О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 30/4-VІ "О бюджете Абайского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2019 года № 34/2-VІ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 мая 2019 года № 5905. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 42/9-VI
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2019 № 42/9-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2019 года № 29/313-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5871) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 30/4-VІ "О бюджете Абайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-163, опубликовано в газете "Абай елі" от 8-15 января, от 16-23 января 2019 года, в эталонном контрольном банке нормативного правового акта Республики Казахстан в электронном виде от 9 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 673 374,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 378 563,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 450,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 286 361,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 692 914,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 217,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 875,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 658,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 500,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 6 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 34/2-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 5905 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 30.12.2019 № 42/9-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 29/313-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5871 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-163 болып тіркелген, 2019 жылғы 8-15 қаңтардағы, 16-23 қаңтардағы "Абай елі" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 9 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 673 374,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 378 563,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 450,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 286 361,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 692 914,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 217,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37 875,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 658,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 500,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 6 500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 49 257,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49 257,3 тенге;
поступление займов – 37 875,0 тысяч тенге;
погашение займов – 14 658,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 040,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следущей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Кокебаев
Секретарь маслихата Е.Лдибаев
Приложение к решению
Абайского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49 257,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 257,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 37 875,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 658,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 040,3 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Көкебаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай
аудандық мәслихатының