О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 11 января 2019 года № 33/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2019-2021 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2019 года № 43/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 ноября 2019 года № 6246. Утратило силу - решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 46/2-VI.
Утратило силу - решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2019 № 46/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Курчумского районного маслихата от 26 сентября 2019 года №42/7-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6212), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 11 января 2019 года № 33/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-193, опубликовано в районной газете "Rayаn-Заря" 15 февраля 2019 года № 7, 22 февраля 2019 года № 8 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Курчумского сельского округа Курчумского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 185666 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 44406 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 480 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 140780 тысяч тенге;
2) затраты - 192648,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

"Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 33/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 қазандағы № 43/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қарашада № 6246 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 30.12.2019 № 46/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 42/7-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6212 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 33/2-VI "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-193 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 ақпандағы № 7, 2019 жылғы 22 ақпандағы № 8 "Rayаn-Заря" аудандық газетінде және 2019 жылғы 30 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 185666 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 44406 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 480 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 140780 мың теңге;
2) шығындар - 192648,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредитттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - - 6982,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6982,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 6982,6 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 6982,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Маркакольского сельского округа Курчумского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 54079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 12198 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 61 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 41820 тысяч тенге;
2) затраты - 55345,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1266,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1266,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1266,8 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 1266,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Сарыоленского сельского округа Курчумского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 35077 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4473 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 48 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 30546 тысяч тенге;
2) затраты - 36596,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1519,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1519,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1519,9 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 1519,9 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 6982,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6982,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсуімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 6982,6 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 6982,6 мың теңге.";
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Күршім ауданының Марқакөл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 54079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 12198 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 61 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 41820 мың теңге;
2) шығындар - 55345,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1266,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1266,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 1266,8 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 1266,8 мың теңге.";
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Күршім ауданының Сарыөлен ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 35077 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4473 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 48 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 30546 мың теңге;
2) шығындар - 36596,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1519,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1519,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 1519,9 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 1519,9 мың теңге.";
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"9. Утвердить бюджет Бурановского сельского округа Курчумского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 36551 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4777 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 31774 тысяч тенге;
2) затраты - 37347,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 590,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 590,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 590,2 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 590,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

"9. Күршім ауданының Боран ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 36551 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 31774 мың теңге;
2) шығындар – 37347,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 590,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 590,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 590,2 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 590,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 7, 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.