О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2018 года № 33/219-VI "О бюджете Приречного сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2019 года № 37/252-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 мая 2019 года № 5923. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 48/329-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30.12.2019 № 48/329-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2018 года № 33/219-VI "О бюджете Приречного сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-204, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Приречного сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 036,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 535,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 64,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 437,0 тысяч тенге;
2) затраты – 49 341,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 305,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 305,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/219-VI "Приречный ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 37/252-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 5923 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 48/329-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 30.12.2019 № 48/329-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/219-VI "Приречный ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-2-204 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Приречный ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 036,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 535,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 64,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 437,0 мың теңге;
2) шығындар – 49 341,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 305,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 305,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;