О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 ноября 2019 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 ноября 2019 года № 5864. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года № 33-19
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18.03.2020 № 33-19 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5451, опубликованное 28 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 155 702 433 тысячи тенге:
налоговые поступления – 40 856 772 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 914 822 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 536 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112 910 303 тысячи тенге;
2) затраты – 156 429 643 тысячи тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 11 315 706 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 17 089 679 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 773 973 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 385 392 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 385 392 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 428 308 тысяч тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 428 308 тысяч тенге:
поступление займов – 16 839 679 тысяч тенге;
погашение займов – 5 194 404 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 783 033 тысячи тенге.";
в пункте 3:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"1) учесть в областном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 62 937 107 тысяч тенге:";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 31-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 5864 болып тіркелді. Күші жойылды -Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 18.03.2020 № 33-19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5451 тіркелген, 2018 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 155 702 433 мың теңге:
салықтық түсімдер – 40 856 772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 914 822 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 536 мың теңге;
трансферттер түсімі – 112 910 303 мың теңге;
2) шығындар – 156 429 643 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 315 706 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 17 089 679 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 773 973 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 385 392 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 385 392 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 428 308 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 428 308 мың теңге:
қарыздар түсімі – 16 839 679 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 194 404 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 783 033 мың теңге.";
3-тармақта:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2019 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің түсімі жалпы сомада 62 937 107 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на выплату компенсации за наем (аренду) жилья сотрудникам строевых подразделений дорожно-патрульной полиции, участковым инспекторам полиции и участковым инспекторам полиции по делам несовершеннолетних – 12 155 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования – 27 709 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования – 5 012 832 тысячи тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда – 0 тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД-ом – 108 295 тысяч тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 4 687 643 тысячи тенге;";
абзац двадцать первый изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 152 205 тысяч тенге;";
абзац двадцать второй изложить в следующей редакции:
"на оказание услуг специалиста жестового языка – 30 835 тысяч тенге;";
абзац тридцатый изложить в следующей редакции:
"на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры – 6 988 156 тысяч тенге;";
абзац тридцать седьмой изложить в следующей редакции:
"на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования – 2 010 000 тысяч тенге;";
абзац сороковой изложить в следующей редакции:
"на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 2 122 669 тысяч тенге;";
абзац сорок первый изложить в следующей редакции:
"на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 3 506 003 тысячи тенге;";
абзац сорок второй изложить в следующей редакции:
"на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 593 222 тысячи тенге;";
абзац сорок третий изложить в следующей редакции:
"на развитие газотранспортной системы – 1 029 696 тысяч тенге;";
абзац сорок четвертый изложить в следующей редакции:
"на развитие транспортной инфраструктуры – 858 080 тысяч тенге;";
абзац сорок девятый изложить в следующей редакции:
"на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 505 013 тысяч тенге;";
абзац пятьдесят второй изложить в следующей редакции:
"на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі" – 1 206 748 тысяч тенге;";
абзац пятьдесят третий изложить в следующей редакции:

"жол-патрульдік полицияның саптық бөлімшелерінің қызметкерлеріне, учаскелік полиция инспекторларына және кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі учаскелік полиция инспекторларына тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге – 12 155 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 27 709 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 5 012 832 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне – 0 теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға – 108 295 мың теңге;";
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 4 687 643 мың теңге;";
жиырма бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 152 205 мың теңге;";
жиырма екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге – 30 835 мың теңге;";
отызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 6 988 156 мың теңге;";
отыз жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 2 010 000 мың теңге;";
қырықыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 2 122 669 мың теңге;";
қырық бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 3 506 003 мың теңге;";
қырық екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 593 222 мың теңге;";
қырық үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"газ тасымалдау жүйесін дамытуға – 1 029 696 мың теңге;";
қырық төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"көлік инфрақұрылымын дамытуға – 858 080 мың теңге;";
қырық тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 505 013 мың теңге;";
елу екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 1 206 748 мың теңге;";
елу үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" – 14 764 тысячи тенге;";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в областном бюджете на 2019 год поступления сумм погашения бюджетных кредитов в сумме 5 773 973 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в областном бюджете на 2019 год поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ в сумме 7 433 708 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Установить на 2019 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов, по следующим спецификам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 20,56%; город Уральск – 62,1%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский, город Уральск, Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 20,56%; город Уральск – 62,1%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;
4) социальный налог, в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 23,93 %; город Уральск – 62,1%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (города областного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 11 544 968 тысяч тенге, в том числе:

""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға – 14 764 мың теңге;";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте бюджеттік кредиттердің өтеуін 5 773 973 мың теңге сомасында түсімдер ескерілсін.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте облыстың жергiлiктi атқарушы органның мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жіберу үшін шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдер 7 433 708 мың теңге сомасында ескерілсін.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2019 жылдың кірістерін бөлу нормативі төмендегі ерекшеліктер кірістері бойынша белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі – 20,56%; Орал қаласы – 62,1%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі, Орал қаласы, Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;
3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі –20,56%; Орал қаласы – 62,1%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;
4) әлеуметтік салық аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі – 23,93%; Орал қаласы – 62,1%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 11 544 968 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:

8 242 254 тысячи тенге – целевые текущие трансферты;
3 302 714 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (города областного значения) бюджетам осуществляется на основании Постановления акимата Западно-Казахстанской области.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в областном бюджете на 2019 год погашение займов в сумме 5 194 404 тысячи тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2019 год в размере 580 753 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

8 242 254 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
3 302 714 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.".
Аталған сомаларды аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте қарыздарды өтеуге 5 194 404 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. 2019 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 580 753 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

253
Управление здравоохранения области
2 339 997
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
125 287
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
108 295
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
144 576
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 494
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
37 500
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 895 845
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
12 220 482
1
Социальное обеспечение
8 839 568
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 553 514
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
900 743
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
811 274
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
347 743
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
6 374 405
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
119 349
261
Управление образования области
279 773
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
279 773
271
Управление строительства области
6 281
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
6 281
2
Социальная помощь
371 524
256
Управление координации занятости и социальных программ области
371 524
003
Социальная поддержка инвалидов
362 576
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов

253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 339 997
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 287
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
108 295
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
144 576
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
28 494
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
37 500
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 895 845
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
12 220 482
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
8 839 568
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 553 514
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
900 743
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
811 274
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
347 743
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 374 405
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 349
261
Облыстың білім басқармасы
279 773
015
Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
279 773
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 281
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
6 281
2
Әлеуметтік көмек
371 524
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
371 524
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
362 576
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

8 948
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3 009 390
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 918 860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
145 769
007
Капитальные расходы государственного органа
8 505
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
3 670
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 802
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 953
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 350 547
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 012
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
290 607
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 107
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
17 220
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
38 999
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
50 669
263
Управление внутренней политики области
28 114
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 114
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
779
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
779
270
Управление по инспекции труда области
61 637
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
61 637
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

8 948
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3 009 390
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 918 860
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 769
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 505
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 670
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 802
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 953
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 350 547
044
Жергiлiктi деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 012
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
290 607
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 107
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
17 220
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38 999
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
50 669
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 114
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 114
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
779
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
779
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
61 637
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 637
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

16 866 180
1
Жилищное хозяйство
8 395 679
271
Управление строительства области
8 395 679
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
4 723 674
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 818 134
140
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
853 871
2
Коммунальное хозяйство
8 401 285
271
Управление строительства области
4 586 873
030
Развитие коммунального хозяйства
25 191
058
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 561 682
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 814 412
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
89 844
004
Газификация населенных пунктов
1 109 551
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
593 222
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 000 427
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
806 267
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
88 769
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области
126 332
3
Благоустройство населенных пунктов
69 216
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
69 216
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
69 216
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 546 083
1
Деятельность в области культуры
1 841 374
262
Управление культуры области
1 799 454
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
61 934
003
Поддержка культурно-досуговой работы
397 933
004
Увековечение памяти деятелей государства
249 750
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним

16 866 180
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 395 679
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 395 679
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 723 674
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 818 134
140
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
853 871
2
Коммуналдық шаруашылық
8 401 285
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 586 873
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
25 191
058
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 561 682
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 814 412
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 844
004
Елді мекендерді газдандыру
1 109 551
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
593 222
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 000 427
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
806 267
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
88 769
129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу
126 332
3
Елді-мекендерді көркейту
69 216
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
69 216
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
69 216
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
6 546 083
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 841 374
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 799 454
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 934
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
397 933
004
Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
249 750
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету

387 069
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 262
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
14 262
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 617 017
1
Сельское хозяйство
9 373 025
255
Управление сельского хозяйства области
9 018 341
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
121 799
002
Поддержка семеноводства
112 337
003
Капитальные расходы государственного органа
8 784
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
5 231
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
72 083
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
63 778
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
15 481
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 686
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
72 473
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 657 828
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 515 922
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
63 050
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 196 616
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
55 707
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
34 276
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
19 290
719
Управление ветеринарии области

387 069
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 262
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
14 262
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 617 017
1
Ауыл шаруашылығы
9 373 025
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
9 018 341
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121 799
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
112 337
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 784
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
5 231
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
72 083
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
63 778
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
15 481
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 686
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
72 473
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 657 828
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 515 922
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
63 050
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 196 616
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
55 707
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
34 276
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
19 290
719
Облыстың ветеринария басқармасы

43 235
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
43 235
12
Транспорт и коммуникации
15 099 364
1
Автомобильный транспорт
12 109 991
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 109 991
002
Развитие транспортной инфраструктуры
97 683
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
438 666
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
1 304 908
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 083 926
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
9 184 808
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 989 373
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 989 373
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
80 293
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
277 565
011
Капитальные расходы государственного органа
27 523
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 236 346
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
367 646
13
Прочие
14 585 258
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 820 690
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 805 690
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
47 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 477 690
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
194 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
42 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
45 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
15 000
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
15 000
9
Прочие

43 235
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 235
12
Көлік және коммуникация
15 099 364
1
Автомобиль көлiгi
12 109 991
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 109 991
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
97 683
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
438 666
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 304 908
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 083 926
028
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
9 184 808
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 989 373
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 989 373
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 293
005
Әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
277 565
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
27 523
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 236 346
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
367 646
13
Басқалар
14 585 258
3
Кәсiпкерлiк қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 820 690
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 805 690
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
47 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 477 690
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
194 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
42 000
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
45 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 000
024
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
15 000
9
Басқалар

12 764 568
253
Управление здравоохранения области
421 024
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
421 024
257
Управление финансов области
10 672 619
012
Резерв местного исполнительного органа области
580 753
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9 743 178
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
348 688
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
22 368
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
22 368
261
Управление образования области
483 942
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
483 942
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
75 933
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
75 933
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 004 174
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
784 956
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
219 218
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
16 405
059
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
16 405
285
Управление физической культуры и спорта области
68 103
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

12 764 568
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
421 024
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
421 024
257
Облыстың қаржы басқармасы
10 672 619
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
580 753
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 743 178
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
348 688
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
22 368
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
22 368
261
Облыстың білім басқармасы
483 942
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
483 942
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
75 933
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 933
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 004 174
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
784 956
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
219 218
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
16 405
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
16 405
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
68 103
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер