О признании утратившими силу некоторых решений Кокпектинского районного маслихата
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 марта 2019 года № 33-3/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 марта 2019 года № 5761
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кокпектинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Дюсембаев
Секретарь
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 6 марта 2019 года № 33-3/1
Перечень утративших силу некоторых решений Кокпектинского районного маслихата
1. Решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4808, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2017 года, в газете "Жұлдыз" - "Новая жизнь" от 22 января 2017 года, от 29 января 2017 года, от 12 февраля 2017 года).
2. Решение Кокпектинского районного маслихата от 28 марта 2017 года № 10-5/1 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4921, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 апреля 2017 года).
3. Решение Кокпектинского районного маслихата от 7 июня 2017 года № 12-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5075, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 июня 2017 года).
4. Решение от 31 июля 2017 года № 14-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5155, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 августа 2017 года).

Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 33-3/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 наурызда № 5761 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Дюсембаев
Аудандық
мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2019 жылғы6 наурыздағы
№ 33-3/1 шешіміне қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 9-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4808 тіркелген, 2017 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 22 қаңтарда, 2017 жылғы 29 қаңтарда, 2017 жылғы 12 ақпанда "Жұлдыз" - "Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 10-5/1 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4921 тіркелген, 2017 жылғы 11 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
3. Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 12-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5075 тіркелген, 2017 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
4. Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 шілдедегі "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 14-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5155 тіркелген, 2017 жылғы 11 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

5. Решение Кокпектинского районного маслихата от 27 сентября 2017 года № 15-6/1 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5225, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 октября 2017 года).
6. Решение Кокпектинского районного маслихата от 20 октября 2017 года № 16-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5257, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 октября 2017 года).
7. Решение Кокпектинского районного маслихата от 6 декабря 2017 года № 17-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-2 "О бюджете Кокпектинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5331, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 декабря 2017 года).

5. Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 15-6/1 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5225 тіркелген, 2017 жылғы 10 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
6. Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қазандағы "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 16-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5257 тіркелген, 2017 жылғы 30 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
7. Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 17-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5331 тіркелген, 2017 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.