О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 24/200-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 ноября 2019 года № 33/280-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 декабря 2019 года № 6359. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 35/299-VI
Сноска. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2019 № 35/299-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 сентября 2019 года № 33/346-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6166), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 24/200-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-159, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1)доходы – 6 684 124,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 631 109,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 657,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 898,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 035 460,1 тысяч тенге;
2) затраты – 6 687 633,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 140 180,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 170 437,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 257,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/200–VI "2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 қарашадағы № 33/280-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда № 6359 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 35/299-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 33/346-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6166 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/200-VI "2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-159 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 684 124,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 631 109,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 657,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 898,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 035 460,1 мың теңге;
2) шығындар – 6 687 633,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 140 180,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 170 437,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 257,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 143 688,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143 688,7 тысяч тенге:
поступление займов – 170 437,5 тысяч тенге;
погашение займов – 30 257,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 508,2 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6, 7, 8, 9 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 143 688,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 143 688,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 170 437,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 257,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 508,2 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 6, 7, 8, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

500,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17967,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15113,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2540,0
007
Капитальные расходы государственного органа
314,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19528,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19528,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22804,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22804,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17969,0
015
Капитальные расходы государственного органа
4835,0
12
Транспорт и коммуникации
105649,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25966,5
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
25966,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79682,7
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
78682,7
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1000,0
13
Прочие
48636,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
48636,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5827,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
38326,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4483,0
14
Обслуживание долга
46,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46,7
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

500,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17967,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15113,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2540,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
314,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19528,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19528,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22804,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22804,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17969,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4835,0
12
Көлiк және коммуникация
105649,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25966,5
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25966,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79682,7
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
78682,7
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1000,0
13
Басқалар
48636,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
48636,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5827,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38326,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4483,0
14
Борышқа қызмет көрсету
46,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46,7
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету