О признании утратившими силу некоторых решений Теректинского районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 февраля 2019 года № 32-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 февраля 2019 года № 5549
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Теректинского районного маслихата согласно приложения к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В. Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 22 февраля 2019 года №32- 1
1. Решение Теректинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5007, опубликованное 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5035, опубликованное 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Теректинского районного маслихата от 30 марта 2018 года №20-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5151, опубликованное 26 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Теректинского районного маслихата от 24 апреля 2018 года №21-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5195, опубликованное 18 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 ақпандағы № 32-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 ақпанда № 5549 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В. Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 22 ақпандағы
№32-1 шешіміне қосымша
1. Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5007 болып тіркелген, 2018 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5035 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы №20-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5151 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі №21-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5195 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 мамырада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Теректинского районного маслихата от 17 июля 2018 года №23-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5303, опубликованное 7 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Теректинского районного маслихата от 13 августа 2018 года №24-1 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5324, опубликованное 29 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Теректинского районного маслихата от 10 октября 2018 года №26-1 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5361, опубликованное 31 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Теректинского районного маслихата от 28 ноября 2018 года №28-1 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5416, опубликованное 7 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Теректинского районного маслихата от 3 декабря 2018 года №28-2 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года №18-1 "О бюджете сельских округов Теректинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5420, опубликованное 12 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Теректинского районного маслихата от 14 декабря 2018 года №29-1 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №17-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5455, опубликованное 26 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 шілдедегі №23-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5303 болып тіркелген, 2018 жылғы 7 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 тамыздағы №24-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5324 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы №26-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5361 болып тіркелген, 2018 жылғы 31 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы №28-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5416 болып тіркелген, 2018 жылғы 7 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 желтоқсандағы №28-2 "Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №18-1 "2018-2020 жылдарға арналған Теректі ауданының ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5420 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №29-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы №17-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5455 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).