О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2019 года № 41-6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 октября 2019 года № 6187. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 45-5-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 сентября 2019 года № 33/346-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6166), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5872131,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 940524 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6638,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18395 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4906574,2 тысяч тенге;
2) затраты – 5936394,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25365 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53025 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27660 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 41-6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қазанда № 6187 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 45-5-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркуйектегі № 33/346-VI шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6166 нөмірімен тіркелген), Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-191 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 11 қантарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5872131,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 940524 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6638,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18395 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4906574,2 мың теңге;
2) шығындар – 5936394,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25365 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53025 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27660 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 89627,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89627,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 53025 тысяч тенге;
погашение займов – 27660 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64262,6 тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 739025,2 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 229136 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 78914 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии У. Эфендиев
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -89627,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89627,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 53025 мың теңге;
қарыздарды өтеу– 27660 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64262,6 теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 739025,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға арналған трансферттер 229136 мың теңге сомасында ескерілсін.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға арналған трансферттер 78914 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес аталған шешімнің 1, 5, 6 - қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы У. Эфендиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының