О признании утратившим силу решения маслихата района от 29 ноября 2017 года № 14 - 4 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2019 года № 32-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 апреля 2019 года № 5618
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района от 29 ноября 2017 года № 14 - 4 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4982, опубликованное 20 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата маслихата района (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.

Аудан мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 14-4 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 32-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 сәуірде № 5618 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудан мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 14 - 4 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4982 тіркелген, 2017 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудан мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.