О внесении изменений и дополнений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 3 января 2019 года № 33-7 "О бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2019 года № 36-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 марта 2019 года № 5814. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 января 2020 года № 51-7
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.01.2020 № 51-7 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тарбагатайского районного маслихата от 18 марта 2019 года № 35-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5795) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы" от 3 января 2019 года № 33-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-179, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных прововых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 февраля 2019 года) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа Тарбагатайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 27 846,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 864,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 982,0 тысяч тенге;
2) затраты - 29 113,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 қаңтардағы № 33-7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 36-7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 5814 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 51-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 13.01.2020 № 51-7 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-1 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Тарбағатай аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 18 наурыздағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5795 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 қаңтардағы № 33-7 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-179 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 1 ақпанда жарияланған) шешіміне мынандай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 846,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 864,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 982,0 мың теңге;
2) шығындар –29 113,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 1 267,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1 267,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов –0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 267,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следущего содержания:
"4-1. Используемые остатки бюджетных средств 1267,8 тысяч тенге распределить согласно приложению 5 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению, данное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь Тарбагатайского
районного маслихата С. Жакаев
приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1267,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -1267,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 267,8 мың теңге."; мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 1267,8 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 5 – қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес аталған шешім 5 – қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының