О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Бәйтерек от 26 декабря 2018 года № 28-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2019 года № 32-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 апреля 2019 года № 5617. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 44-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 44-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 26 декабря 2018 года № 28 - 3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5502, опубликованное 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 246 225 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 769 298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 472 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 78 753 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 7 389 702 тысячи тенге;
2) затраты – 9 304 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 249 123 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 356 268 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 107 145 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 307 495 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 307 495 тысяч тенге:
поступление займов – 356 025 тысяч тенге;
погашение займов – 257 145 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 208 615 тысяч тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 2 697 379 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 28-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 32-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 сәуірде № 5617 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 44-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 44-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 28-3 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5502 тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 246 225 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 769 298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –8 472 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 78 753 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 389 702 мың теңге;
2) шығындар – 9 304 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 249 123 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 356 268 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107 145 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 307 495 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 307 495 мың теңге:
қарыздар түсімі – 356 025 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 257 145 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 208 615 мың теңге.";
3-тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы 2 697 379 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 361 598 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать четвертым следующего содержания:
"на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства – 93 611 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 624 799 тысяч тенге:
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям – 31 435 тысяч тенге;
на молодежную практику – 13 256 тысяч тенге;
на текущий ремонт по содержанию подъездной автомобильной дороги к селам Чирово, Каражар, Чеботарево - Сұлу көл – 80 779 тысяч тенге;
на электроснабжение и газоснабжение сектора жилищной застройки северо-западной части села Дарьинское – 18 027 тысяч тенге;
на частные агентства по трудоустройству – 572 тысячи тенге;
на приобретение книг и учебно-методических пособий для школ района в связи с переходом 1,4,9,10 классов к обновленному содержанию образования и группы предшкольной подготовки – 69 597 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 7 162 тысячи тенге;
на корректировку генерального плана, совмещенного с проектом детальной планировки села Мичурино с выполнением топографической съемки – 3 952 тысячи тенге;
на текущий ремонт по содержанию внутрипоселковых дорог в селе Достық – 13 000 тысяч тенге;
на текущий ремонт по содержанию автомобильных дорог в селах Переметное – Белес – 55 092 тысячи тенге;
на текущий ремонт по содержанию подъездной автомобильной дороги в селе Егіндібұлақ – 144 396 тысяч тенге;
на строительство водопровода в селе Поливное – 24 888 тысяч тенге;
на строительство водопровода в селе Трекино – 79 724 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода в селе Достық – 82 919 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

"ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 361 598 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге - 93 611 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі жалпы сомасы 624 799 мың теңге көлемінде ескерілсін:
жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқу – 31 435 мың теңге;
жастар практикасына – 13 256 мың теңге;
Чиров, Қаражар, Чеботарев – Сұлу көл ауылдарының кіре беріс автомобиль жолдарын күтіп ұстау үшін ағымдағы жөндеуге – 80 779 мың теңге;
Дариян ауылының солтүстік - батыс бөлігінің тұрғын үй құрылыс секторын электрмен және газбен жабдықтауға – 18 027 мың теңге;
жұмысқа орналастыру бойынша жеке агенттіктерге - 572 мың теңге;
1,4,9,10 сыныптардың және мектеп алды даярлық тобының жаңартылған білім беру мазмұнына көшуіне байланысты аудан мектептеріне кітаптар және оқу - әдістемелік қешендерді сатып алуға – 69 597 мың теңге;
эпизотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 7 162 мың теңге;
Мичурин ауылының егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен біріктірілген бас жоспарын топографиялық түсірілімді орындауымен түзетуге – 3 952 мың теңге;
Достық ауылының ауылішілік жолдарын күтіп ұстау үшін ағымдағы жөндеуге – 13 000 мың теңге;
Переметный - Белес ауылдарының автомобиль жолдарын күтіп ұстау үшін ағымдағы жөндеуге – 55 092 мың теңге;
Егіндібұлақ ауылының кіре беріс автомобиль жолдарын күтіп ұстау үшін ағымдағы жөндеуге – 144 396 мың теңге;
Поливной ауылындағы су құбырының құрылысына – 24 888 мың теңге;
Трекин ауылындағы су құбырының құрылысына – 79 724 мың теңге;
Достық ауылындағы су құбырын реконструкциялауға – 82 919 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудан мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

12 099
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
178 754
1
Сельское хозяйство
104 257
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20 337
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20 337
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
83 920
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15 078
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
4 542
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 018
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
61 012
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1 270
6
Земельные отношения
17 893
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17 893
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 893
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
56 604
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
56 604
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
56 604
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 268
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 268
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 268
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 316
013
Разработка схем градостроительного развития территорий района, генеральных планов городов районного значения (областного) значения, поселков и иных насланных пунктов
3 952
12
Транспорт и коммуникации
390 822
1
Автомобильный транспорт
384 692
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
384 692
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

12 099
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
178 754
1
Ауыл шаруашылығы
104 257
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20 337
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 337
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
83 920
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 078
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 542
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 018
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
61 012
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 270
6
Жер қатынастары
17 893
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17 893
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 893
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
56 604
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
56 604
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
56 604
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 268
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 268
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 268
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 316
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызды бар қалалардың, кенттердің және өзге де елді мекендердің бас жоспарлардің бас жоспарларын әзірлеу
3 952
12
Көлiк және коммуникация
390 822
1
Автомобиль көлiгi
384 692
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
384 692
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету