О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 июня 2019 года № 209 "Об утверждении перечня организаций технического и профессионального, послесреднего образования для размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 сентября 2019 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 октября 2019 года № 6180
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда на подготовительные отделения организаций высшего и (или) послевузовского образования, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование, утвержденных приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13418), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 июня 2019 года № 209 "Об утверждении перечня организаций технического и профессионального, послесреднего образования для размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6040, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 июня 2019 года, в газетах "Дидар" 13 июля 2019 года, "Рудный Алтай" 13 июля 2019 года) следующие изменения:
приложения 1, 2, 3, 4 к указанному постановлению, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему постановлению.
2. Управлению образования области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 209 "2019-2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 335 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қазанда № 6180 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 бұйрығымен бекітілген Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 13418 болып тіркелген) сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 209 "2019-2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 6040 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, 2019 жылғы 13 шілдеде "Дидар", 2019 жылғы 13 шілдеде "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2, 3, 4 қосымшасы осы қаулының 1, 2, 3, 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстың білім басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) югосударственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасысының Заннама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории области;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам социальной сферы.

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің облыс аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "30" сентября 2019 года
№ 335
Перечень организаций технического и профессионального, послесреднего образования для размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год (по квалификациям среднего звена)
№
Наименование учреждения
Количество мест
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Педагогический колледж им. М.О. Ауэзова" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2019 жылғы "30" қыркүйектегі
№ 335 қаулысына 1 қосымша
2019-2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі (орта буын біліктіліктері бойынша)
№
Мекеменің атауы
Орын саны
1
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы "М.О. Әуезов атындағы педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

233
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский гуманитарный колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
286
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж строительства" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
60
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Музыкальное училище имени Мукана Тулебаева" управления образования Восточно-Казахстанской области
80
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанское училище искусств имени народных артистов братьев Абдуллиных" управления образования Восточно-Казахстанской области
75
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж бизнеса и сервиса" управления образования Восточно-Казахстанской области
46
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Геологоразведочный колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
195
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Электротехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
105
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж транспорта" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
250
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж геодезии и картографии" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
105
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж радиотехники и связи" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
85
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
30
13
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный высший медицинский колледж имени Дуйсенби Калматаева города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
210
14
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Усть-Каменогорский медицинский колледж" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
220
15
Коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорский политехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
72
16
Коммунальное государственное казенное предприятие "Риддерский аграрно-технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
119
17
Коммунальное государственное казенное предприятие "Политехнический колледж города Аягоз" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
20
18
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский сельскохозяйственный колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
60
19
Коммунальное государственное учреждение "Глубоковский аграрный колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
20
20
Коммунальное государственное учреждение "Риддерский многопрофильный колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
25
21
Коммунальное государственное учреждение "Самарский аграрно-технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
15
22
Учреждение "Восточный техническо-гуманитарный колледж"

233
2
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
286
3
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы "Құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
60
4
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Мұқан Төлебаев атындағы музыка училищесі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
80
5
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Халық әртістері ағайынды Абдуллиндер атындағы Шығыс Қазақстан өнер училищесі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75
6
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Бизнес және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
46
7
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы "Геологиялық барлау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
195
8
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Электротехника колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
105
9
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Көлік колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
250
10
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Геодезия және картография колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
105
11
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Радиотехника және байланыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
85
12
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Шығыс Қазақстан технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
30
13
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
210
14
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Өскемен медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
220
15
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Өскемен политехникалық колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
72
16
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Риддер аграрлық техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
119
17
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Аягөз қаласының политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
20
18
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
19
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Глубокое аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
20
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Риддер көпсалалы колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
21
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Самар аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
22
"Шығыс техникалық-гуманитарлық колледжі" мекемесі

294
23
Учреждение "Колледж имени Кумаша Нургалиева"
25
24
Учреждение "КАЗАХСТАНСКО-КОРЕЙСКИЙ КОЛЛЕДЖ "КВАНСОН"
25
25
Товарищество с ограниченной ответственностью "Усть-Каменогорский колледж экономики и финансов"
40
26
Учреждение "Техническо-экономический колледж"
32
27
Учреждение "Семейский многопрофильный колледж"
76
28
Товарищество с ограниченной ответственностью "Региональный спортивный колледж олимпийского резерва"
25
29
Товарищество с ограниченной ответственностью "Высший Колледж "Кайнар"
71
30
Частное учреждение "Электронный колледж имени Жакии Чайжунусова"
30
31
Учреждение "ГУМАНИТАРНО-ЭКОНОМИЧЕСКИЙ КОЛЛЕДЖ"
25
32
Учреждение образования "Высший медицинский колледж "АВИЦЕННА"
205
33
Учреждение "Медицинский колледж "СЕМЕЙ"
154
34
Учреждение "Высший гуманитарно-юридический и технический колледж"
12
35
Учреждение "Innovative college"
34
36
Учреждение "Колледж "Семей"
41
37
Учреждение "Колледж агробизнеса и экономики Казпотребсоюза"
10
38
Учреждение "Алтайский Высший колледж"
25
39
Учреждение "Гуманитарно-технический колледж"
48
Всего
3483
Приложение 2 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "30" сентября 2019 года
№ 335
Перечень организаций технического и профессионального, послесреднего образования для размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год (по рабочим квалификациям)
№
Наименование учреждения
Количество мест
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж строительства" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
95
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж бизнеса и сервиса" управления образования Восточно-Казахстанской области
109
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Электротехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
140
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж радиотехники и связи" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
70
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Семейский финансово-экономический колледж имени Рымбека Байсеитова" управления образования Восточно-Казахстанской области
45
6
Коммунальное государственное учреждение "Индустриально-технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
50
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
27
8
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный высший медицинский колледж имени Дуйсенби Калматаева города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
15
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорский политехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
90
10
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский многопрофильный технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
95
11
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж сферы обслуживания" управления образования Восточно-Казахстанской области
44
12
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж строительства" управления образования Восточно-Казахстанской области

294
23
"Құмаш Нұрғалиев атындағы колледж" Мекемесі
25
24
"КВАНСОН" ҚАЗАҚСТАН-КОРЕЙ КОЛЛЕДЖІ" мекеме
25
25
"Өскемен экономика-қаржы колледжі" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
40
26
"Технико-экономикалық колледжі" мекеме
32
27
"Семей көп салалы колледжі" Мекемесі
76
28
"Региональный спортивный колледж олимпийского резерва" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
25
29
"Қайнар "Колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
71
30
"Жақия Шайжүнісов атындағы электронды колледж" жеке меншік мекемесі
30
31
"ГУМАНИТАРЛЫҚ-ЭКОНОМИКАЛЫҚ КОЛЛЕДЖЫ" мекемесі
25
32
"АВИЦЕННА" жоғары медициналық колледжі" білім мекемесі
205
33
"СЕМЕЙ" Медициналық колледжі" Мекеме
154
34
"Жоғары гуманитарлық-заң және техникалық колледжі" мекемесі
12
35
"Innovative college" мекемесі
34
36
"Семей" колледжі" мекемесі
41
37
"Қазтұтынуодағы агробизнес және экономика колледжі" мекемесі
10
38
Мекемесі "Алтай Жоғары колледж"
25
39
"Гуманитарлы-техникалық колледжі" мекемесі
48
Жиыны
3483
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2019 жылғы "30" қыркүйектегі
№ 335 қаулысына 2 қосымша
2019-2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі (жұмысшы біліктіліктері бойынша)
№
Мекеменің атауы
Орын саны
1
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы "Құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
95
2
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Бизнес және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
109
3
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Электротехника колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
140
4
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Радиотехника және байланыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
70
5
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Рымбек Байсейітов атындағы Семей қаржы-экономикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
45
6
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Индустрия-технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
7
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Шығыс Қазақстан технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
27
8
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
15
9
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Өскемен политехникалық колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
90
10
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Өскемен көпсалалы технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
95
11
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Өскемен қызмет көрсету саласы колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
44
12
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Өскемен құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

145
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Риддерский аграрно-технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
20
14
Коммунальное государственное казенное предприятие "Политехнический колледж города Аягоз" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
52
15
Коммунальное государственное учреждение "Абайский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
15
16
Коммунальное государственное учреждение "Бескарагайский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
30
17
Коммунальное государственное учреждение "Бородулихинский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
15
18
Коммунальное государственное учреждение "Серебрянский технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
10
19
Коммунальное государственное учреждение "Глубоковский технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
35
20
Коммунальное государственное учреждение "Глубоковский аграрный колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
31
21
Коммунальное государственное учреждение "Зайсанский технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
25
22
Коммунальное государственное учреждение "Технологический колледж города Алтай" управления образования Восточно-Казахстанской области
75
23
Коммунальное государственное учреждение "Сельскохозяйственный колледж района Алтай" управления образования Восточно-Казахстанской области
30
24
Коммунальное государственное учреждение "Катон-Карагайский аграрно-технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
25
25
Коммунальное государственное учреждение "Курчумский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
30
26
Коммунальное государственное учреждение "Урджарский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
70
27
Коммунальное государственное учреждение "Тарбагатайский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
65
28
Коммунальное государственное учреждение "Шемонаихинский колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
40
29
Коммунальное государственное учреждение "Жарминский технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
10
30
Коммунальное государственное учреждение "Самарский аграрно-технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области
45
31
Учреждение "Усть-Каменогорский многопрофильный колледж"
44
32
Учреждение "Колледж имени Кумаша Нургалиева"
50
33
Учреждение "КАЗАХСТАНСКО-КОРЕЙСКИЙ КОЛЛЕДЖ "КВАНСОН"
52
34
Товарищество с ограниченной ответственностью "Усть-Каменогорский колледж экономики и финансов"
63
35
Негосударственное учреждение "Колледж транспорта и безопасности жизнедеятельности"
20
36
ТОО "Восточно-Казахстанский технико-экономический колледж"
20
37
Товарищество с ограниченной ответственностью "Высший Колледж "Кайнар"
15
38
Частное учреждение "Электронный колледж имени Жакии Чайжунусова"
20
39
Учреждение "Колледж агробизнеса и экономики Казпотребсоюза"
35
40
Учреждение "Колледж "Жастар"
25
41
Учреждение "Технологический колледж города Семей"
25
42
Учреждение "Колледж сферы обслуживания"
29
43
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж № 1" управления образования Восточно-Казахстанской области
30
44
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж № 2" управления образования Восточно-Казахстанской области
54
45
Коммунальное государственное учреждение "Усть-Каменогорский колледж № 3" управления образования Восточно-Казахстанской области
84
46
Коммунальное государственное учреждение "Семейский колледж № 1" управления образования Восточно-Казахстанской области
72
47
Коммунальное государственное учреждение "Семейский колледж № 2" управления образования Восточно-Казахстанской области
57
48
Коммунальное государственное учреждение "Жарминский колледж № 1" управления образования Восточно-Казахстанской области
87
49
Коммунальное государственное учреждение "Шемонаихинский колледж № 1" управления образования Восточно-Казахстанской области
72
Всего

145
13
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Риддер аграрлық техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
20
14
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Аягөз қаласының политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
52
15
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Абай колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
16
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Бесқарағай колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
17
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Бородулиха колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
18
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Серебрянск технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
19
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Глубокое техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
35
20
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Глубокое аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
31
21
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Зайсан технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
22
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Алтай қаласының технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
23
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Алтай ауданынының ауылшаруашылығы колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
24
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Катонқарағай аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
25
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Күршім колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
26
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Үржар колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
27
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Тарбағатай колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
65
28
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Шемонаиха колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
29
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Жарма технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
30
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Самар аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
45
31
"Өскемен көп салалы колледжі" мекемесі
44
32
"Құмаш Нұрғалиев атындағы колледж" Мекемесі
50
33
"КВАНСОН" ҚАЗАҚСТАН-КОРЕЙ КОЛЛЕДЖІ" мекеме
52
34
"Өскемен экономика-қаржы колледжі" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
63
35
"Колледж транспорта и безопасности жизнедеятельности" мемлекеттік емес мекемесі
20
36
"Шығыс Қазақстан технико-экономиялық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
20
37
"Қайнар "Колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
15
38
"Жақия Шайжүнісов атындағы электронды колледж" жеке меншік мекемесі
20
39
"Қазтұтынуодағы агробизнес және экономика колледжі" мекемесі
35
40
"Жастар" колледжі" мекемесі
25
41
"Семей қаласының технология колледжі" мекемесі
25
42
Колледж "Қызмет көрсету саласы" мекемесі
29
43
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 1 Өскемен колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
44
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 2 Өскемен колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54
45
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 3 Өскемен колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
84
46
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 1 Семей колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
72
47
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 2 Семей колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
57
48
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 1 Жарма колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
87
49
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "№ 1 Шемонаиха колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
72
Жиыны

2402
Приложение 3 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "30" сентября 2019 года
№ 335
Перечень организаций технического и профессионального, послесреднего образования для размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год по программе "Мәңгілік ел жастары-индустрияға!" - "Серпін-2050"
№
Наименование учреждения
Количество мест
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский сельскохозяйственный колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
15
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорский политехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
15
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Педагогический колледж им. М.О. Ауэзова" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
50
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский гуманитарный колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
30
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Колледж транспорта" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
20
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Электротехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
15
7
Учреждение Медицинский колледж "Семей"
30
8
Учреждение "Колледж "Семей"
35
Всего
210
Приложение 4 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "30" сентября 2019 года
№ 335
Перечень организаций технического и профессионального, послесреднего образования для размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год (по прикладному бакалавриату)
№
Наименование учреждения
Количество мест
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный высший медицинский колледж имени Дуйсенби Калматаева города Семей" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
50
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Усть-Каменогорский политехнический колледж" управления образования Восточно-Казахстанского областного акимата
55
Итого
105

2402
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2019 жылғы "30" қыркүйектегі
№ 335 қаулысына 3 қосымша
"Мәңгілік ел жастары-индустрияға!" - "Серпін-2050" бағдарламасы бойынша 2019-2020 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі
№
Мекеменің атауы
Орын саны
1
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
15
2
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Өскемен политехникалық колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
15
3
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы "М.О. Әуезов атындағы педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
4
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
30
5
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Білім басқармасы "Көлік колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
20
6
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы "Электротехника колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
15
7
"СЕМЕЙ" Медициналық колледжі" Мекеме
30
8
"Семей" колледжі" мекемесі
35
Жиыны
210
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2019 жылғы "30" қыркүйектегі
№ 335 қаулысына 4 қосымша
2019-2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі (қолданбалы бакалавриат бойынша)
№
Мекеменің атауы
Орын саны
1
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының Дүйсенбі Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медицина колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
50
2
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Өскемен политехникалық колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
55
Жиыны
105