О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 38/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2019-2021 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 августа 2019 года № 47/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 сентября 2019 года № 6132. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 52/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 52/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 38/2-VI "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-207, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 835 407,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 20 799 638,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 894 595,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 566 934,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 574 239,0 тысяч тенге;
2) затраты – 66 608 391,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -300 000,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0;
погашение бюджетных кредитов – 300 000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 140 763,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 145 986,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5 223,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 613 746,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 613 746,7 тысяч тенге;
поступление займов – 7 188 893,8 тысяч тенге;
погашение займов – 5 577 690,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 543,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Өскемен қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 22 тамыздағы № 47/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 қыркүйекте № 6132 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 52/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 23.12.2019 № 52/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI "Өскемен қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-207 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 835 407,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 20 799 638,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 894 595,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 566 934,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37 574 239,0 мың теңге;
2) шығындар – 66 608 391,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -300 000,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 300 000,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 140 763,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 145 986,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 223,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 613 746,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 613 746,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 7 188 893,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 577 690,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 543,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

66 608 391,0
01
Государственные услуги общего характера
834 909,9
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
33 601,6
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
32 952,6
003
Капитальные расходы государственного органа
649,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
236 190,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
229 737,6
003
Капитальные расходы государственного органа
6 452,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
133 456,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
59 659,7
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
16 319,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 080,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
56 397,5
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
122 521,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
120 625,7
004
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
896,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74 819,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
74 819,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
150 100,0
040
Развитие объектов государственных органов
150 100,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
38 588,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
38 588,2
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
45 632,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
45 632,1
02
Оборона
35 652,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
35 652,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
35 652,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

66 608 391,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
834 909,9
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
33 601,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
32 952,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
649,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
236 190,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
229 737,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 452,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
133 456,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 659,7
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
16 319,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 080,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
56 397,5
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
122 521,7
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
120 625,7
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
896,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74 819,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 819,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
150 100,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
150 100,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
38 588,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 588,2
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
45 632,1
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 632,1
02
Қорғаныс
35 652,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
35 652,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
35 652,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

136 529,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
109 632,6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
109 632,6
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
26 896,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
26 896,9
04
Образование
19 592 468,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
16 997 344,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
36 127,0
003
Общеобразовательное обучение
10 921 936,3
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 368,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
421 414,0
006
Дополнительное образование для детей
790 645,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
11 368,1
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 984 447,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
115 488,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 706,0
023
Методическая работа
57 592,9
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 306 904,9
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
347 347,7
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
126 298,1
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
126 298,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 403 921,7
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 403 921,7
804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
64 903,6
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
64 903,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 926 720,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 880 149,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

136 529,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
109 632,6
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
109 632,6
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
26 896,9
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 896,9
04
Бiлiм беру
19 592 468,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16 997 344,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 127,0
003
Жалпы білім беру
10 921 936,3
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 368,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
421 414,0
006
Балаларға қосымша білім беру
790 645,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
11 368,1
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 984 447,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
115 488,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 706,0
023
Әдістемелік жұмыс
57 592,9
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 306 904,9
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
347 347,7
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
126 298,1
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
126 298,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 403 921,7
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 403 921,7
804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
64 903,6
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
64 903,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 926 720,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 880 149,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

93 070,0
002
Программа занятости
577 518,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 873,0
005
Государственная адресная социальная помощь
810 721,0
006
Оказание жилищной помощи
15 900,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
568 580,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
12 272,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 333,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
85 490,4
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
292 226,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
148 365,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
103 259,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
2 419,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
156 315,2
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 807,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
46 571,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
30 000,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
16 571,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
31 147 346,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 122 537,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
182 606,2
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
85 062,8
015
Освещение улиц в населенных пунктах
729 619,6
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
73 349,1
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
16 428,5
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 852 202,4
028
Развитие коммунального хозяйства
1 198,4

93 070,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
577 518,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 873,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
810 721,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 900,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
568 580,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
12 272,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 333,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
85 490,4
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
292 226,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
148 365,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
103 259,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
2 419,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
156 315,2
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 807,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
46 571,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
30 000,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
16 571,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
31 147 346,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 122 537,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
182 606,2
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
85 062,8
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
729 619,6
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
73 349,1
017
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
16 428,5
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
1 852 202,4
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 198,4