О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №28-8 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 3 декабря 2019 года № 41-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 декабря 2019 года № 5873. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 44-9
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2020 № 44-9 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2018 года №28-8 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5482, опубликованное 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 826 312 тысяч тенге:
налоговые поступления – 897 081 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 20 248 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 840 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 895 143 тысячи тенге;
2) затраты – 9 056 332 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 46 141 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 87 377 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 236 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – - 276 161 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 276 161 тысяча тенге:
поступление займов – 87 113 тысяч тенге;
погашение займов – 41 236 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 230 284 тысячи тенге.";
в пункте 4:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме – 2 417 807 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы – 810 714 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:

Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №28-8 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 41-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 5873 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 44-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 13.02.2020 № 44-9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №28-8 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5482 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 826 312 мың теңге:
салықтық түсімдер – 897 081 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 248 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 840 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 895 143 мың теңге;
2) шығындар – 9 056 332 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 46 141 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 87 377 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 236 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -276 161 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 276 161 мың теңге:
қарыздар түсімі – 87 113 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41 236 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 230 284 мың теңге.";
4 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 2 417 807 мың теңге:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 810 714 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на выплату государственной адресной социальной помощи – 496 119 тысяч тенге;";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 7 458 тысяч тенге;";
абзац двадцать второй изложить в следующей редакции:
"на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования – 354 988 тысяч тенге;";
абзац двадцать третий изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию системы водоснабжения села Карасу – 115 631 тысяча тенге;";
абзац двадцать четвертый изложить в следующей редакции:
"на реконструкцию системы водоснабжения села Коктерек – 163 690 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме – 996 572 тысячи тенге:";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"на проведение противоэпизоотических мероприятии – 56 512 тысяч тенге;";
абзац двадцать второй изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Казталов – 0 тенге;";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"на реконструкцию системы водоснабжения села Карасу – 40 923 тысячи тенге;"
дополнить абзацем двадцать четвертым следующего содержания:
"на строительство 12-квартирного двухэтажного жилого дома в селе Казталов – 11 606 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать пятым следующего содержания:
"на строительство 12-квартирного двухэтажного жилого дома, расположенного по улице Байконыр на земельном участке №2 в селе Жалпактал – 2 964 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать шестым следующего содержания:
"на строительство инженерно-коммуникационных сетей для 12-квартирного двухэтажного жилого дома в селе Казталов – 11 735 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:
"на строительство инженерно-коммуникационных сетей для 12-квартирного двухэтажного жилого дома по улице Байконыр на земельном участке №2 в селе Жалпактал – 5 259 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме 100 148 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм бюджетам сельских округов осуществляется на основании постановления акимата Казталовского района;";
приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 496 119 мың теңге;";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 7 458 мың теңге;";
жиырма екініш абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 354 988 мың теңге;";
жиырма үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қарасу ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға – 115 631 мың теңге;";
жиырма төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Көктерек ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға – 163 690 мың теңге;";
2) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 996 572 мың теңге:";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"эпизотияға қарсы іс-шараларды өткізуге – 56 512 мың теңге;";
жиырма екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Казталов ауылында ауылішілік автокөлік жолдарын күрделі жөндеуге – 0 теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Көктерек ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға – 40 923 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауылында екі қабатты 12 пәтерлік тұрғын үй салуға – 11 606 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Жалпақтал ауылында №2 жер телімінде, Байқоныр көшесінде орналасқан 12 пәтерлік екі қабатты тұрғын үй салуға – 2 964 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауылында екі қабатты 12 пәтерлік тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық желілерінің құрылысына – 11 735 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Жалпақтал ауылында №2 жер телімінде, Байқоңыр көшесі бойында орналасқан 12 пәтерлік екі қабатты тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық желілерінің құрылысына – 5 259 мың теңге;";
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 100 148 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған сомаларды ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Казталов ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады;";
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппараты басшысы (Н.Қажғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

116 122
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
700
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
101 276
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
53 953
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
21 121
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
32 832
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
47 323
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
17 175
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 148
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
231 372
1
Сельское хозяйство
192 734
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
192 734
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20 236
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 253
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 583
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
167 512
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
150
6
Земельные отношения
16 671
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 671
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 562
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 109
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
21 967
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 967
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
21 967
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 766
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 766
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

116 122
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
700
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
101 276
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
53 953
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 121
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
32 832
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
47 323
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 175
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
30 148
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
231 372
1
Ауыл шаруашылығы
192 734
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
192 734
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 236
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 253
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 583
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
167 512
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
150
6
Жер қатынастары
16 671
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 671
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 562
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 109
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
21 967
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 967
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
21 967
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 766
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 766
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

22 766
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16 786
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5 980
12
Транспорт и коммуникации
543 358
1
Автомобильный транспорт
537 358
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 503
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3 503
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
533 855
022
Развитие транспортной инфраструктуры
7 651
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
44 283
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
308 325
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
173 596
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
6 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
6 000
13
Прочие
101 920
9
Прочие
101 920
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 061
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
17 061
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
84 859
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
17 266
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
63 070
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4 523
14
Обслуживание долга
53
1
Обслуживание долга
53
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
53

22 766
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 786
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 980
12
Көлiк және коммуникация
543 358
1
Автомобиль көлiгi
537 358
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 503
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 503
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
533 855
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
7 651
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
44 283
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
308 325
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
173 596
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
6 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
6 000
13
Басқалар
101 920
9
Басқалар
101 920
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 061
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
17 061
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
84 859
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
17 266
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
63 070
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 523
14
Борышқа қызмет көрсету
53
1
Борышқа қызмет көрсету
53
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
53