Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 мая 2019 года № 5039
Сноска. Заголовок постановления – в редакции постановления акимата Келесского района Туркестанской области от 21.02.2023 № 46 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата Келесского района Туркестанской области от 21.02.2023 № 46 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Исключен постановлением акимата Келесского района Туркестанской области от 21.02.2023 № 46 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Келесского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Келесского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Келесского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Т.Оразбекова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Есбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Келесской районной
территориальной избирательной
комиссии
________________ Ж.Альсеитов
"___" __________ 2019 года
Приложение 1 к
постановлению акимата
Келесского района
от 08 мая 2019 года № 142
Перечень помещений предоставляемых для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 142 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 5039 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 21.02.2023 № 46 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 21.02.2023 № 46 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Алынып тасталды - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 21.02.2023 № 46 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. "Келес ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Келес ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Келес ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Т.Оразбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Есбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Келес аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ Ж.Альсеитов
"___" _________ 2019 жыл
Келес ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 08 мамырдағы
№ 142 қаулысына
1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізбесі

Сноска. Приложение 1 исключено постановлением акимата Келесского района Туркестанской области от 21.02.2023 № 46 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к
постановлению акимата
Келесского района
от 08 мая 2019 года № 142
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Келесского района Туркестанской области от 21.02.2023 № 46 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов
по селу Абай
1
напротив здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №4 имени Ж.Баласагуна" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Б.Кыргызалиева
2
напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "колледж №13" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области по улице Т.Рыскулова
3
левая сторона здания государственного коммунального казенного предприятия "Келесский районный дом культуры имени Аширали Кенжеева" акимата Келесского района по улице Т.Рыскулова
4
перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №1 имени О.Есимова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице А.Сатбаева
по сельскому округу Биртилек
5
левая сторона здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №8 имени Т.Бегманова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Ынтымак, села Аккурган
6
правая сторона здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №12 имени Р.Алибекулы" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Муслим ата, села Енбекши
7
правая сторона здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №10 "Игилик" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Сункар, села Игилик
по сельскому округу Кошкарата
8
перед зданием сельского дома культуры "Бескубыр" государственного коммунального казенного предприятия "Келесский районный дом культуры имени Аширали Кенжеева" акимата Келесского района по улице К.Ерназарова, села Бескубыр
9
перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №22 имени З.Рустемова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице С.Усербайулы, села Кошкарата
10
правая сторона коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №28 "Макташы" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице А.Байтурсынова, села Аманжар
по сельскому округу Ушкын
11
западная сторона пересечения улиц К.Конысбаева и Д.Конаева, села Ушкын
сельский округ Алпамыс батыр
12
северо-восточная сторона пересечения улиц С.Кожанова и Абая, села Акжол
13
южная сторона пересечения улиц Б.Майлина и Т.Тажибаева, села Кауыншы
по сельскому округу Жузимдик
14
юго-западная сторона пересечения улиц Б.Калмаханова и Т.Бигельдинова, села Жузимдик
по сельскому округу Бирлесу
15
юго-западная сторона пересечения улиц Б.Курмансеитова и М.Иебаева, села Казахстан
16

Ескерту. 1-қосымша алынып тасталды - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 21.02.2023 № 46 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Келес ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 8 мамырдағы
№ 142 қаулысына
2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 21.02.2023 № 46 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Абай ауылы бойынша
1
Б.Қырғызалиев көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№4 Ж.Баласағұн атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы жағы
2
Т.Рысқұлов көшесіндегі Түркістан облысы адами әлеуетті дамыту басқармасының "№13 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратына қарама-қарсы жағы
3
Т.Рысқұлов көшесіндегі Келес ауданы әкімдігінің "Әшірәлі Кенжеев атындағы Келес аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының сол жағы
4
Ә.Сатбаев көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№1 О.Есімов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
Біртілек ауылдық округі бойынша
5
Аққорған елді мекені, Ынтымақ көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№8 Т.Бегманов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағы
6
Еңбекші елді мекені, Мүслім ата көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№12 Р.Әлібекұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
7
Игілік елді мекені, Сұнқар көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№10 "Игілік" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
Қошқарата ауылдық округі бойынша
8
Бесқұбыр елді мекені, Қ.Ерназаров көшесіндегі "Келес ауданы әкімдігінің "Әшірәлі Кенжеев атындағы Келес аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының "Бесқұбыр" ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
9
Қошқарата елді мекені, С.Өсербайұлы көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№22 З.Рүстемов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
10
Аманжар елді мекені, А.Байтұрсынов көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№28 "Мақташы" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
Ұшқын ауылдық округі бойынша
11
Ұшқын елді мекені, Қ.Қонысбаев және Д.Қонаев көшелері қиылысының батыс жағы
Алпамыс батыр ауылдық округі бойынша
12
Ақжол елді мекені, С.Қожанов және Абай көшелері қиылысының солтүстік шығыс жағы
13
Қауыншы елді мекені, Б.Майлин және Т.Тажибаев көшелері қиылысының оңтүстік жағы
Жүзімдік ауылдық округі бойынша
14
Жүзімдік елді мекені, Б.Қалмаханов және Т.Бигельдинов көшелері қиылысының оңтүстік батыс жағы
Бірлесу ауылдық округі бойынша
15
Қазақстан елді мекені, Б.Құрмансеитов және М.Иебаев көшелері қиылысының оңтүстік батыс жағы
16

правая сторона коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №34 имени А.Байтурсынова" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Кабанбай батыр, села 28 гвардия
по сельскому округу Актобе
17
северо-западная сторона пересечения улиц Акдала и Атамура, села Жуантобе
18
восточная сторона пересечения улицы Нурлы жол и автомобильной дороги республиканского значения а-15 "Жызак-Гагарин-Жетысай-Сарыагаш-Жибек жолы", села Жуантобе
19
юго-восточная сторона пересечения улиц А.Туралимова и Б.Ермекова, села Лесбек батыр
20
юго-западная сторона пересечения улицы Т.Сүлейменова и автомобильной дороги республиканского значения а-15 "Жызак-Гагарин-Жетысай-Сарыагаш-Жибек жолы", села Кокбулак
21
левая сторона здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №43 "Болашак" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Жанагасыр, села Бозсу
по сельскому округу Бирлик
22
восточная сторона пересечения улиц А.Жангелдина и М.Ауезова, села Бирлик
23
юго-восточная сторона пересечения улиц Д.Конаева и Х.Кобеева, села Жанатиршилик
по сельскому округу Ошакты
24
северо-западная сторона пересечения улиц М.Ауезова и А.Молдагуловой, села С.Саттарова
25
левая сторона здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №47 имени Д.Конаева" отдела развития человеческого потенциала Келесского района по улице Ж.Жаксыбекова, села Береке
26
левая сторона здания товарищество с ограниченной ответственностью "Асмет ЛТД" по улице Курбанова, села Ошакты
по сельскому округу Бозай
27
южная сторона пересечения улиц Курмангазы и Казыбек би, села Бозай
28
юго-восточная сторона пересечения улиц Ш.Калдаякова и Ы.Алтынсарина, села Тентексай
по сельскому округу Жамбыл
29
юго-западная сторона пересечения улиц Жамбыл и Абая, села Бекбота
30
северо-восточная сторона пересечения улиц Бейбитшилик и Курмангазы, села Ашыколь

28 гвардия елді мекені, Қабанбай батыр көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№34 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағы
Ақтөбе ауылдық округі бойынша
17
Жуантөбе елді мекені, Ақдала және Атамұра көшелері қиылысының солтүстік батыс жағы
18
Жаңадәуір елді мекені, Нұрлы жол көшесі мен "Жызақ-Гагарин-Жетісай-Сарыағаш-Жібек жолы" республикалық маңызы бар А-15 автомобиль жолы қиылысының шығыс жағы
19
Лесбек батыр елді мекені, А.Туралимов және Б.Ермеков көшелері қиылысының оңтүстік шығыс жағы
20
Көкбұлақ елді мекені, Т.Сүлейменов көшесі мен "Жызақ-Гагарин-Жетісай-Сарыағаш-Жібек жолы" республикалық маңызы бар А-15 автомобиль жолы қиылысының оңтүстік батыс жағы
21
Бозсу елді мекені, Жаңағасыр көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№43 "Болашақ" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағы
Бірлік ауылдық округі бойынша
22
Бірлік елді мекені, Ә.Жангелдин және М.Әуезов көшелері қиылысының шығыс жағы
23
Жаңатіршілік ауылы, Х.Көбеев және Д.Қонаев көшелері қиылысының оңтүстік шығыс жағы
Ошақты ауылдық округі бойынша
24
С.Саттаров елді мекені, М.Әуезов және Ә.Молдағұлова көшелері қиылысының солтүстік батыс жағы
25
Береке елді мекені, Ж.Жақсыбеков көшесіндегі Келес ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№47 Д.Қонаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағы
26
Ошақты елді мекені, Құрбанов көшесіндегі "Асмет ЛТД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының сол жағы
Бозай ауылдық округі бойынша
27
Бозай елді мекені, Құрманғазы және Қазыбек би көшелері қиылысының оңтүстік жағы
28
Тентексай елді мекені, Ш.Қалдаяқов және Ы.Алтынсарин көшелері қиылысының оңтүстік шығыс жағы
Жамбыл ауылдық округі бойынша
29
Бекбота елді мекені, Жамбыл және Абай көшелері қиылысының оңтүстік батыс жағы
30
Ащыкөл елді мекені, Бейбітшілік және Құрманғазы көшелері қиылысының солтүстік шығыс жағы