Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
Постановление акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 2 мая 2019 года № 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 мая 2019 года № 5908
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 03.04.2023 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 03.04.2023 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Зайсанского района Восточно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 03.04.2023 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 03.04.2023 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Акимам административно-территориальных единиц Зайсанского района оснастить определенные места стендами, щитами, тумбами.
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Зайсанского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 282 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 5908 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 03.04.2023 № 231 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 03.04.2023 № 231 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 03.04.2023 № 231 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 03.04.2023 № 231 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Әкімшілік аумақтық бірлік әкімдері белгіленген орындарды стендтер, тумбалар және жарнама тақталарымен жабдықтасын.
4. "Зайсан ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде, қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Зайсанского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на временно исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района С.Исаеву.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зайсанского района С. Актанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Зайсанской районной
территориальной комиссии
С. Андырбаев
приложение 1 к постановлению
акимата Зайсанского района
от "2" мая 2019 года №282
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 03.04.2023 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Населенный пункт
Адрес
Место размещения
1
город Зайсан
Улица Шаймардана, №14
Перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанский районный дом культуры" акимата Зайсанского района
2
город Зайсан
Улица Тулегена Токтарова, №43
Перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
3
город Зайсан
Улица Кыдырпатшы Бокажанова
Перед парком имени Т.Аубакирова
4
город Зайсан
Улица Бауыржан Момышұлы, №37
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Зайсанская детско-юношеская спортивная школа" акимата Зайсанского района
5
город Зайсан
Улица З.Куниярова, №86
Перед зданием Зайсанской районной библиотеки коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанский районный дом культуры" акимата Зайсанского района
6
город Зайсан
Пересечение улицы Бауыржана Момышұлы и Бухар Жырауа
Перед автобусной остановки
7
город Зайсан
Пересечение улицы Нургожы Жаксылыковой и Молдагуловой
Перед автобусной остановки
8
село Сарытерек
Улица Абая, №70
Перед зданием Сарытерекского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанский районный дом культуры" акимата Зайсанского района
9
село Когедай
Улица 3-условная, №13
Перед зданием медицинского пункта села Когедай коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
10
село Шалкар
Улица Алкена Байботанова, №15
Перед зданием медицинского пункта села Шалкар коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
11
село Дайыр
Улица Кызыра Аманжанова, №18А
Перед зданием сельского клуба села Дайыр коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанский районный дом культуры" акимата Зайсанского района
12
село Жамбыл

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысының міндетін уақытша атқарушы С.Исаеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зайсан ауданының әкімі С. Ақтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Зайсан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
С. Андырбаев
Зайсан ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "2" мамырдағы
№282 қаулысына 1 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 03.04.2023 № 231 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/с
Елді-мекен
Мекен-жайы
Орналастыру орны
1
Зайсан қаласы
Шаймардан көшесі, №14
Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдында
2
Зайсан қаласы
Төлеген Тоқтаров көшесі, №43
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Зайсан орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдында
3
Зайсан қаласы
Қыдырпатша Боқажанов көшесі
Т.Аубакиров атындағы саябағының алдында
4
Зайсан қаласы
Бауыржан Момышұлы көшесі, №37
Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан ауданы бойынша балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
5
Зайсан қаласы
З.Құнияров көшесі, №86
Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Зайсан аудандық кітапханасы ғимаратының алдында
6
Зайсан қаласы
Бауыржан Момышұлы көшесі мен Бухар Жырау көшесінің қиылысы
Автобус аялдамасының алдында
7
Зайсан қаласы
Нұрғожа Жақсылықов көшесі мен Молдағұлова көшесінің қиылысы
Автобус аялдамасының алдында
8
Сарытерек ауылы
Абай көшесі, №70
Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Сарытерек ауылдық клубы ғимаратының алдында
9
Көгедай ауылы
3-шартты көшесі, №13
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Зайсан орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Көгедай ауылындағы медициналық пункті ғимаратының алдында
10
Шалқар ауылы
Әлкен Байботанов көшесі, №15
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Зайсан орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Шалқар ауылындағы медициналық пункті ғимаратының алдында
11
Дайыр ауылы
Қызыр Аманжанов көшесі, №18А
Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Дайыр ауылдық клубы ғимаратының алдында
12
Жамбыл ауылы

Улица 3-условная, №24
Перед зданием сельского клуба села Жамбыл коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанский районный дом культуры" акимата Зайсанского района
13
село Кокжира
Улица Мукыша Кушикова, №25
Перед зданием сельского клуба села Кокжыра коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанский районный дом культуры" акимата Зайсанского района
14
село Биржан
Улица 19 Мамыра, №4
Перед зданием врачебной амбулатории села Биржан коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
15
село Куаныш
Улица 3-условная, №6
Перед домом №6 по улице 3-условная
16
село Акарал
Улица 1-условная, №5
Перед домом №5 по улице 1-условная
17
село Айнабулак
Улица А.Даникова, №4
Перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Ясли-сад Балдырған" государственного учреждения "Аппарат акима Айнабулакского сельского округа" села Айнабулак
18
Крестьянское поселение Сартумсык относящееся к селу Айнабулак
Улица 1-условная, №6/1
Перед домом №6/1 по улице 1-условная
19
село Жанатурмыс
Улица 1- условная, №12/3
Перед зданием медицинского пункта села Жанатурмыс коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
20
село Кайнар
Улица Арпабая Сауырбаева, №12/2
Перед зданием медицинского пункта села Кайнар коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
21
село Кенсай
Улица Тайтугиля Бисмакулы №3
Перед зданием клуба села Кенсай коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанский районный дом культуры" акимата Зайсанского района
22
село Жарсу
Улица Кумара Ералина, №16-а
Перед домом №16-а по улице Кумара Ералина
23
село Саржыра
Улица Елубая Калкашулы, №42
Перед домом №42 по улице Елубая Калкашулы
24
село Бакасу
Улица 5-условная, №9/1
Перед домом №9/1 по улице 5-условная
25
Крестьянское поселение Сарши относящееся к селу Кенсай
Улица 1-условная, №9
Перед домом №9 по улице 1-условная
26
село Карабулак
Улица Абая Кунанбайулы, №11
Перед зданием клуба села Карабулак коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанский районный дом культуры" акимата Зайсанского района
27
село Дауал
Улица Условная №10/2
Перед домом №10/2 по улице Условная
28
село Мукашы
Улица 1-условная №7/1
Перед домом №7/1 по улице 1-условная
29
село Каратал
Улица К.Ж.Омарова, №110/1
Перед зданием клуба села Каратал коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанский районный дом культуры" акимата Зайсанского района
30
село Улкен-Каратал
Улица Маутена Калимолдина, №30
Перед зданием фельдшерского амбулаторного пункта села Улкен Каратал коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанская центральная районная больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области
31
село Шиликты
Улица Тауелсиздик, №25
Перед зданием дома культуры села Шиликти коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанский районный дом культуры" акимата Зайсанского района
32
село Тасбастау
Улица Коныра Мажитулы,10
Перед зданием филиала Берелского музея
33
село Жалши
по улице Бутабайулы
Перед автобусной остановки
34
село Какен-Талды
Улица Какен-Талды, №9
Перед домом №9 по улице Какен-Талды
35
село Карасай
Улица Карасая, №10
Перед домом №10 по улице Карасая
Приложение 2 к постановлению
акимата Зайсанского района
от 02 мая 2019 года № 282
Перечень помещении на договорной основе для встреч кандидатов с избирателями в период избирательных кампаний

3-шартты көшесі, №24
Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жамбыл ауылдық клубы ғимаратының алдында
13
Көкжыра ауылы
Мұқыш Күшіков көшесі, №25
Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Көкжыра ауылдық клубы ғимаратының алдында
14
Біржан ауылы
19 Мамыр көшесі, №4
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Зайсан орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Біржан ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының алдында
15
Қуаныш ауылы
3-шартты көшесі, №6
3-шартты көшесіндегі №6 үйдің алдында
16
Ақарал ауылы
1-шартты көшесі, №5
1-шартты көшесіндегі №5 үйдің алдында
17
Айнабұлақ ауылы
А.Дәніков көшесі, №4
"Айнабұлақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Айнабұлақ ауылындағы "Балдырған бөбекжай-бақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
18
Айнабұлақ ауылына қарасты Сарытұмсық шаруа қонысы
1-шартты көшесі, №6/1
1-шартты көшесіндегі №6/1 үйдің алдында
19
Жаңатұрмыс ауылы
1-шартты көшесі, №12/3
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Зайсан орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жаңатұрмыс ауылындағы медициналық пункті ғимаратының алдында
20
Қайнар ауылы
Арпабай Сауырбаев көшесі, №12/2
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Зайсан орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қайнар ауылындағы медициналық пункті ғимаратының алдында
21
Кеңсай ауылы
Тәйтүгіл Бисмақұлы көшесі, №3
Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Кеңсай ауылдық клубы ғимаратының алдында
22
Жарсу ауылы
Құмар Ералин көшесі, №16-а
Құмар Ералин көшесіндегі №16-а үйдің алдында
23
Саржыра ауылы
Елубай Қалқашұлы көшесі, №42
Елубай Қалқашұлы көшесіндегі №42 үйдің алдында
24
Бақасу ауылы
5-шартты көшесі, №9/1
5-шартты көшесіндегі №9/1 үйдің алдында
25
Кеңсай ауылына қарасты Сарши шаруа қонысы
1-шартты көшесі №9
1-шартты көшесіндегі №9 үйдің алдында
26
Қарабұлақ ауылы
Абай Құнанбайұлы көшесі, №11
Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қарабұлақ ауылдық клубы ғимаратының алдында
27
Дауал ауылы
Шартты көшесі №10/2
Шартты көшесіндегі №10/2 үйдің алдында
28
Мұқашы ауылы
1-шартты көшесі №7/1
1-шартты көшесіндегі №7/1 үйдің алдында
29
Қаратал ауылы
Қ.Ж.Омаров көшесі, №110/1
Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қаратал ауылдық клубы ғимаратының алдында
30
Үлкен Қаратал ауылы
Мәутен Қалимолдин көшесі, №30
Шығыс Қазақстан облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Зайсан орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Үлкен Қаратал ауылындағы фельдшерлік амбулаториялық пункті ғимаратының алдында
31
Шілікті ауылы
Тәуелсіздік көшесі, №25
Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Шілікті ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында
32
Тасбастау ауылы
Қоңыр Мажитұлы,10
Берел мұражайы филиалының алдында
33
Жалши ауылы
Бұтабайұлы көшесінің бойында
Автобус аялдамасының алдында
34
Какен-Талды ауылы
Какен-Талды көшесі, №9
Какен-Талды көшесіндегі №9 үйдің алдында
35
Қарасай ауылы
Қарасай көшесі, №10
Қарасай көшесіндегі №10 үйдің алдында
Зайсан ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "02" мамырдағы
№ 282 қаулысына 2 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі өткізілетін үй-жайларының тізімі

Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 03.04.2023 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 03.04.2023 № 231 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).