О внесении изменений и дополнений в решение Зайсанского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 34-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2019 -2021 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2019 года № 37-8/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 марта 2019 года № 5802. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2020 года № 50-6/1.
Сноска. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.02.2020 № 50-6/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 28 февраля 2019 года № 36-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5746) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №34-1 "О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-187, опубликовано 9 февраля 2019 года в районной газете "Достык" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года) следующие изменения и дополненя:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 56635 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4772 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51638 тысяч тенге;
2) затраты - 57278,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 34-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 37-8/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 наурызда № 5802 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 ақпандағы № 50-6/1 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 24.02.2020 № 50-6/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына, 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы №36-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының №33-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5746 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №34-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-187 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 9 ақпанда аудандық "Достық" газетінде және 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56635 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 51638 мың теңге;
2) шығындар – 57278,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -643,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
643,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 643,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Используемые остатки бюджетных средств 643,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 1-1 к настоящему решению.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Дайырского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 60183 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4920 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55083 тысяч тенге;
2) затраты - 60972,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -789,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
789,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 789,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Используемые остатки бюджетных средств 789,4 тысяч тенге распределить согласно приложению 4-1 к настоящему решению.";
"5. Утвердить бюджет города Зайсан на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 310991 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 117317 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 183374 тысяч тенге;
2) затраты - 312666,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1675,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1675,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1675,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -643,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 643,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 643,2 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 643,2 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 1-1- қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60183 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55083 мың теңге;
2) шығындар – 60972,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -789,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 789,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 789,4 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 789,4 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Зайсан қаласының бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 310991 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 117317 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 183374 мың теңге;
2) шығындар – 312666,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1675,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1675,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1675,9 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -474,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
474,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 474,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
"16-1. Используемые остатки бюджетных средств 474,9 тысяч тенге распределить согласно приложению 22-1 к настоящему решению.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 настоящего решения.";
указанное решение дополнить приложениями 1-1, 4-1, 7-1, 10-1, 13-1, 16-1, 19-1, 22-1 согласно приложениям 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года
Председатель сессии Т.Тусупов
Секретарь районного маслихата Д.Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -474,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 474,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 474,9 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 16-1 тармақпен толықтырылсын:
"16-1. 474,9 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 22-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 – қосымшалары осы шешімнің 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.";
осы шешімнің 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 қосымшаларына сәйкес аталған шешім 1-1, 4-1, 7-1, 10-1, 13-1, 16-1, 19-1, 22-1 қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т.Тусупов
Аудандық мәслихат хатшысы Д.Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының