О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36-242-VI "О бюджете города, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 3 июля 2019 года № 46-293-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 июля 2019 года № 5131. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Шардаринского районного маслихата от 25 июня 2019 года № 45-291-VІ "О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 35-227-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5097, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36-242-VІ "О бюджете города, сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4888, опубликовано 18 января 2019 года в газете "Шартарап-Шарайна" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардара на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 944 977 тысяч тенге:
налоговые поступления – 271 767 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 672 610 тысяч тенге;
2) затраты – 963 171 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 18 194 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 18 194 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 18 194 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа К.Турысбеков на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-242-VІ "2019-2021 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 шілдедегі № 46-293-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 11 шілдеде № 5131 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шардара аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 45-291-VI "Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 35-227-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5097 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-242-VI ""2019-2021 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4888 тіркелген, 2019 жылдың 18 қаңтардағы "Шартарап-Шарайна" газетінде және 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 944 977 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 271 767 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 672 610 мың теңге;
2) шығындар – 963 171 мың теңге;
3) таза бюджеттiккредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттердіөтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы– - 18 194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 18 194 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 18 194 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

1) доходы – 115 106 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 110 491 тысяч тенге;
2) затраты – 119 698 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 4 592 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 592 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 592 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 251 954 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 883 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 130 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 247 941 тысяч тенге;
2) затраты – 260 237 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 8 283 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 8 283 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 283 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в следующей редакции:
4. Утвердить бюджет сельского округа Узыната на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 776 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 886 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 98 890 тысяч тенге;
2) затраты – 104 108 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 2 332 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 332 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 332 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Алатау батыр на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 115 106 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 265 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 0;
трансферттер түсiмi – 110 491 мың теңге;
2) шығындар – 119 698 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы– - 4 592 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 4 592 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 4 592 мың теңге.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 251 954 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 883 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 130 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 0;
трансферттер түсiмi – 247 941 мың теңге;
2) шығындар – 260 237 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы– - 8 283 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8 283 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 283 мың теңге.
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
4. Ұзыната ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 101 776 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 886 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 0;
трансферттер түсiмi – 98 890 мың теңге;
2) шығындар – 104 108 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 2 332 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 332 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 332 мың теңге.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
5. Алатау батыр ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

1) доходы – 106 007 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 481 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 103 466 тысяч тенге;
2) затраты – 115 413 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 9 406 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 9 406 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 9 406 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Шардаринского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) кiрiстер – 106 007 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 481 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 103 466 мың теңге;
2) шығындар – 115 413 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 9 406 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 9 406 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 406 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шардара аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном видена казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;