О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 34/189-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 22 ноября 2019 года № 46/244-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 декабря 2019 года № 5298. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 1 ноября 2019 года № 43/459-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5238 Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 34/189-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4865, опубликовано 4 января 2019 года в газете "Толеби туы" и 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 133 409 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 168 364 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 657 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29 913 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 910 475 тысяч тенге;
2) затраты – 21 143 448 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 575:
бюджетные кредиты – 7 575;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 17 614 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 614 тысяч тенге:
поступление займов – 7 575;
погашение займов – 3 775 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 814 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 34/189-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 46/244-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 5298 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 қарашадағы № 43/459-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5238 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 34/189-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4865 тіркелген, 2019 жылы 4 қаңтардағы "Төлеби туы" газетінде және 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21 133 409 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 168 364 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 657 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 913 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 19 910 475 мың теңге;
2) шығындар – 21 143 448 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 575:
бюджеттік кредиттер – 7 575;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 17 614 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 614 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 575;
қарыздарды өтеу – 3 775 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 814 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Установить на 2019 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 55 процентов и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.
3. Государственному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии маслихата Н. Клушев
Секретарь маслихата Н. Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 22 ноября
2019 года № 46/244-VI
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 20 декабря
2018 года № 34/189-VI
Районный бюджет на 2019 год
Сумма в тысяч тенге
Категория
Наименование
Класс
Подкласс

2. 2019 жылы төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 55 пайыз және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
3. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының төрағасы Н. Клушев
Мәслихат хатшысы Н. Қойбағаров
Төлеби аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
22 қарашадағы № 46/244-VI
шешіміне 1-қосымша
Төлеби аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
20 желтоқсандағы № 34/189-VI
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

7372
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
11500
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
39542
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2100
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
147163
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3298
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3298
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3298
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
54185
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
54185
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
54185
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
49827
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4358
12
Транспорт и коммуникации
1255588
1
Автомобильный транспорт
1226877
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1226877
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
793820
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
113614
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
319443
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
28711
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28711
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
28711
13
Прочие
395878
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
22000
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
22000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
22000
9
Прочие
373878
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
58452
008
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
369
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6528
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы

7372
008
Алып койылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттын құнын иелеріне өтеу
11500
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізу
39542
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2100
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
147163
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
3298
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3298
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
3298
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
54185
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
54185
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
54185
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49827
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4358
12
Көлiк және коммуникация
1255588
1
Автомобиль көлiгi
1226877
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1226877
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
793820
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
113614
051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
319443
9
Көлік және коммуникация саласындағы өзге де қызметтер
28711
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28711
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
28711
13
Басқалар
395878
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
22000
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
22000
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22000
9
Басқалар
373878
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
58452
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
369
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6528
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер