О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2018 года № 33/221-VI "О бюджете Новобаженовского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 6 декабря 2019 года № 46/303-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 декабря 2019 года № 6434. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 48/327-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30.12.2019 № 48/327-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением маслихата города Семей от 22 ноября 2019 года № 45/292-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6312), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2018 года № 33/221-VI "О бюджете Новобаженовского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-202, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Новобаженовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 987,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 317,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 183,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 487,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44 392,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/221-VI "Новобаженово ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 46/303-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 6434 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 48/327-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 30.12.2019 № 48/327-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 45/292-VI "Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI "Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 6312 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/221-VI "Новобаженово ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-2-202 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Новобаженово ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 987,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 317,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 183,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38 487,0 мың теңге;
2) шығындар – 44 392,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;