О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Бәйтерек от 9 января 2019 года № 29-3 "О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 15 июля 2019 года № 36-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 июля 2019 года № 5747. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2020 года № 44-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 20.02.2020 № 44-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 9 января 2019 года № 29 - 3 "О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5523, опубликованное 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан ) следующие изменения и дополнение:
заголовок указанного решения изложить в следующей редакции:
"О бюджете сельских округов района Бәйтерек на 2019-2021 годы";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Дарьинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 321 тысяча тенге:
налоговые поступления – 16 184 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 037 тысяч тенге;
2) затраты – 46 859 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 538 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 538 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Достық на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 шілдедегі № 36-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 шілдеде № 5747 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 ақпандағы № 44-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 20.02.2020 № 44-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-3 "2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5523 тіркелген, 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
" 2019-2021 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Дариян ауылдық округінің тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 321 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 184 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –24 037 мың теңге;
2) шығындар – 46 859 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 538 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 538 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 31 238 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 710 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 26 498 тысяч тенге;
2) затраты – 32 537 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 299 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 299 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 299 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Кушумского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 220 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 060 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 160 тысяч тенге;
2) затраты – 30 349 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 129 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 129 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 129 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Махамбет на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 424 тысячи тенге:
налоговые поступления – 3 560 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 19 664 тысячи тенге;
2) затраты – 23 809 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 385 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
385 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 385 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

1) кірістер – 31 238 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 710 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –26 498 мың теңге;
2) шығындар – 32 537 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 299 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 299 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 299 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Көшім ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 220 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 060 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –21 160 мың теңге;
2) шығындар – 30 349 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 129 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 129 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 129 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Махамбет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 424 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 19 664 мың теңге;
2) шығындар – 23 809 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 385 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 385 мың теңге.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 998 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 998 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 998 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Щаповского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 371 тысяча тенге:
налоговые поступления – 17 346 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 4 025 тысяч тенге;
2) затраты – 36 441 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 070 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 070 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 070 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет Январцевского сельского округа на 2019-2021 годы" согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 005 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 845 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 530 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 630 тысяч тенге;
2) затраты – 43 241 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 236 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 236 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 236 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы в общей сумме 26 803 тысячи тенге:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 998 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 998 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Щапов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 371 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 346 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 4 025 мың теңге;
2) шығындар – 36 441 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 070 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –15 070 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 070 мың теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2019-2021 жылдарға арналған Январцев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 005 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 845 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 530 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28 630 мың теңге;
2) шығындар – 43 241 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 236 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –4 236 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 236 мың теңге.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 26 803 мың теңге ескерілсін:

Дарьинский сельский округ – 3 426 тысяч тенге;
сельский округ Достык – 4 204 тысячи тенге;
Кушумский сельский округ –2 875 тысяч тенге;
сельский округ Махамбет – 2 775 тысяч тенге;
Мичуринский сельский округ – 3 707 тысяч тенге;
Переметнинский сельский округ – 2 133 тысячи тенге;
Трекинский сельский округ – 2 581 тысяча тенге;
Щаповский сельский округ – 465 тысяч тенге;
Январцевский сельский округ – 4 637 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в общей сумме 12 511 тысяч тенге:
Дарьинский сельский округ – 1 535 тысяч тенге;
сельский округ Достык – 1 490 тысяч тенге;
Кушумский сельский округ –1 334 тысячи тенге;
сельский округ Махамбет – 921 тысяча тенге;
Мичуринский сельский округ – 1 698 тысяч тенге;
Переметнинский сельский округ – 1 514 тысяч тенге;
Трекинский сельский округ – 1 461 тысяча тенге;
Щаповский сельский округ – 1 135 тысяч тенге;
Январцевский сельский округ – 1 423 тысячи тенге.";
пункт 14-1 изложить в следующей редакции:
"14-1. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в общей сумме 6 308 тысяч тенге:
Дарьинский сельский округ – 115 тысяч тенге;
сельский округ Достык – 115 тысяч тенге;
Кушумский сельский округ – 295 тысяч тенге;
сельский округ Махамбет – 115 тысяч тенге;
Мичуринский сельский округ – 115 тысяч тенге;
Переметнинский сельский округ – 4 784 тысячи тенге;
Трекинский сельский округ – 114 тысяч тенге;
Щаповский сельский округ – 541 тысяча тенге;
Январцевский сельский округ – 114 тысяч тенге.";
приложения 1,4,7,10,13,16,19,22,25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5,6,7,8,9 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 15 июля 2019 года № 36-2
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 9 января 2019 года № 29-3
Бюджет Дарьинского сельского округа на 2019 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Дариян ауылдық округі – 3 426 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 4 204 мың теңге;
Көшім ауылдық округі – 2 875 мың теңге;
Махамбет ауылдық округі – 2 775 мың теңге;
Мичурин ауылдық округі – 3 707 мың теңге;
Переметный ауылдық округі – 2 133 мың теңге;
Трекин ауылдық округі – 2 581 мың теңге;
Щапов ауылдық округі – 465 мың теңге;
Январцев ауылдық округі – 4 637 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын:
"12-1. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 12 511 мың теңге ескерілсін:
Дариян ауылдық округі – 1 535 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 1 490 мың теңге;
Көшім ауылдық округі – 1 334 мың теңге;
Махамбет ауылдық округі – 921 мың теңге;
Мичурин ауылдық округі – 1 698 мың теңге;
Переметный ауылдық округі – 1 514 мың теңге;
Трекин ауылдық округі – 1 461 мың теңге;
Щапов ауылдық округі – 1 135 мың теңге;
Январцев ауылдық округі – 1 423 мың теңге.";
14-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14-1. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 6 308 мың теңге ескерілсін:
Дариян ауылдық округі – 115 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 115 мың теңге;
Көшім ауылдық округі – 295 мың теңге;
Махамбет ауылдық округі – 115 мың теңге;
Мичурин ауылдық округі – 115 мың теңге;
Переметный ауылдық округі – 4 784 мың теңге;
Трекин ауылдық округі – 114 мың теңге;
Щапов ауылдық округі – 541 мың теңге;
Январцев ауылдық округі– 114 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1,4,7,10,13,16,19,22,25 – қосымшалары осы шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,9 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудан мәслихат аппаратының басшысы (Г. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2019 жылғы 15 шілдедегі
№36-2 шешіміне 1-қосымша
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2019 жылғы 9 қаңтардағы
№ 29-3 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Дариян ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы