Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по району Бәйтерек
Постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 12 февраля 2019 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 февраля 2019 года № 5535. Утратило силу постановлением акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 11 февраля 2020 года № 95
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 11.02.2020 № 95 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Бәйтерек ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 116 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 ақпанда № 5535 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 11 ақпандағы № 95 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 11.02.2020 № 95 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010) акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда со списочной численностью работников по району Бәйтерек, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Зеленовского района от 23 июня 2017 года № 353 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Зеленовскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4864, опубликованное 31 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бәйтерек ауданы бойынша тізімдік саны бар ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота жұмыскерлердің екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде белгіленсін.
2. Зеленов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 маусымдағы № 353 "Зеленов ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4864 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 31 шілдедегі жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.