О внесении дополнений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 17 апреля 2017 года № 104 "О некоторых вопросах субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 27 июня 2019 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 июля 2019 года № 6043. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 апреля 2020 года № 130
Сноска. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 15.04.2020 № 130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", в целях реализации приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11223), также на основании письма Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 мая 2019 года № 3-3-5/9273 Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 17 апреля 2017 года № 104 "О некоторых вопросах субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5024, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 мая 2017 года, в газетах "Дидар" и "Рудный Алтай" от 23 мая 2017 года) следующие дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
пункт 10 дополнить строкой следующего содержания:
"
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%,
SО4-53%
тонна
135 000
";
пункт 12 дополнить строкой следующего содержания:
"
Азотно-фосфорно-калийное комплексное удобрение (NPK удобрение) 5:14:14
N-5%, P2O-14%, K2O-14%
тонна
64 750
";
пункт 20 дополнить строкой следующего содержания:
"
Моноаммонийфосфат очищенный

Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 104 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 214 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 6043 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 130 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 15.04.2020 № 130 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 11-бабы 2-тармағының 5-1) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 11223 болып тіркелген) бұйрығын іске асыру мақсатында, сонымен қатар Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 3-3-5/9273 хаты негізінде Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 104 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5024 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде, 2017 жылғы 23 мамырда "Дидар" және "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасына:
10-тармақ мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-52%, SО4-53%
тонна
135 000
";
12-тармақ мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш) 5:14:14
N-5%, P2O-14%, K2O-14%
тонна
64 750
";
20-тармақ мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Моноаммонийфосфат тазартылған

N-12%, P2O-61%
тонна
178 500
";
пункт 46 дополнить строкой следующего содержания:
"
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,7%, K2O-46,3%
тонна
214 500
";
дополнить пунктами 309-317, следующего содержания:
"
309
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20%, P2O-10%, K2O-10%, S-4%
килограмм
71
310
YaraTera SUPER FK 30
P2O-18,8%, K2O- 6,3%, Na2O- 5,8%
литр
495
311
YaraVita Mantrac Pro
N-3,8%, Mn-27,4%
литр
1 944,5
312
Органоминеральное удобрение HumiPro
Водная смесь солей гуминовой кислоты и минеральных удобрений. NPK=0,08-0,05-0,8 органические вещества – 5,5%, в них гуматы – 4,3%, фульваты – 1,04%, кинетин, аминокислоты
литр

N-12%, P2O-61%
тонна
178 500
";
46-тармақ мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Азотқышқылды калий (калий нитраты)
N-13,7%, K2O-46,3%
тонна
214 500
";
мынадай мазмұнда 309-317-ші тармақтармен толықтырылсын:
"
309
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S маркалы
N-20%, P2O-10%, K2O -10%, S -4%
килограмм
71
310
YaraTera SUPER FK 30
P2O-18,8%, K2O-6,3%, Na2O-5,8%
литр
495
311
Yara Vita Mantrac Pro
N-3,8%, Mn-27,4%
литр
1 944,5
312
Органоминералдық тыңайтқыш HumiPro
Гумин кышкылдары тұздары мен минералды тыңайтқыштардың сулы қоспасы. NPK=0,08-0,05-0,8 органикалық заттар-5,5%, оның ішінде гуматтар – 4,3%, фульваттар-1,04%, кинеттер, амин қышқылдары
литр

2 134,5
313
Органоминеральное удобрение VitaePro
Водная смесь натурального органического вещества и минеральных удобрений. NPK=0,1-0,05-0,6 органические вещества–2,8% в них цитокинин, ауксин элиситоры, витамины В1, В2, С, РР, аминокислоты
литр
4 269,5
314
Лигногумат марки АМ
Соли гуминовых веществ-80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
килограмм

2 134,5
313
Органоминералдық тыңайтқыш VitaePro
Табиғи органикалық заттар мен минералды тыңайтқыштардың сулы қоспасы. NPK=0,1-0,05-0,6 органикалық заттар-2,8%, оның ішінде цитокинин, ауксин элиситорлары, В1, В2, С, РР витаминдері, амин қышқылдары
литр
4 269,5
314
АМ маркалы лигногумат
Гуминді заттар тұзы- 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
килограмм

3 300
315
Лигногумат марки БМ
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
литр
792
316
Лигногумат марки ВМ- NPK
Соли гуминовых веществ – 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
литр

3 300
315
БМ маркалы лигногумат
Гуминді заттар тұзы – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
литр
792
316
ВМ- NPK маркалы лигногумат
Гуминді заттар тұзы – 40,0-45,0%, K2O-5,0-19,0%, S-1,5%. Fe-0,005-0,1%, Mn-0,005-0,06%, Cu-0,005-0,06%, Zn-0,005-0,06%, Mo-0,003-0,008%, Se-0-0,002%, B-0,01-0,15%, Co-0,005-0,06%, N-0,1-16,0%, P-0,1-24,0%
литр

792
317
Лигногумат марки Б СУПЕР БИО
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
литр
792
".
2. Управлению сельского хозяйства области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

792
317
Б СУПЕР БИО маркалы лигногумат
Гуминді заттар тұзы – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
литр
792
".
2. Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таралатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің агроөнеркәсіп кешені мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов