О бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2019 -2021 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 января 2019 года № 33-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 января 2019 года № 5-16-177. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 51-3
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.01.2020 № 51-3 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-176) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 115 390,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 25 728,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 637,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 025,4 тысяч тенге;
2) затраты - 119 727,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 336,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 336,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге ;
используемые остатки бюджетных средств - 4 336,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2019 № 49-7 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 10 048,0 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 қаңтардағы № 33-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 5-16-177 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 13.01.2020 № 51-3 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Тарбағатай аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-176 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115 390,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 25 728,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 637,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 025,4 мың теңге;
2) шығындар –119 727,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 336,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 336,9 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 336,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 49-7 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 10 048,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.

3. Учесть, что в бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 78 977,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2019 № 49-7 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Признать утратившими силу некоторые решения Тарбагатайского районного маслихата согласно приложению 4.
4-1. Используемые остатки бюджетных средств 4336,7 тысяч тенге распределить согласно приложению 5 к настоящему решению.

3. 2019 жылға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен – 78 977,4 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 04.12.2019 № 49-7 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Тарбағатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп 4 қосымшасына сәйкес танылсын.
4-1. 4336,7 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 5 – қосымшасына сәйкес бөлінсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2019 № 36-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Куттыбаев
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 3 января 2019 года № 33-2
Бюджет Аксуатского сельского округа на 2019 год

Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 28.03.2019 № 36-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Құттыбаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 3 қаңтардағы
№ 33-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті

10 663,0
008
Освещение улиц в населенных пунктах
10 663,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 3 января 2019 года № 33-2
Решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2018 – 2020 годы" от 28декабря 2017 года № 21-2, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5415,
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 10 сәуірдегі 2018 года № 24-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 21-2 "О бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2018 -2020 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-132,
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 31 мая 2018 года № 26-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 21-2 "О бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2018 -2020 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-136
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 26 октября 2018 года № 30-3 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 21-2 "О бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2018 -2020 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-152
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 5 декабря 2018 года № 31-3 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 21-2 "О бюджете Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района на 2018 -2020 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-162
приложение 5 к решению
Тарбагатайского районного
маслихата от 3 января 2019 года
за № 33-6
Использование свободных остатков бюджетных средств
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.03.2019 № 36-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование расходов
II. РАСХОДЫ
4 337,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 337,0
3
Благоустройство населенных пунктов
4 337,0

10 663,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
10 663,0
III.Таза бюджеттік кредит беру
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
IV.Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
V.Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 3 қаңтардағы
№ 33-2 шешіміне 4 қосымша
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 21-2 шешімі, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5415 нөмірімен тіркелген,
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы", Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 24-2 шешімі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-132 нөмірімен тіркелген,
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы", Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 26-2 шешімі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-136 нөмірімен тіркелген,
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы", Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қазандағы № 30-3 шешімі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-152 нөмірімен тіркелген,
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы", Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 31-3 шешімі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-162 нөмірімен тіркелген.
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 3 қаңтардағы
№ 33-6 шешіміне 5-қосымша
Бюджет қаражаты бос қалдықтарының пайдалануы
Ескерту. Шешім 5 қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 28.03.2019 № 36-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Шығындар атауы
II. ШЫҒЫНДАР
4 337,0
7
Тұрғын-үй-коммуналдық шаруашылық
4 337,0
3
Елді-мекендерді көркейту
4 337,0