовано 4 января 2019 года в газете "Толеби туы" и 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 185 102 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 577 961 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24 657 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 27 913 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 554 571 тысяч тенге;
2) затраты – 20 195 141 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 575:
бюджетные кредиты – 7 575;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 17 614 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 17 614 тысяч тенге:
поступление займов – 7 575;
погашение займов – 3 775 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 814 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Установить на 2019 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 55 процентов и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.

Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 34/189-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 43/226-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 9 шілдеде № 5127 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 38/405-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5089 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 34/189-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4865 санымен тіркелген, 2019 жылы 4 қаңтардағы "Төлеби туы" газетінде және 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 185 102 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 577 961 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 657 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 913 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 18 554 571 мың теңге;
2) шығындар – 20 195 141 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 575:
бюджеттік кредиттер – 7 575;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 17 614 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 17 614 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 575;
қарыздарды өтеу – 3 775 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 814 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. 2019 жылы төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 55 пайыз және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.

3. Государственнному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Кулманов
Секретарь районного маслихата Н. Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 27 июня
2019 года № 43/226-VI
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 20 декабря
2018 года № 34/189-VI
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Класс
Подкласс

3. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Кулманов
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Қойбағаров
Төлеби аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
27 маусымдағы № 43/226-VI
шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
20 желтоқсандағы № 34/189-VI
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

803586
9
Прочие услуги в области образования
1509435
464
Отдел образования района (города областного значения)
1509435
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19740
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
452417
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
731
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
31815
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
195
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
198299
113
Целевые текущие трансферты из местного бюджета
806238
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2100925
1
Социальное обеспечение
1458846
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1437517
005
Государственная адресная социальная помощь
1437517
464
Отдел образования района (города областного значения)
21329
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
21329
2
Социальная помощь
575871
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
575871
002
Программа занятости
252489
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6429
006
Жилищная помощь
4347
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79953
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40696
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
26042
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
114770
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51145
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
66208
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66208
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

803586
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1509435
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1509435
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19740
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
452417
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
731
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
31815
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
195
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
198299
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
806238
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2100925
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1458846
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1437517
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1437517
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
21329
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
21329
2
Әлеуметтiк көмек
575871
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
575871
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
252489
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6429
006
Тұрғын үй көмегі
4347
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
79953
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40696
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
26042
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
114770
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51145
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
66208
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66208
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер