О бюджете Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019-2021 годы
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 января 2019 года № 32-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 января 2019 года № 5521. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2020 года № 44-10
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21.02.2020 № 44-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 261 701 тысяча тенге:
налоговые поступления – 22 693 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 238 828 тысяч тенге;
2) расходы – 261 701 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 612 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 612 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 612 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.04.2019 № 35-1 (вводится в действие с 01.01.2019); с изменениями, внесенными решениями Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.06.2019 № 38-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 29.10.2019 № 40-1 (вводится в действие с 01.01.2019); от 27.12.2019 № 42-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Поступления в бюджет Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019 год формируется в соответствии с Бюджетным кодексом и решением Таскалинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №31-1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5505).

2019-2021 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 32-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қаңтарда № 5521 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 44-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 21.02.2020 № 44-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 261 701 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 693 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 238 828 мың теңге;
2) шығындар – 261 701 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 612 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 612 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 612 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 11.04.2019 № 35-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);өзгерістер енгізілді – Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 25.06.2019 № 38-2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.10.2019 № 40-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.12.2019 № 42-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округі бюджетінің түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне және Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №31-1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5505 тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптасады.

3. Учесть в бюджете Ткалиаснского сельского округа Таскалинского района на 2019 год следующие поступления:
1) целевые трансферты из республиканского бюджета – 39 738 тысяч тенге, в том числе на:
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 38 213 тысяч тенге;
повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 1 525 тысяч тенге;
2) целевые трансферты из районного бюджета – 24 585 тысяч тенге, в том числе на:
благоустройства села Таскала – 4 000 тысяч тенге;
оплату заработной платы рабочих парка – 783 тысячи тенге;
благоустройство улицы Абая села Таскала – 1 470 тысяч тенге;
текущий ремонт систем уличного освещения села Таскала – 6 000 тысяч тенге;
систему центрального полива улицы Абая села Таскала – 1 177 тысяч тенге;
оплату заработной платы рабочих программы "Жасыл ел" – 2 106 тысяч тенге;
благоустройство и консервацию свалки села Таскала – 7 000 тысяч тенге;
благоустройство парка по улице Женис села Таскала – 500 тысяч тенге;
установку камер видеонаблюдения в скверах и в парках села Таскала – 1 549 тысяч тенге;
3) субвенции – 174 630 тысяч тенге.

3. 2019 жылға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджетінде келесі түсімдер ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер – 39 738 мың теңге, соның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 38 213 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1 525 мың теңге;
2) аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер – 24 585 мың теңге, соның ішінде:
Тасқала ауылын аббаттандыруға – 4 000 мың теңге;
саябақ жұмысшыларының жалақысын төлеуге – 783 мың теңге;
Тасқала ауылының Абай көшесін аббатандыруға – 1 470 мың теңге;
Тасқала ауылының көшелерінің жарықтандыру жүйелеріне ағымдағы жөндеуге – 6 000 мың теңге;
Тасқала ауылының Абай көшесінің орталық суару жүйелеріне – 1 177 мың теңге;
"Жасыл ел" бағдарламасы жұмысшыларының жалақысын төлеуге – 2 106 мың теңге;
Тасқала ауылындағы қоқыс орнын аббаттандыру және консервациялауға – 7 000 мың теңге;
Тасқала ауылының Жеңіс көшесінің бойындағы саябақты аббаттандыруға – 500 мың теңге;
Тасқала ауылының скверлері мен саябақтарына бейне бақылау камераларын орнатуға – 1 549 мың теңге;
3) субвенциялар – 174 630 мың теңге.

Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.06.2019 № 38-2 (вводится в действие с 01.01.2019); с изменением, внесенным решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29.10.2019 № 40-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Предусмотреть гражданским служащим образования работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов, определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2019 года.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 25.06.2019 № 38-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді – Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 29.10.2019 № 40-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне cәйкес ауылдық жерлерде қызмет ететін білім беру саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25%-ға көтеру көзделсін.

5. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Бисенгалиева Ж.
Секретарь районного маслихата Рахимов С.
Приложение 1
к решению Таскалинского
районного маслихата
от 9 января 2019 года №32-1
Бюджет Таскалинского сельского округа Таскалинского района на 2019 год

5. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержігітова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
6. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж. Бисенғалиева
Аудандық мәслихат хатшысы С. Рахимов
Тасқала аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
9 қаңтардағы №32-1 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Тасқала ауданы Тасқала ауылдық округінің бюджеті