Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями по Урджарскому району
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2019 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 мая 2019 года № 5958. Утратило силу постановлением акимата Урджарского района области Абай от 20 февраля 2023 года № 33
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Урджарского района области Абай от 20.02.2023 № 33 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Урджарской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики Урджарского района Восточно-Казахстанской области", акимам сельских округов и поселков Урджарского района:
- оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Урджарского района от 18 декабря 2015 года № 692 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Урджарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 января 2016 года за № 4355, опубликовано 01 апреля 2016 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Государственному учреждению "Аппарат акима Урджарского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Үржар ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 169 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 5958 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 ақпандағы № 33 қаулысы
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 20.02.2023 № 33 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданының аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес, үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес, шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар берілсін.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Үржар ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің әкімдері:
- үгіттікбаспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
4. Үржар ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 692 "Үржар ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 4355 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2016 жылдың 01 сәуірінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. "Үржар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдансын;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Урджарского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Урджарского района после его официального опубликования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Н. Караталова.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Зайнулдин
Согласовано:
Председатель районной
избирательной комиссии К.Баисинов
" ___ " _______2019 год.
Приложение № 1
к постановлению акимата
Урджарского района
от "25 мая 2019 года № 169
Места для размещения агитационных печатных материалов по Урджарскому району
№
Наименование населенного пункта
Места для размещения
1
Алтыншокинский сельский округ
Улица Д. Жуматаева № 12, стенд
Село Лайбулак
Улица М. Мукаш № 22А, стенд
Село Айтбай
Улица О. Серикболова № 26, стенд
Село Текебулак
Коммунальное государственное казенное предприятие "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, медицинский пункт села Текебулак, улица М. Айкешева № 3
2
Акшокинский сельский округ
Улица А.Найманбаева № 79, стенд
3
Акжарский сельский округ
Проспект Абылайхана № 28, стенд
Село Карамоил
Улица Абая № 5, стенд
Село Амангельды
Улица Ардагерлер № 5, стенд
4
Ельтайский сельский округ
Коммунальное государственное казенное предприятия "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, врачебная амбулатория села Ельтай, улица Кабанбая № 4; Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Ельтайский сельский клуб, улица Бухара № 107
5
Бестерекский сельский округ
Улица Ардагерлер № 45, стенд
Село Казымбет
Улица К. Рыскулбекова № 56А, стенд
Село Ер Кабанбай
Улица Б. Толегеновой № 13, стенд
6
Салкынбельский сельский округ
Улица К. Курыкбаева № 17, стенд
Село Карабуйрат
Коммунальное государственное казенное предприятие "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, медицинский пункт села Карабуйрат, улица Ветераны Великой Отечественной Войны № 29
7
Коктальский сельский округ
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского районана праве оперативного управления, Коктальский сельский клуб, улица Кенеса № 5
8
Коктерекский сельский округ
Улица Б. Момышулы № 10, стенд
Село Кайынды
Улица Бейбитшилик № 23, стенд
Село Кызылбулак
Улица Орталык№ 19, стенд
9
Бахтинский сельский округ

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Үржар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Үржар ауданының әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Н.Қараталовқа жүктелсін.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Зайнулдин
Келісілді:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы Қ. Баисинов
" ___ " _______2019 жыл.
Үржар ауданының әкімдігінің
2019 жылғы "20" мамырдағы
№ 169 қаулысына № 1 қосымша
Үржар ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
№
Елдімекенніңатауы
Орналастыру орындары
1
Алтыншоқы ауылдық округі
Д. Жұматаев көшесі № 12, стенд
Лайбұлақ ауылы
М. Мұқаш көшесі № 22А, стенд
Айтбай ауылы
О. Серікболов көшесі № 26, стенд
Текебұлақ ауылы
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Текебұлақ ауылдық медициналық пункті, М. Айкешов көшесі № 3
2
Ақшоқы ауылдық округі
Ә. Найманбаев көшесі № 79, стенд
3
Ақжар ауылдық округі
Абылайхан даңғылы № 28, стенд
Қарамойыл ауылы
Абай көшесі № 5, стенд
Амангелді ауылы
Ардагерлер көшесі № 5, стенд
4
Елтай ауылдық округі
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Елтай ауылдық дәрігерлік амбулаториясы, Қабанбай көшесі № 4; Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Елтай ауылдық клубы, Бұхар көшесі № 107
5
Бестерек ауылдық округі
Ардагерлер көшесі № 45, стенд
Қазымбет ауылы
Қ. Рысқұлбеков көшесі № 56А, стенд
Ер Қабанбай ауылы
Б. Төлегенова көшесі № 13, стенд
6
Салқынбел ауылдық округі
Қ. Құрықбаев көшесі № 17, стенд
Қарабұйрат ауылы
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарабұйрат ауылдық медициналық пункті, Ұлы Отан Соғысы Ардагерлері көшесі № 29
7
Көктал ауылдық округі
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Көктал ауылдық клубы, Кеңес көшесі № 5
8
Көктерек ауылдық округі
Б.Момышұлы көшесі № 10, стенд
Қайынды ауылы
Бейбітшілік көшесі № 23, стенд
Қызылбұлақ ауылы
Орталық көшесі № 19, стенд
9
Бахты ауылдық округі

Улица Кабанбая № 5, стенд Улица Ю. Гагарина № 34, стенд
10
Каратальский сельский округ
Улица Жениса№ 1, № 1Б, стенды
Село Бекет
Улица Богенбая№ 6, стенд
Село Бугыбай
Улица Кабанбая № 1, стенд Улица Наурыза № 2, стенд.
11
Колдененский сельский округ
Улица Ардагерлер № 53, стенд
12
Егинсуйский сельский округ
Улица Ж. Аймауытова № 22, стенд Улица М. Ауэзова № 1, стенд
Село Жанай
Улица К. Рыскулбекова № 5, стенд
13
Баркытбельский сельский округ
Улица Мира № 33А, стенд
Село Батпакты
Улица Подгорная № 21, стенд
Село Некрасовка
Улица К. Марска № 7А, стенд
Село Благодатное
Улица В.Ленина № 40, стенд
14
Маканчинский сельский округ
Стендна пересечении улиц Кабанбая и А. Найманбаева, стенд на пересечении улиц Кабанбая и Р.Берикболова
15
Кабанбайский сельский округ
Улица Д. Конаева № 54, № 87 стенды Улица К.Чыбынтаевой № 5, стенд
16
Жана тилекский сельский округ
Улица В.Ленина № 21, № 23, № 25, стенды
Село Тасарык
Улица С. Сейфуллина № 13, № 15, стенды, Улица Н. Байкенова № 24, стенд
17
Каратуминский сельский округ
Улица Абая№ 65, стенд
18
Науалинский сельский округ
Улица О. Рахметова № 17, № 40, стенды
Село Малак
Улица Амангельды № 110, стенд
19
Келдимуратовский сельский округ
Улица Б. Ибраева№ 84, стенд
Село Кызылжулдыз
Улица Набережная № 25, стенд
20
Каракольский сельский округ
Улица А. Азербаева № 3, стенд
Село Сагат
Улица А. Заманбекова № 111, стенд
Село Сартерек
Улица М. Кабашева № 2, стенд
Село Абай
Улица Ж. Кусайынова № 18, стенд
21
Карабулакский сельский округ
Стенд на пересечении улиц А. Найманбаева и Ветераны Великой Отечественной Войны
Село Барлык-Арасан
Улица Абая № 43, стенд
22
Коныршаулинский сельский округ
Улица Ж. Балгабаева № 68, стенд Улица Актанберды № 27, стенд
23
Шолпанский сельский округ
Улица Г. Кулахметова № 3, № 23, стенды
24
Кокозекский сельский округ
Улица Абая № 73, стенд
25
Жогаргы Егинсуйский сельский округ
Улица О. Куанышева № 2, стенд Улица Кабанбая № 15, стенд
26
Карабутинский сельский округ
Улица Абая № 39, стенд
27
Урджарский сельский округ
Проспект Абылайхана № 76, № 89, № 118, стенды
Село Кызылту
Улица С. Суртаева№ 39А, стенд
Село Бургон
Улица Центральная № 61, стенд
Приложение № 2
к постановлению акимата
Урджарского района
от "25" мая 2019 года № 169
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Помещения
Адрес
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления
село Урджар, проспект Абылайхана № 128
2
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Дом культуры села Маканчи
село Маканчи, улица Кабанбая № 64
3
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Дом культуры села Таскескен
село Таскескен, улица К. Нургазина № 9
4
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, "Дом культуры" села Кабанбай
село Кабанбай, улица К. Садыкулы № 3
5
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Акжарский сельский клуб
село Акжар, улица Кабанбая № 33
6
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Акшокинский сельский клуб
село Акшокы, улица А. Найманбаева № 106
7
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Бахтинский сельский клуб
село Бахты, улица Кабанбая № 1
8
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Ельтайский сельский клуб
село Ельтай, улица Кабанбая № 66
9
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Науалинский сельский клуб
село Науалы, улица Бухар Жырау № 15
10
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Коктальский сельский клуб
село Коктал, улица Кенеса № 20
11
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Келдимуратовский сельский клуб
село Келдимурат, улица Б. Ибраева № 20
12
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Сегизбайский сельский клуб
село Сегизбай, улица К. Курыкбаева № 15
13
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Карабутинский сельский клуб
село Карабута, улица Желтоксана № 12
14
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Колдененский сельский клуб
село Колденен, улица Ардагерлер № 49
15
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Карабулакский сельский клуб
село Карабулак, улица А. Баекенова № 25
16
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Каракольский сельский клуб
село Каракол, улица А. Азербаева № 11
17
Филиал государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Егинсуйский сельский клуб
село Егинсу, улица М. Ауэзова № 23
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Алтыншокинского сельского округа"
село Алтыншокы, улица Туран № 10
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Бестерекского сельского округа"
село Бестерек, улица Ардагерлер № 56
20
Государственное учреждение "Аппарат акима Баркытбельского сельского округа"
село Баркытбель, улица Юбилейная № 4
21
Государственное учреждение "Аппарат акима Жана тилекского сельского округа"
село Жана тилек, улица Р. Кошкарбаева № 14
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Жогаргы Егинсуйского сельского округа"
село Жогаргы Егинсу, улица Д. Жунусулы № 12
23
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратальского сельского округа"
село Каратал, улица Жениса № 1А
24
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратуминского сельского округа"
село Каратума, улица Джамбула № 73
25
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктерекского сельского округа"
село Коктерек, улица Кабанбая № 31
26
Государственное учреждение "Аппарат акима Кокозекского сельского округа"
село Кокозек, улица Абая № 73
27
Государственное учреждение "Аппарат акима Шолпанского сельского округа"
село Шолпан, улица Абая № 36

Қабанбай көшесі № 5, стенд Ю. Гагарин көшесі № 34, стенд
10
Қаратал ауылдық округі
Жеңіс көшесі № 1, № 1Б, стендтер
Бекет ауылы
Бөгенбай көшесі № 6, стенд
Бұғыбай ауылы
Қабанбай көшесі № 1, стенд Наурыз көшесі № 2, стенд
11
Көлденең ауылдық округі
Ардагерлер көшесі № 53, стенд
12
Егінсу ауылдық округі
Ж. Аймауытов көшесі № 22, стенд М. Әуезов көшесі № 1, стенд
Жанай ауылы
Қ. Рысқұлбеков көшесі № 5, стенд
13
Барқытбел ауылдық округі
Мир көшесі № 33А, стенд
Батпақты ауылы
Подгорная көшесі № 21, стенд
Некрасовка ауылы
К. Маркс көшесі № 7А, стенд
Благодатное ауылы
В. Ленин көшесі № 40, стенд
14
Мақаншы ауылдық округі
Қабанбай мен Ә. Найманбаев көшелерінің қиылысындағы стенд, Қабанбай мен Р. Берікболов көшелерінің қиылысындағы стенд
15
Қабанбай ауылдық округі
Д. Қонаев көшесі № 54, № 87 стендтер, Қ. Чыбынтаева көшесі № 5, стенд
16
Жаңа тілек ауылдық округі
В. Ленин көшесі № 21, № 23, № 25, стендтер
Тасарық ауылы
С. Сейфуллин көшесі № 13, № 15, стендтер, Н. Байкенов көшесі №24, стенд
17
Қаратұма ауылдық округі
Абай көшесі № 65, стенд
18
Науалы ауылдық округі
О.Рахметов көшесі № 17, № 40, стендтер
Малақ ауылы
Амангелді көшесі № 110, стенд
19
Келдімұрат ауылдық округі
Б. Ибраев көшесі № 84, стенд
Қызылжұлдыз ауылы
Набережная көшесі № 25, стенд
20
Қарақол ауылдық округі
Ә. Әзербаев көшесі № 3, стенд
Сағат ауылы
А. Заманбеков көшесі № 111, стенд
Сартерек ауылы
М. Қабашев көшесі № 2, стенд
Абай ауылы
Ж. Құсайынов көшесі № 18, стенд.
21
Қарабұлақ ауылдық округі
Ә. Найманбаевпен Ұлы Отан Соғысы Ардагерлері көшелерінің қиылысындағы стенд
Барлық-Арасан ауылы
Абай көшесі № 43, стенд
22
Қоңыршәулі ауылдық округі
Ж. Балғабаев көшесі № 68, стенд, Ақтанберді көшесі № 27, стенд
23
Шолпан ауылдық округі
Ғ. Құлахметов көшесі № 3, № 23, стендтер
24
Көкөзек ауылдық округі
Абай көшесі № 73, стенд
25
Жоғарғы Егінсу ауылдық округі
О. Қуанышов көшесі № 2, стенд Қабанбай көшесі № 15, стенд
26
Қарабұта ауылдық округі
Абай көшесі № 39, стенд
27
Үржар ауылдық округі
Абылайхан даңғылы № 76, № 89, № 118, стендтер
Қызылту ауылы
С. Сұртаев көшесі № 39А, стенд
Бұрған ауылы
Орталық көшесі № 61, стенд
Үржар ауданының әкімдігінің
2019 жылғы "25" мамырдағы
№ 169 қаулысына № 2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Үй-жайлар
Мекен-жайы
1
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы № 128
2
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Мақаншы ауылдық мәдениет үйі
Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі № 64
3
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Таскескен ауылдық мәдениет үйі
Таскескен ауылы, Қ. Нұрғазин көшесі № 9
4
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Қабанбай ауылдық мәдениет үйі
Қабанбай ауылы, К. Садықұлы көшесі № 3
5
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Ақжар ауылдық клубы
Ақжар ауылы, Қабанбай көшесі № 33
6
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Ақшоқы ауылдық клубы
Ақшоқы ауылы, Ә. Найманбаев көшесі № 106
7
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Бахты ауылдық клубы
Бахты ауылы, Қабанбай көшесі № 1
8
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Елтай ауылдық клубы
Елтай ауылы, Қабанбай көшесі № 66
9
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Науалы ауылдық клубы
Науалы ауылы, Бұхар Жырау көшесі № 15
10
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы
Көктал ауылы, Кенес көшесі № 20
11
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Келдімұрат ауылдық клубы
Келдімұрат ауылы, Б. Ибраев көшесі № 20
12
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Сегізбай ауылдық клубы
Сегізбай ауылы Қ. Құрықбаев көшесі № 15
13
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Қарабұта ауылдық клубы
Қарабұта ауылы, Желтоқсан көшесі № 12
14
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Көлденең ауылдық клубы
Көлденең ауылы, Ардагерлер көшесі № 49
15
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Қарабұлақ ауылдық клубы
Қарабұлақ ауылы, А. Баекенов көшесі № 25
16
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Қарақол ауылдық клубы
Қарақол ауылы, Ә. Әзербаев көшесі № 11
17
Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын филиалы, Егінсу ауылдық клубы
Егінсу ауылы, М. Әуезов көшесі № 23
18
"Алтыншоқы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Алтыншоқы ауылы, Тұран көшесі № 10
19
"Бестерек ауылдық округі әкімінің аппарат" мемлекеттік мекемесі
Бестерек ауылы, Ардагерлер көшесі № 56
20
"Барқытбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Барқытбел ауылы, Юбилейная көшесі № 4
21
"Жаңа тілек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жаңа тілек ауылы, Р. Қошқарбаев көшесі № 14
22
"Жоғары Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жоғарғы Егінсу ауылы, Д. Жүнісұлы көшесі№ 12
23
"Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қаратал ауылы, Жеңіс көшесі № 1А
24
"Қаратұма ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қаратұма ауылы, Жамбыл көшесі № 73
25
"Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көктерек ауылы, Қабанбай көшесі № 31
26
"Көкөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көкөзек ауылы, Абай көшесі № 73
27
"Шолпан ауылдық округі әкімінің аппараты" мелекеттік мекемесі
Шолпан ауылы Абай көшесі № 36