Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по району Бәйтерек
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 21 июня 2019 года № 35-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 июня 2019 года № 5736. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 3-29
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 31.03.2021 № 3-29 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19 - 1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по району Бәйтерек согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к решению маслихата района
Бәйтерек от 21 июня 2019 года
№ 35-3
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по району Бәйтерек
Объект
Расчетная единица
Цена в тенге (без НДС) за 1 месяц
1.
Домовладения благоустроенные
житель/в
месяц
200,00
2.
Домовладения неблагоустроенные
житель/в
месяц
200,00
3.
Юридические лица и субъекты частного предпринимательства
1 м³
1500,00
Расшифровка аббревиатуры:
м³ - метр кубический;
НДС - налог на добавленную стоимость.

Бәйтерек ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 35-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 маусымда № 5736 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 3-29 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 31.03.2021 № 3-29 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Бәйтерек ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Аудан мәслихат аппаратының басшысы (Г.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2019 жылғы 21 маусымдағы
№ 35 - 3 шешіміне
қосымша
Бәйтерек ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтері
Объект
Есеп айырысу бірлігі
Баға теңгемен 1 айға (ҚҚС жоқ)
1.
Тұрмысқа жайлы иеліктегі үйлер
тұрғын/айына
200,00
2.
Тұрмысқа жайлы емес иеліктегі үйлер
тұрғын/айына
200,00
3.
Заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлік субъектілерінен
1 м³
1500,00
Аббревиатураның ажыратып жазылуы:
м³ - текше метр;
ҚҚС - қосылған құн салығы.