О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №23-1 "О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2019 - 2021 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 декабря 2019 года № 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 декабря 2019 года № 5895. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2020 года № 36-3
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.03.2020 № 36-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №23-1 "О бюджете сельских округов Бокейординского района на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5514, опубликованное 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Сайхинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 120 886 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 332 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 235 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 104 319 тысяч тенге;
2) затраты – 123 600 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 714 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 714 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 714 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Урдинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 736 тысяч тенге:

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №23-1 "2019-2021 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 33-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 5895 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 36-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 04.03.2020 № 36-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №23-1 "2019-2021 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5514 тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Сайқын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 120 886 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 332 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 235 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 104 319 мың теңге;
2) шығындар – 123 600 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 714 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 714 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 714 мың теңге.";
2 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Орда ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 736 мың теңге:

налоговые поступления – 10 745 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 63 991 тысяча тенге;
2) затраты – 77 405 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 669 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 669 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 669 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Бисенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 275 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 112 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 59 163 тысячи тенге;
2) затраты – 66 039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 764 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 764 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 764 тысячи тенге.";
приложение 1, 4 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Бокейординского
районного маслихата
Б. Бектелеуова
Секретарь маслихата Бокейординского районна Е. Танатов
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 12 декабря 2019 года № 33-1
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 29 декабря 2018 года № 23-1
Бюджет Сайхинского сельского округа на 2019 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

салықтық түсімдер – 10 745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 63 991 мың теңге;
2) шығындар – 77 405 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 669 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 669 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 669 мың теңге.";
3 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Бисен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 275 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 59 163 мың теңге;
2) шығындар – 66 039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 764 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 764 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 764 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 және 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы аудандық мәслихат сессия
төрағасы
Б. Бектелеуова
Бөкей ордасы аудандық мәслихат хатшысы Е. Танатов
12 желтоқсандағы 2019 жылғы
№ 33-1
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
шешіміне 1- қосымша
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 23-1
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
шешіміне 1- қосымша
2019 жылға арналған Сайқын селолық округ бюджеті
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6