О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 января 2020 года № 6. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2020 года № 19991
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра национальной экономики Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в приказе Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 3 "Об утверждении форм заявлений для получения и переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, форм лицензий и (или) приложений к лицензиям" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10195, опубликован 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые формы заявлений для получения и переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, формы лицензий и (или) приложений к лицензиям:
1) форму заявления юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму заявления юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму заявления юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью, согласно приложению 2-1 к настоящему приказу;
4) форму заявления физического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
5) форму заявления для получения лицензии на экспорт продукции, подлежащей экспортному контролю, согласно приложению 3-1 к настоящему приказу;
6) форму заявления для получения лицензии на импорт продукции, подлежащей экспортному контролю, согласно приложению 3-2 к настоящему приказу;
7) форму заявления юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
8) форму заявления физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, согласно приложению 5 к настоящему приказу;
9) форму лицензии, согласно приложению 6 к настоящему приказу;
10) форму приложения к лицензии, согласно приложению 7 к настоящему приказу;
11) форму приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью, согласно приложению 8 к настоящему приказу;
12) форму лицензии на объект, согласно приложению 9 к настоящему приказу;

Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 6 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 6 ақпанда № 19991 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға және қайта ресімдеуге арналған өтініштердің нысандарын, лицензиялардың және (немесе) лицензияларға қосымшалардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 3 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10195 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 1 сәуірде жарияланған):
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға және қайта ресімдеуге арналған өтініштердің нысандары, лицензиялардың және (немесе) лицензияларға қосымшалардың нысандары:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
3) осы бұйрыққа 2-1-қосымшаға сәйкес білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлға өтінішінің нысаны;
4) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған жеке тұлға өтiнiшінің нысаны;
5) осы бұйрыққа 3-1-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға арналған лицензияны алуға арналған өтініштің нысаны;
6) осы бұйрыққа 3-2-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді импорттауға арналған лицензияны алуға арналған өтініштің нысаны;
7) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
8) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлға өтiнiшінің нысаны;
9) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес лицензия нысаны;
10) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес лицензияға қосымшаның нысаны;
11) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияға қосымшаның нысаны;
12) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес объектіге арналған лицензия нысаны;

13) форму приложения к лицензии на объект, согласно приложению 10 к настоящему приказу;
14) форму лицензии на деятельность в сфере производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции, согласно приложению 11 к настоящему приказу;
15) форму приложения к лицензии на деятельность по производству алкогольной продукции, согласно приложению 12 к настоящему приказу;
16) форму лицензии на деятельность в сфере игорного бизнеса, согласно приложению 13 к настоящему приказу;
17) форму лицензии на экспорт продукции, подлежащий экспортному контролю, согласно приложению 14 к настоящему приказу;
18) форму лицензии на импорт продукции, подлежащий экспортному контролю, согласно приложению 15 к настоящему приказу;
19) форму приложения к лицензии на экспорт и (или) импорт продукции, подлежащий экспортному контролю, согласно приложению 16 к настоящему приказу;
20) форму приложения к заявлению для получения лицензии на экспорт и (или) импорт продукции, подлежащей экспортному контролю, согласно приложению 17 к настоящему приказу;
21) форму заявления юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения, согласно приложению 18 к настоящему приказу;
22) форму заявления физического лица для получения лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения, согласно приложению 19 к настоящему приказу;
23) форму заявления юридического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения, согласно приложению 20 к настоящему приказу;
24) форму заявления физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения, согласно приложению 21 к настоящему приказу.";
приложения 1, 2, 2-1, 3, 3-1, 3-2, 4, 5, 14 и 15 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 18, 19, 20 и 21 согласно приложениям 11, 12, 13 и 14 к настоящему приказу;
2) в приказе Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 4 "Об утверждении форм уведомлений и Правил приема уведомлений государственными органами, а также об определении государственных органов, осуществляющих прием уведомлений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10194, опубликован 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):

13) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес объектіге арналған лицензияға қосымшаның нысаны;
14) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес этил спирті мен алкоголь өнімін өндіру және олардың айналымы саласындағы қызметке лицензияның нысаны;
15) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес алкоголь өнімін өндіру жөніндегі қызметке арналған лицензияға қосымшаның нысаны;
16) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес ойын бизнесі саласындағы қызметке лицензияның нысаны;
17) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға арналған лицензияның нысаны;
18) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді импорттауға арналған лицензияның нысаны;
19) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға және (немесе) импорттауға арналған лицензияға қосымшаның нысаны;
20) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға және (немесе) импорттауға арналған лицензияны алуға арналған өтініштің нысаны;
21) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
22) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған жеке тұлға өтiнiшінің нысаны;
23) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлға өтiнiшінің нысаны;
24) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлға өтiнiшінің нысаны бекітілсін.";
1, 2, 2-1, 3, 3-1, 3-2, 4, 5, 14 және 15-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес 18, 19, 20 және 21-қосымшалармен толықтырылсын;
2) "Хабарламалар нысандарын және Мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидаларын бекіту туралы, сондай-ақ хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10194 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 1 сәуірде жарияланған):

подпункт 7) пункта 1 исключить;
в форме Уведомления о начале или прекращении эксплуатации радиоэлектронных средств, утвержденной указанным приказом:
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Заключение на проектную документацию, согласованное ведомством уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения в соответствии с Санитарными правилами "Санитарно-эпидемиологические требования к радиотехническим объектам", утвержденными приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 апреля 2018 года № 188 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17241) (в случае, если предусмотрено оформление санитарно-эпидемиологического заключения на проектную документацию) или основание о том, что не предусмотрено оформление санитарно-эпидемиологического заключения на проектную документацию:
_________________________________________________________________________
(№, дата выдачи документа и наименование организации, кем выдан документ)";
приложение 4 изложить в редакции согласно приложению 15 к настоящему приказу.
2. Департаменту развития предпринимательства в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
Р. Даленов
Приложение 1 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6
Приложение 1 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление юридического лица для получения лицензии и (или)
приложения к лицензии
В ___________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от ________________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер
юридического лица (в том числе иностранного юридического лица),
бизнес-идентификационный номер филиала или представительства иностранного
юридического лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного номера у юридического лица)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
____________________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
на бумажном носителе _____ (поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес юридического лица ______________________________________________________
(почтовый индекс, страна (для иностранного юридического лица), область, город,
район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Электронная почта _____________________________________________________
Телефоны _____________________________________________________________
Факс _________________________________________________________________
Банковский счет _______________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
__________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена
любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа,
составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при
выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью работника
центра обслуживания населения (в случае обращения через центр обслуживания населения).
___________________________________________________________________________
Настоящим подтверждаю, что несу ответственность в соответствии с законодательством
Республики Казахстан за достоверность представляемой (заполненной) мной информации.
Руководитель________________________________________________________________
(электронно-цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "__" __________ 20__ года
Приложение 2 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6
Приложение 2 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к
лицензии на занятие образовательной деятельностью
В ______________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от ____________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер
юридического лица (в том числе иностранного юридического лица),
бизнес-идентификационный номер филиала или представительства иностранного
юридического лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного номера у юридического лица)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
______________________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида (ов) деятельности)
Шифр/ квалификация
Наименование специальности
Срок обучения
* для подвидов деятельности по образовательным программам технического и профессионального образования, образовательным программам послесреднего образования, образовательным программам высшего образования, образовательным программам послевузовского образования на бумажном носителе _____ (поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес юридического лица__________________________________________________
(страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс, область, город, район,
населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Электронная почта ______________________________________________
Телефоны ______________________________________________________
Факс __________________________________________________________
Банковский счет __________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и(или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и(или) приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью работника государственной корпорации "Правительство для граждан" (в случае обращения через государственную корпорацию "Правительство для граждан").
Руководитель____________________________________________________________
(электронно-цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "__" __________ 20__ года
Приложение 3 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6

1-тармақтың 7) тармақшасы алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Радиоэлектрондық құралдарды пайдалануды бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама нысанында:
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 188 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17241 болып тіркелген) бекітілген "Радиотехникалық объектілерге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларына сәйкес (егер жобалау құжаттамасына санитариялық-эпидемиологиялық қорытындыны ресімдеу көзделген жағдайда) халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы уәкілетті органның ведомствосымен келісілген жобалау құжаттамасына арналған қорытынды немесе жобалау құжаттамасына арналған санитариялық-эпидемиологиялық қорытындыны ресімдеу көзделмегені туралы негіздеме:___________________________________________________ (құжаттың №, берілген күні және құжатты берген ұйымның атауы)";
4-қосымша осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Кәсіпкерлікті дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Р. Даленов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлғаның өтiнiші
_____________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
_______________________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан
орны, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған
жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру
нөмірі)
____________________________________________________________________
(қызмет түрінің және (немесе) қызметтің кіші түрі(лері)нің толық атауы көрсетiлсiн)
____________________________________________________________________
__________________________________ жүзеге асыруға лицензияны және
(немесе) лицензияға қосымшаны қағаз жеткізгіште ______ (лицензияны
қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек)
беруіңізді сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы ___________________________________________
____________________________________________________________________
(пошталық индексі, елі (шетелдік заңды тұлға үшін), облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
Электрондық пошта ___________________________________________________
Телефондар __________________________________________________________
Факс ________________________________________________________________
Банктік шот _________________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
__________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
______ парақ қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және
оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту
мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен
айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып
табылатындығы;
өтініш берушінің лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде
ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі
шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін беретіні;
өтініш берушінің халыққа қызмет көрсету орталығы жұмыскерінің өтінішті
электрондық цифрлық қолтаңбамен растауына келісетіні (халыққа қызмет көрсету орталығы
арқылы жүгінген жағдайда) расталады.
Осымен, өзім ұсынған (толтырған) ақпараттың анықтығына Қазақстан
Республикасының заңнамасына сәйкес жауапты болатынымды растаймын.
Басшы______________________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тегі)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" _________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлғаның өтiнiші
____________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан
жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған
жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру
нөмірі)
__________________________________________________________________
(қызмет түрiнің және (немесе) қызметтің кіші түрі(лері)нің толық атауы көрсетiлсiн)
Шифр/біліктілік
Мамандықтың атауы
Оқыту мерзімі
* техникалық және кәсіптік білімнің білім беру бағдарламалары, орта білімнен кейінгі
білім беру бағдарламалары, жоғары білімнің білім беру бағдарламалары, жоғары оқу орнынан
кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша қызметтің кіші түрлері үшін жүзеге асыруға
арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қағаз жеткізгіште____________
(лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек) беруiңiздi
сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы
______________________________________________________________
_____________________________________________________________
(елі (шетелдік заңды тұлға үшін), пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді
мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
Электрондық пошта _____________________________________________
Телефондар ____________________________________________________
Факс __________________________________________________________
Банктік шот ____________________________________________________
(шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
______ парақ қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және
оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту
мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен
айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып
табылатындығы;
өтініш берушінің лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде
ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі
шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін беретіні;
өтініш берушінің "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
жұмыскерінің өтінішті электрондық цифрлық қолтаңбамен растауына келісетіні
("Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы жүгінген жағдайда)
расталады.
Басшы ______________ _______________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), тегi)
Толтыру күні: 20___ жылғы "___" __________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына

Приложение 2-1 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление юридического лица для переоформления лицензии и (или)
приложения к лицензии на занятие образовательной деятельностью
В ___________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
От ____________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер
юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес
идентификационный номер филиала или представительства иностранного юридического
лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного номера у юридического лица)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение (я) к лицензии (нужное подчеркнуть) №__________ от "___" _________ 20___ года, выданную(ое)(ых)
______________________________________________________________________
(номер (а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование
лицензиара, выдавшего лицензию и (или) приложение(я) к лицензии)
На осуществление
____________________________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида (ов) деятельности)
Шифр/ квалификация
Наименование специальности
Срок обучения
* для подвидов деятельности по образовательным программам технического и профессионального образования, образовательным программам послесреднего образования, образовательным программам высшего образования, образовательным программам послевузовского образования по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):
1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком, определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях" (далее - Закон) путем (укажите в соответствующей ячейке Х):
слияния ________________________________________________________
преобразования _________________________________________________
присоединения __________________________________________________
выделения ______________________________________________________
разделения _____________________________________________________
2) изменение наименования юридического лица-лицензиата
____________________________________________________________________
3) изменение места нахождения юридического лица-лицензиата
____________________________________________________________________
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону
____________________________________________________________________

2-1-қосымша
Нысан
Білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлғаның өтiнiші
__________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
__________________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан
жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған
жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру
нөмірі)
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны (-ларды) қайта ресімдеуді
сұраймын (керегінің астын сызу) №__________ бастап "___" _________ 20___ берілген)
_________________________________________________________________
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның (лардың) нөмірі (лері), берілген
күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны (ларды) берген лицензиардың атауы)
_______________________________________________жүзеге асыруға
(қызмет түрiнің және (немесе) қызметтің кіші түрі(лері)нің толық атауы)
Шифр/біліктілік
Мамандықтың атауы
Оқыту мерзімі
*техникалық және кәсіптік білімнің білім беру бағдарламалары, орта білімнен кейінгі
білімнің білім беру бағдарламалары, жоғары білімнің білім беру бағдарламалары, жоғары оқу
орнынан кейінгі білімнің білім беру бағдарламалары бойынша қызметтің кіші түрлері үшін
мынадай негіз (дер) бойынша (тиісті тор көзде Х көрсетіңіз):
1) заңды тұлға-лицензиаттың "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" 2014 жылғы
16 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі -Заң) 34-бабында айқындалған
тәртіпке сәйкес (тиісті тор көзде Х көрсетіңіз):
бірігу __________________________________________________________
қайта құру ______________________________________________________
қосылу _________________________________________________________
бөліп шығару ___________________________________________________
бөліну жолымен қайта ұйымдастырылуы ____________________________
2) заңды тұлға – лицензиат атауының өзгеруі
_______________________________________________________________
3) заңды тұлға – лицензиаттың орналасқан жерінің өзгеруі
_______________________________________________________________
4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы Заңға 1-қосымшада көзделген
жағдайларда, лицензиаттың үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге "объектілерге
берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығаруы
___________________________________________________________________

5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к лицензии с указанием объектов
____________________________________________________________________
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан
____________________________________________________________________
7) изменение наименования вида деятельности
____________________________________________________________________
8) изменение наименования подвида деятельности
____________________________________________________________________
9) добровольного обращения лицензиата к лицензиару о прекращении действия лицензии и (или) приложения к лицензии в соответствии со статьей 35 Закона"__________________________________ на бумажном носителе _____ (поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес юридического лица
_________________________________________________________________
(страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Электронная почта_______________________________________________
Телефоны_______________________________________________________
Факс___________________________________________________________
Банковский счет_________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается ______ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказав выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и(или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или)приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью работника государственной корпорации "Правительство для граждан" (в случае обращения через государственную корпорацию "Правительство для граждан").
Руководитель ___________________________________________________
(электронно-цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "__" _________ 20__ года
Приложение 4 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6
Приложение 3 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление физического лица для получения лицензии и (или)
приложения к лицензии
В ___________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от __________________________________________________________________
(фамилия имя отчество (в случае наличия) физического лица, индивидуальный идентификационный номер)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
____________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
на бумажном носителе _____ (поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес местожительства физического лица
____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта ___________________________________________________
Телефоны
____________________________________________________________________
Факс ________________________________________________________________
Банковский счет ______________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью работника центра обслуживания населения (в случае обращения через центр обслуживания населения).
Физическое лицо
____________________________________________________________________
(электронно-цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "__" _________ 20__ года
Приложение 5 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6

5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензия үшін немесе
лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей оның
орналасқан жері мекенжайының өзгеруі
____________________________________________________________________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талап болған
жағдайларда
__________________________________________________________________
7) қызмет түрі атауының өзгеруі
__________________________________________________________________
8) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі
__________________________________________________________________
9) Заңның 35-бабына сәйкес лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның
қолданылуын тоқтату туралы лицензиаттың лицензиарға ерікті түрде
жүгінуі_____________________________қағаз жеткізгіште
(егер лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек)
Заңды тұлғаның мекенжайы_________________________________________
(елі (шетелдік заңды тұлға үшін), пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді
мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жай) нөмірі)
Электрондық пошта______________________________________________
Телефондар _____________________________________________________
Факс___________________________________________________________
Банктік шот ____________________________________________________
(шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
_______________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жай) нөмірі)
______ парақ қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және
оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту
мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен
айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып
табылатындығы;
өтініш берушінің лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде
ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі
шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін беретіні;
өтініш берушінің "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
жұмыскерінің өтінішті электрондық цифрлық қолтаңбамен растауына келісетіні
("Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы жүгінген жағдайда)
расталады.
Басшы________ ______________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), тегi)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" ____________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған жеке тұлғаның өтiнiші
____________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), тегi), жеке сәйкестендіру нөмірі)
____________________________________________________________________
(қызмет түрiнің және (немесе) қызметтiң кіші түрі(лері)нің толық атауы көрсетiлсiн)
жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қағаз жеткізгіште
______ (лицензияны қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек)
беруiңiздi сұраймын.
Жеке тұлғаның тұрғылықты жерінің мекенжайы
____________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
нөмірі)
Электрондық пошта ____________________________________________
Телефондар ___________________________________________________
Факс _________________________________________________________
Банктік шот ___________________________________________________
(шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
_________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
______ парақ қоса беріліп отыр
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және
оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту
мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен
айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып
табылатындығы;
өтініш берушінің лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде
ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі
шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін беретіні;
өтініш берушінің халыққа қызмет көрсету орталығы жұмыскерінің өтінішті
электрондық цифрлық қолтаңбамен растауына келісетіні (халыққа қызмет көрсету
орталықтары арқылы жүгінген жағдайда) расталады.
Жеке тұлға _________ __________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тегі)
Толтыру күні: 20___ жылғы "__" ___________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына

Приложение 3-1 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление для получения лицензии на экспорт продукции, подлежащей экспортному контролю
1. Заявление №
2. Заявитель (полное наименование, адрес, телефон, адрес электронной почты, БИН/ИИН)
3. Изготовитель (полное наименование, страна, адрес, телефон, адрес электронной почты, БИН/ИИН (для резидента Республики Казахстан)
4. Покупатель (полное наименование, страна, адрес, телефон, адрес электронной почты)
5. Конечный пользователь (полное наименование, страна, адрес, телефон, адрес электронной почты)
6. Орган государственных доходов Республики Казахстан
7. Срок действия лицензии
8. Основание для запроса лицензии (договор, контракт, соглашение или иной документ отчуждения между участниками внешнеторговой сделки)
9. Наименование продукции
10. Код товара по ТН ВЭД
11. Код товара по контрольным спискам
12. Единица измерения по ТН ВЭД (основная или дополнительная)
13. Суммарное количество
14. Валюта контракта
15. Общая стоимость в валюте контракта
16.Настоящим подтверждается, что: заявитель дает согласие на использование сведений составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах;
в отношении заявителя не имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о приостановлении или запрещении деятельности или отдельных видов деятельности;
все прилагаемые документы являются достоверными и действительными.
17. От заявителя: фамилия, имя, отчество (при его наличии)______________________________________
должность________________________________________
дата ____________________________________________
18. Особые условия лицензии
Приложение 6 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6
Приложение 3-2 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление для получения лицензии на импорт продукции, подлежащей экспортному контролю
1. Заявление №
2. Заявитель (полное наименование, адрес, телефон, адрес электронной почты, БИН / ИИН)
3. Конечный пользователь (полное наименование, адрес, телефон, адрес электронной почты, БИН / ИИН)
4. Продавец (полное наименование, страна, адрес, телефон, адрес электронной почты)
5. Страна происхождения
6. Орган государственных доходов Республики Казахстан
7. Срок действия лицензии
8. Основание для запроса лицензии (договор, контракт, соглашение или иной документ отчуждения между участниками внешнеторговой сделки)
9. Наименование продукции
10. Код товара по ТН ВЭД

3-1-қосымша
Нысан
Экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға арналған лицензияны алуға арналған өтініш
1. Өтініш №
2. Өтініш беруші (толық атауы, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы, БСН / ЖСН)
3. Әзірлеуші (толық атауы, ел, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы, БСН / ЖСН (Қазақстан Республикасының резиденті үшін)
4. Сатып алушы (толық атауы, ел, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы)
5. Соңғы тұтынушы (толық атауы, ел, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы)
6. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кірістер органы
7. Лицензияның әрекет ету мерзімі
8. Лицензияны сұрау үшін негіз (шарт, келісімшарт, келісім немесе сыртқы сауда мәмілесінің қатысушылары арасындағы өзге иеліктен шығару құжаты)
9. Өнімнің атауы
10. Тауардың ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша коды
11. Тауардың бақылау тізімдері бойынша коды
12. ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша өлшем бірлігі (негізгі немесе қосалқы)
13. Сомалық саны
14. Келісімшарт валютасы
15. Келісімшарт валютасындағы жалпы құн
16.Осымен: өтініш берушінің ақпараттық жүйелерде көрініс табатын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға өз келісімін беретіні;
өтініш берушіге қатысты қызметті немесе жекелеген қызмет түрлерін тоқтата тұру немесе оған тыйым салу туралы соттың заңды күшіне енген шешімінің (үкімінің) жоқ екені;
барлық ұсынылған құжаттар анық және жарамды болып табылатындығы расталады.
17. Өтініш берушіден: аты, әкесінің аты (болған жағдайда), тегі) ___________
Лауазымы ________________________________________________________
Күні___________________________
18. Лицензияның ерекше шарттары
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
3-2-қосымша
Нысан
Экспорттық бақылауға жататын өнімді импорттауға арналған лицензияны алуға арналған өтініш
1. Өтініш №
2. Өтініш беруші (толық атауы, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы, БСН / ЖСН)
3. Соңғы тұтынушы (толық атауы, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы БСН/ЖСН)
4. Сатушы (толық атауы, ел, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы)
5. Шыққан елі
6. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кірістер органы
7. Лицензияның әрекет ету мерзімі
8. Лицензияны сұрау үшін негіз (шарт, келісімшарт, келісім немесе сыртқы сауда мәмілесінің қатысушылары арасындағы өзге иеліктен шығару құжаты)
9. Өнімнің атауы
10. Тауардың ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша коды

11. Код товара по контрольным спискам
12. Единица измерения по ТН ВЭД (основная или дополнительная)
13. Суммарное количество
14. Валюта контракта
15. Общая стоимость в валюте контракта
16. Настоящим подтверждается, что: заявитель дает согласие на использование сведений составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах; в отношении заявителя не имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о приостановлении или запрещении деятельности или отдельных видов деятельности; все прилагаемые документы являются достоверными и действительными.
17. От заявителя: фамилия, имя, отчество (при его наличии) ____________________________________
должность_____________________________
дата __________________________________
18. Особые условия лицензии
Приложение 7 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6
Приложение 4 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление юридического лица для переоформления лицензии и (или)
приложения к лицензии
В ____________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от ____________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер
юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-
идентификационный номер филиала или представительства иностранного юридического
лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного номера у юридического лица)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение(я) к лицензии
(нужное подчеркнуть) №__________ от "___" _________ 20___ года, выданную(ое)(ых)
____________________________________________________________________
(номер(а) лицензии и (или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование
лицензиара, выдавшего лицензию и (или) приложение(я) к лицензии)
На осуществление
____________________________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):
1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком, определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях" (далее-Закон) путем (укажите в соответствующей ячейке Х):
слияния ________________________________________________________
преобразования _________________________________________________
присоединения __________________________________________________
выделения ______________________________________________________
разделения _____________________________________________________

11. Тауардың бақылау тізімдері бойынша коды
12. ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша өлшем бірлігі (негізгі немесе қосалқы)
13. Сомалық саны
14. Келісімшарт валютасы
15. Келісімшарт валютасындағы жалпы құны
16. Осымен: өтініш берушінің ақпараттық жүйелерде көрініс табатын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға өз келісімін беретіні; өтініш берушіге қатысты қызметті немесе жекелеген қызмет түрлерін тоқтата тұру немесе оған тыйым салу туралы соттың заңы күшіне енген шешімінің (үкімінің) жоқ екені;
барлық ұсынылған құжаттар анық және жарамды болып табылатындығы расталады.
17. Өтініш берушіден: аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), тегi) _________________________________________________________
Лауазымы ________________________________________________________
Күні_______________________
18. Лицензияның ерекше шарттары
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған заңды тұлғаның өтiнiші
____________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, бизнес-
сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда –
шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны(ларды) қайта ресімдеуді сұраймын
(керегінің астын сызу) №__________ бастап "___" _________ 20___ берілген)
____________________________________________________________________
(лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның (лардың) нөмірі (лері), берілген
күні, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны (ларды) берген лицензиардың атауы)
____________________________________________________________________жүзеге
асыруға (қызмет түрінің және(немесе) қызметтің кіші түрі(лері)нің толық атауы) (тиісті тор
көзде Х көрсетіңіз):
1) заңды тұлға-лицензиат "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" 2014 жылғы
16 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі - Заң) 34-бабында айқындалған
тәртіпке сәйкес (тиісті тор көзде Х көрсетіңіз):
бірігу __________________________________________________________
қайта құру ______________________________________________________
қосылу _________________________________________________________
бөліп шығару ___________________________________________________
бөліну жолымен қайта ұйымдастырылуы
_______________________________________________________________

1) изменения фамилии, имени, отчества (при его наличии) физического лица-лицензиата
____________________________________________________________________
2) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его наименования
____________________________________________________________________
3) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его юридического адреса
____________________________________________________________________
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях"
____________________________________________________________________
5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к лицензии с указанием объектов
____________________________________________________________________
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан
____________________________________________________________________
7) изменение наименования вида деятельности
____________________________________________________________________
8) изменение наименования подвида деятельности
____________________________________________________________________
на бумажном носителе _______ (поставить знак Х в случае, если необходимо получить лицензию на бумажном носителе)
Адрес местожительства физического лица
____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта ____________________________________________________
Телефоны ____________________________________________________________
Факс ________________________________________________________________
Банковский счет ______________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания (стационарного помещения)
Прилагается _____ листов.
Настоящим подтверждается, что:
все указанные данные являются официальными контактами и на них может быть направлена любая информация по вопросам выдачи или отказа в выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и или) приложения к лицензии;
заявитель согласен на удостоверение заявления электронной цифровой подписью работника центра обслуживания населения (в случае обращения через центр обслуживания населения).
Физическое лицо
____________________________________________________________________
(электронно-цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "__" _________ 20__ года
Приложение 9 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6
Приложение 14 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Лицензии на экспорт продукции, подлежащей экспортному контролю

1) жеке тұлға-лицензиаттың атының, әкесінің атының (болған жағдайда) тегінің өзгеруі
_______________________________________________________
2) жеке кәсіпкер-лицензиат қайта тіркелген, оның атауының өзгеруі
______________________________________________________________
3) жеке кәсіпкер-лицензиат қайта тіркелген, оның заңды мекенжайының өзгеруі
______________________________________________________________
4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы "Рұқсаттар және хабарламалар
туралы" 2014 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңнының 1-қосымшада
көзделген жағдайларда, лицензиаттың үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге
"объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығаруы
____________________________________________________________________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензия үшін немесе
лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей оның
орналасқан жерінің мекенжайы өзгеруі
____________________________________________________________________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талап болған
жағдайларда _________________________________________________
7) қызмет түрі атауының өзгеруі _________________________________
8) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі __________________________
қағаз жеткізгіште ___________________________________________ (егер лицензияны
қағаз жеткізгіште алу қажет болған жағдайда Х белгісін қою керек)
қайта ресімдеуіңізді сұраймын
Жеке тұлғаның тұрғылықты жерінің мекенжайы
_________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
нөмірі)
Электрондық пошта _____________________________________________
Телефондар ____________________________________________________
Факс __________________________________________________________
Банктік шот ____________________________________________________
(шот нөмірі, банктің атауы және орналасқан жері)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
__________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жайлар нөмірі)
______ парақ қоса беріліп отыр.
Осымен:
көрсетілген барлық деректердің ресми байланыстар болып табылатындығы және
оларға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру немесе беруден бас тарту
мәселелері бойынша кез келген ақпаратты жіберуге болатындығы;
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) іші түрімен
айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып
табылатындығы;
өтініш берушінің лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде
ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі
шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін беретіні;
өтініш берушінің халыққа қызмет көрсету орталығы қызметкерінің өтінішті
электрондық цифрлық қолтаңбамен растауына келісетіні (халыққа қызмет көрсету
орталықтары арқылы жүгінген жағдайда) расталады.
Жеке тұлға ____________ _________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), тегi)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" _________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
14-қосымша
Нысан
Экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға арналған лицензия

1. Лицензия №
2. Заявитель (полное наименование, адрес, телефон, адрес электронной почты, БИН / ИИН)
3. Изготовитель (полное наименование, страна, адрес, телефон, адрес электронной почты, БИН / ИИН (для резидента Республики Казахстан))
4. Покупатель (полное наименование, страна, адрес, телефон, адрес электронной почты)
5. Конечный пользователь (полное наименование, страна, адрес, телефон, адрес электронной почты)
6. Орган государственных доходов Республики Казахстан
7. Срок действия лицензии
8. Основание для запроса лицензии (договор, контракт, соглашение или иной документ отчуждения между участниками внешнеторговой сделки)
9. Наименование продукции
10. Код товара по ТН ВЭД
11. Код товара по контрольным спискам
12. Единица измерения по ТН ВЭД (основная или дополнительная)
13. Суммарное количество
14. Валюта контракта
15. Общая стоимость в валюте контракта
16. Согласовано
17. От заявителя фамилия, имя, отчество (в случае наличия) _______________
должность _______________
18. Государственный орган Республики Казахстан – лицензиар _______________ фамилия, имя, отчество (при его наличии) _______________
должность _______________
дата _______________
19. Особые условия лицензии
Приложение 10 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6
Приложение 15 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Лицензия на импорт продукции, подлежащей экспортному контролю
1. Лицензия №
2. Заявитель (полное наименование, адрес, телефон, адрес электронной почты, БИН / ИИН)
3. Конечный пользователь (полное наименование, адрес, телефон, адрес электронной почты, БИН / ИИН)
4. Продавец (полное наименование, страна, адрес, телефон, адрес электронной почты)
5. Страна происхождения
6. Орган государственных доходов Республики Казахстан
7. Срок действия лицензии
8. Основание для запроса лицензии (договор, контракт, соглашение или иной документ отчуждения между участниками внешнеторговой сделки)
9. Наименование продукции
10. Код товара по ТН ВЭД
11. Код товара по контрольным спискам
12. Единица измерения по ТН ВЭД (основная или дополнительная)
13. Суммарное количество
14. Валюта контракта
15. Общая стоимость в валюте контракта
16. Согласовано
17. От заявителя фамилия, имя, отчество (в случае наличия) _______________
должность _______________
18. Государственный орган Республики Казахстан – лицензиар _______________ фамилия, имя, отчество (при его наличии) _______________
должность _______________
дата _______________

1. Лицензия №
2. Өтініш беруші (толық атауы, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы, БСН / ЖСН)
3. Әзірлеуші (толық атауы, ел, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы, БСН / ЖСН (Қазақстан Республикасының резиденті үшін)
4. Сатып алушы (толық атауы, ел, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы)
5. Соңғы тұтынушы (толық атауы, ел, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы)
6. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кірістер органы
7. Лицензияның әрекет ету мерзімі
8. Лицензияны сұрау үшін негіз (шарт, келісімшарт, келісім немесе сыртқы сауда мәмілесінің қатысушылары арасындағы өзге иеліктен шығару құжаты)
9. Өнімнің атауы
10. Тауардың ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша коды
11. Тауардың бақылау тізімдері бойынша коды
12. ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша өлшем бірлігі (негізгі немесе қосалқы)
13. Сомалық саны
14. Келісімшарт валютасы
15. Келісімшарт валютасындағы жалпы құны
16. Келісілді
17. Өтініш берушіден аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)тегi,____________ ________________________
лауазымы ________________________
18. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік органы-лицензиар аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда) тегi
_____________________________________
Лауазымы____________________________
Қолы________________________________
19. Лицензияның ерекше шарттары
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
15-қосымша
Нысан
Экспорттық бақылауға жататын өнімді импорттауға арналған лицензия
1. Лицензия №
2. Өтініш беруші (толық атауы, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы, БСН / ЖСН)
3. Соңғы тұтынушы (толық атауы, ел, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы)
4. Сатушы (толық атауы, ел, мекенжайы, телефоны, электрондық пошта мекенжайы)
5. Шыққан елі
6. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кірістер органы
7. Лицензияның әрекет ету мерзімі
8. Лицензияны сұрау үшін негіз (шарт, келісімшарт, келісім немесе сыртқы сауда мәмілесінің қатысушылары арасындағы өзге иеліктен шығару құжаты)
9. Өнімнің атауы
10. Тауардың ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша коды
11. Тауардың бақылау тізімдері бойынша коды
12. ЕАЭҚ СЭҚ ТН бойынша өлшем бірлігі (негізгі немесе қосалқы)
13. Сомалық саны
14. Келісімшарт валютасы
15. Келісімшарт валютасындағы жалпы құны
16. Келісілді
17. Өтініш берушіден аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда) тегi____________ ________________________
лауазымы ________________________
18. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік органы-лицензиар аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда) тегi _____________________________________
Лауазымы____________________________
Қолы________________________________

19. Особые условия лицензии
Приложение 11 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6
Приложение 18 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление юридического лица для получения лицензии и (или) приложения к
лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения
В ____________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от
____________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер
юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-
идентификационный номер филиала или представительства иностранного юридического
лица – в случае отсутствия бизнес-идентификационного номера у юридического лица)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
____________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
Адрес юридического лица _____________________________________________
(почтовый индекс, страна (для иностранного юридического лица), область, город,
район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Электронная почта ___________________________________________________
Телефоны
____________________________________________________________________
Факс ________________________________________________________________
Банковский счет
___________________________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Информацию о наличии приказа о создании службы обеспечивающего работу с потребителями – абонентские службы, участки:
1) номер приказа о создании службы _______________________________;
2) дата подписания приказа _______________________________________;
3) фамилия, имя, отчество (при его наличии) ответственного ___________.
Протокола намерений или договора услугополучателя с энергопроизводящей и энергопередающей организациями:
1) номер и дата подписанного протокола намерений или договора услугополучателя с энергопроизводящей организацией на поставку электрической энергии, с условием резервного замещения на случаи аварий
____________________________________________________________________;

19. Лицензияның ерекше шарттары
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
18-қосымша
Нысан
Энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған заңды тұлғаның өтiнiші
__________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
__________________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан
жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған
жағдайда – шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру
нөмірі)
__________________________________________________________________
(қызмет түрінің және (немесе) қызметтің кіші түрі(лері)нің толық атауы көрсетiлсiн)
__________________________________________________________________
_____________________ жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға
қосымшаны беруiңiздi сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы _____________________________________
(пошталық индексі, елі (шетелдік заңды тұлға үшін), облысы, қаласы, ауданы, елді
мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
Электрондық пошта ___________________________________________;
Телефондар __________________________________________________;
Факс ________________________________________________________;
Банктік шот __________________________________________________;
(шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
__________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жайлар) нөмірі).
Тұтынушылармен жұмысты қамтамасыз ететін қызметті құру туралы бұйрықтың
болуы туралы ақпарат – абоненттік қызметтер, учаскелер:
1) қызметті құру туралы бұйрықтың нөмірі
_________________________________________________________;
2) бұйрыққа қол қойылған күн
____________________________________________________________;
3) аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда) тегi
_____________________________________________________________
Көрсетілетін қызметті алушының энергия өндіруші және энергия беруші ұйымдармен
жасасқан ниет хаттамалары немесе шарты:
1) авария болған жағдайда резервтік орналастыру шартымен көрсетілетін қызметті
алушының энергия өндіруші ұйымдармен электр энергиясын жеткізу үшін жасасқан қол
қойылған ниет хаттамасының немесе шартының нөмірі және күні
________________________________________________________________;

2) наименование энергопроизводящей организаций ____________________________________________________________________;
3) номер и дата подписанного протокола намерений или договора услугополучателя с энергопередающей организацией на передачу и (или) распределение электрической энергии, с условием резервного замещения на случаи аварий
______________________________________________________________;
4) наименование энергопередающей организаций ____________________;
Информация о наличии оборотных средств в размере не менее 10 000 месячных расчетных показателей:
1) наименование банка ___________________________________________;
2) номер счета __________________________________________________;
3) размер оборотных средств (сумма) ______________________________.
Сведения об оплате в бюджет лицензионного сбора за выдачу лицензии, за исключением случаев оплаты через Платежный шлюз "электронного правительства":
1) номер и дата квитанции ________________________________________.
При этом, услугополучатель соответствует квалификационным требованиям, установленным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 января 2015 года № 60 "Об утверждении квалификационных требований и перечня документов, подтверждающих соответствие им, для деятельности по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения, эксплуатации магистральных газопроводов, нефтепроводов, нефтепродуктопроводов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10598).
Настоящим подтверждается, что:
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
____________________________________________________________________.
Настоящим подтверждаю, что несу ответственность в соответствии с законодательством Республики Казахстан за достоверность представляемой (заполненной) мной информации.
Руководитель __________________________________________________________
(электронно-цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "__" _________ 20__ года
Приложение 12 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6
Приложение 19 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление физического лица для получения лицензии и (или) приложения к
лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения
В ___________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от____________________________________________________________________
(фамилия имя отчество (при его наличии) физического лица, индивидуальный
идентификационный номер)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
______________________________________________________________________
(указать полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
Адрес местожительства физического лица
____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания)
Электронная почта ______________________________________________;
Телефоны ______________________________________________________;
Факс __________________________________________________________;
Банковский счет ________________________________________________.
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания (стационарного помещения)
Информацию о наличии приказа о создании службы обеспечивающего работу с потребителями – абонентские службы, участки:

2) энергия өндіруші ұйымның атауы
_______________________________________________________________;
3) авария болған жағдайда резервтік орналастыру шартымен қол қойылған ниет
хаттамасының немесе қызметті алушының энергиямен жабдықтаушы және энергия беретін
ұйымдармен келісімшарты
____________________________________________________________________;
4) энергия беруші ұйымның атауы
_______________________________________________________________;
Кемiнде 10000 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерінде айналым қаражатының болуы
туралы ақпарат
1) банктің атауы
____________________________________________________________;
2) шот нөмірі ______________________________________________________________;
3) айналым қаражатының көлемі (сома)
___________________________________________________________________;
ЭҮТШ арқылы төлеу жағдайларын қоспағанда лицензия беру үшін бюджетке
лицензиялық алым төлеу туралы мәліметтер:
1) түбіртектің нөмірі мен күні
______________________________________________________________;
Бұл ретте, қызметті алушы "Энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын
сатып алу, магистральдық газ құбырларын, мұнай құбырларын, мұнай өнiмдерi құбырларын
пайдалану қызметі үшін біліктілік талаптары мен оларға сәйкестiкті растайтын құжаттар
тiзбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы
29 қаңтардағы № 60 бұйрығымен белгіленген біліктілік талаптарына сәйкес келуге міндетті
(әділет органдарында нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу нөмірі 10598).
Осымен:
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен
айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып
табылатындығы;
өтініш берушінің лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде
ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын, қол жетімділігі
шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін беретіні расталады;
_____________________________________________________________
Осымен, өзім ұсынған (толтырған) ақпараттың анықтығына Қазақстан
Республикасының заңнамасына сәйкес жауапты болатынымды растаймын.
Басшы __________________________________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), тегi
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" _______________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
19-қосымша
Нысан
Энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға арналған жеке тұлғаның өтiнiші
_________________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
__________________________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда) тегi, жеке сәйкестендіру нөмірі)
__________________________________________________________________
(қызмет түрiнің және (немесе) қызметтiң кіші түрі(лері)нің толық атауы көрсетiлсiн)
жүзеге асыруға лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беруiңiздi сұраймын.
Жеке тұлғаның тұрғылықты жерінің мекенжайы
__________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
нөмірі)
Электрондық пошта ____________________________________________;
Телефондар ___________________________________________________;
Факс _________________________________________________________;
Банктік шот ___________________________________________________;
(шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
__________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жайлар) нөмірі).
Тұтынушылармен жұмысты қамтамасыз ететін қызметті құру туралы бұйрықтың
болуы туралы ақпарат – абоненттік қызметтер, учаскелер:

1) реорганизация юридического лица-лицензиата в соответствии с порядком, определенным статьей 34 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях" (далее – Закон) путем (укажите в соответствующей ячейке Х):
слияния _______________________________________________________;
преобразования _________________________________________________;
присоединения _________________________________________________;
выделения _____________________________________________________;
разделения _____________________________________________________;
2) изменение наименования юридического лица-лицензиата ___________;
3) изменение места нахождения юридического лица-лицензиата ____________________________________________________________________;
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии предусмотрена приложением 1 к Закону ____________________________________________________________________;
5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к лицензии с указанием объектов ____________________________________________________________________;
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан
_____________________________________________________________;
7) изменение наименования вида деятельности ______________________;
8) изменение наименования подвида деятельности ___________________.
Адрес юридического лица ________________________________________
(страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс, область, город,
район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания
(стационарного помещения)
Электронная почта ______________________________________________;
Телефоны ______________________________________________________;
Факс __________________________________________________________;
Банковский счет_________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
__________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания (стационарного помещения)
Сведения об оплате в бюджет лицензионного сбора за переоформление лицензии, за исключением случаев оплаты через Платежный шлюз "электронного правительства":

1) заңды тұлға-лицензиат "Рұқсаттар және хабарламалар туралы" 2014 жылғы
16 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңының 34-бабында айқындалған тәртіпке
сәйкес (тиісті торкөзде Х көрсетіңіз):
бірігу ____________________________________________________________
қайта құру ________________________________________________________
қосылу ___________________________________________________________
бөліп шығару _____________________________________________________
бөліну жолымен қайта ұйымдастырылуы
_________________________________________________________________
2) заңды тұлға-лицензиат атауының өзгеруі
_________________________________________________________________
3) заңды тұлға-лицензиаттың орналасқан жерінің өзгеруі
_________________________________________________________________
4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы "Рұқсаттар және хабарламалар
туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 16 мамырдағы Заңына 1-қосымшада
көзделген жағдайларда, лицензиаттың үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге
"объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығаруы
_________________________________________________________________
5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензия үшін немесе
лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей оның
орналасқан жерінің мекенжайы өзгеруі
_________________________________________________________________
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талап болған
жағдайларда
_________________________________________________________________
7) қызмет түрі атауының өзгеруі
_________________________________________________________________
8) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі ___ қайта ресімдеуіңізді сұраймын.
Заңды тұлғаның мекенжайы ________________________________________;
(ел – шет елдік заңды тұлға үшін, пошталық индексі, облыс, қала,аудан, елді мекен,
көшенің атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі).
Электрондық пошта _______________________________________________;
Телефондар ______________________________________________________;
Факс ____________________________________________________________;
Банктік шот ______________________________________________________;
(шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
__________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жайлар) нөмірі).
ЭҮТШ арқылы төлеу жағдайларын қоспағанда лицензия беру үшін бюджетке
лицензиялық алым төлеу туралы мәліметтер:

1) номер и дата квитанции ________________________________________.
Настоящим подтверждается, что:
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
____________________________________________________________________.
Руководитель ________________________________________________________
(электронно-цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "__" _________ 20__ года
Приложение 14 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6
Приложение 21 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 3
Форма
Заявление физического лица для переоформления лицензии и (или) приложения
к лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в
целях энергоснабжения
В ____________________________________________________________________
(полное наименование лицензиара)
от _________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица, индивидуальный
идентификационный номер)
Прошу переоформить лицензию и (или) приложение к лицензии (нужное подчеркнуть)
№____________ от ______ 20___ года, выданную(ое)(ых) __________ (номер(а) лицензии и
(или) приложения(й) к лицензии, дата выдачи, наименование лицензиара, выдавшего
__________________________________ лицензию и (или) приложение(я) к лицензии) на осуществление
___________________________________________________________________________
(полное наименование вида деятельности и (или) подвида(ов) деятельности)
по следующему(им) основанию(ям) (укажите в соответствующей ячейке Х):
1) изменения фамилии, имени, отчества (при его наличии) физического лица-лицензиата
__________________________________________________________________________;
2) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его наименования
__________________________________________________________________________;
3) перерегистрация индивидуального предпринимателя-лицензиата, изменение его юридического адреса
__________________________________________________________________________;
4) отчуждение лицензиатом лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на
объекты", вместе с объектом в пользу третьих лиц в случаях, если отчуждаемость лицензии
предусмотрена приложением 1 к Закону Республики Казахстан от 16 мая 2014 года
"О разрешениях и уведомлениях" _______________________________________________;

1) түбіртектің нөмірі мен күні __________________________________.
Осымен:
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен
айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып
табылатындығы;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде
ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі
шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін беретіні расталады;
Басшы ___________________________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), тегi)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__"________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 3 бұйрығына
21-қосымша
Нысан
Энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу жөніндегі қызметке лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеуге арналған жеке тұлғаның өтiнiші
_________________________________________________________________________
(лицензиардың толық атауы)
_________________________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда) тегi, жеке сәйкестендіру нөмірі)
__________________________________________________________________
(қызмет түрiнің және (немесе) кіші түрі(лері)нің толық атауы)
__________________________ жүзеге асыруға 20___ жылғы "___" ___________ №
____________, _______________ берілген (лицензияның және (немесе) лицензияға
қосымшаның (лардың) нөмірі(лері), берілген күні, лицензияны және (немесе) лицензияға
қосымшаны (ларды) берген лицензиардың атауы) лицензияны және (немесе) лицензияға
қосымшаны (керектің асты сызылсын) мынадай негіз (дер) бойынша (тиісті жолға Х қою
қажет):
1) жеке тұлға-лицензиаттың атының, әкесінің атының (болған жағдайда) тегінің,
өзгеруі ______________________________________________________;
2) жеке кәсіпкер-лицензиаттың қайта тіркелуі, оның атауының өзгеруі_________
____________________________________________________;
3) жеке кәсіпкер-лицензиаттың қайта тіркелуі, оның заңды мекенжайының өзгеруі
_____________________________________________________________;
4) егер лицензияның иеліктен шығарылатындығы "Рұқсаттар және хабарламалар
туралы" 2014 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңына 1-қосымшада
көзделген жағдайларда, лицензиаттың үшінші тұлғалардың пайдасына объектімен бірге
"объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензияны иеліктен шығаруы
____________________________________________________________________;

5) изменение адреса места нахождения объекта без его физического перемещения для
лицензии, выданной по классу "разрешения, выдаваемые на объекты" или для приложений к
лицензии с указанием объектов __________________________________________________;
6) наличие требования о переоформлении в законах Республики Казахстан
______________________________________________________________________________;
7) изменение наименования вида деятельности _____________________________________;
8) изменение наименования подвида деятельности ___________________________________;
Адрес местожительства физического лица __________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания)
Электронная почта ______________________________________________;
Телефоны ______________________________________________________;
Факс __________________________________________________________;
Банковский счет _________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Адрес объекта осуществления деятельности или действий (операций)
________________________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт, наименование улицы,
номер дома/здания (стационарного помещения)
Сведения об оплате в бюджет лицензионного сбора за переоформление лицензии, за
исключением случаев оплаты через Платежный шлюз "электронного правительства":
1) номер и дата квитанции ________________________________________________________.
Настоящим подтверждается, что:
заявителю не запрещено судом заниматься лицензируемым видом и (или) подвидом деятельности;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и являются действительными;
заявитель согласен на использование персональных данных ограниченного доступа,
составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при
выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии;
______________________________________________________________________________.
Физическое лицо ______________________________________________________________
(электронно-цифровая подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата заполнения: "__" _________ 20__ года
Приложение 15 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 30 января 2020 года № 6
Приложение 4 к приказу
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Перечень государственных органов, осуществляющих прием уведомлений
№ п/п
Государственный орган
Ведомства, структурные подразделения центрального государственного органа и их территориальные подразделения
Виды уведомлений
Примечание
1
2
3
4
5
1
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
Уведомление о начале деятельности по распространению периодических печатных изданий или интернет-ресурсов, размещающих материалы эротического характера
2
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Областные или районные территориальные инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности в области племенного животноводства
3
Министерство юстиции Республики Казахстан
Территориальные подразделения Министерства юстиции Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении осуществления нотариальной деятельности
4
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Территориальные подразделения Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности в сфере дошкольного воспитания и обучения
5
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Министерство здравоохранение Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по проведению неинтервенционных клинических исследований
Территориальные департаменты Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по розничной реализации медицинских изделий
Уведомление о начале или прекращении деятельности по оптовой реализации медицинских изделий
Территориальные подразделения Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по гигиеническому обучению декретированных групп населения
Уведомление о начале и прекращении деятельности (эксплуатации) объекта незначительной эпидемической значимости
Уведомление о начале деятельности по проведению санитарно-эпидемиологического аудита
6
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по ввозу на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Евразийский экономический союз, и вывозу с территории Республики Казахстан в эти страны драгоценных металлов и драгоценных камней, ювелирных и других изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней, сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы
Уведомление о начале или прекращении деятельности по изготовлению и выдаче электронных карточек к электронным (цифровым) тахографам
Уведомление о начале или прекращении деятельности по подготовке (переподготовке) и повышению квалификации специалистов морского транспорта
Уведомление о проведении учебных тревог и противоаварийных тренировок
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по энергоаудиту и переподготовки и (или) повышения квалификации кадров, осуществляющих деятельность в области энергосбережения и повышения энергоэффективности
Территориальные подразделения Комитета транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности операторов технического осмотра
7
Министерство финансов Республики Казахстан
Территориальные органы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Уведомление о применяемом режиме налогообложения
Уведомление о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя
Уведомление о начале или прекращении деятельности в качестве налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности администратора (временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих)
Комитет по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан

5) "объектілерге берілетін рұқсаттар" класы бойынша берілген лицензия үшін немесе
лицензияға қосымшалар үшін объектілерді көрсете отырып, объект нақты көшірілмей оның
орналасқан жерінің мекенжайы өзгеруі
__________________________________________________________________;
6) Қазақстан Республикасының заңдарында қайта ресімдеу туралы талап болған
жағдайларда __________________________________________________;
7) қызмет түрі атауының өзгеруі _____________________________________;
8) қызметтің кіші түрі атауының өзгеруі ___ қайта ресімдеуіңізді сұраймын.
Жеке тұлғаның тұрғылықты жерінің мекенжайы
__________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
нөмірі)
Электрондық пошта _______________________________________________;
Телефондар ______________________________________________________;
Факс ____________________________________________________________;
Банктік шот______________________________________________________; (шот нөмірі, банктiң атауы және орналасқан жерi)
Қызметті немесе іс-қимылды (операцияларды) жүзеге асыру объектісінің мекенжайы
__________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жайлар) нөмірі).
ЭҮТШ арқылы төлеу жағдайларын қоспағанда лицензия беру үшін бюджетке
лицензиялық алым төлеу туралы мәліметтер:
1) түбіртектің нөмірі мен күні
_______________________________________________________________.
Осымен:
өтініш берушіге қызметтің лицензияланатын түрімен және (немесе) кіші түрімен
айналысуға сот тыйым салмайтыны;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келетіні және жарамды болып
табылатындығы;
өтініш беруші лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде
ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі
шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісімін беретіні расталады;
_________________________________________________________________
Жеке тұлға _________ _____________________________________________
(электрондық цифрлық қолтаңба) (аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), тегi
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" _________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 30 қаңтардағы
№ 6 бұйрығына
15-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы
№ 4 бұйрығына
4-қосымша
Хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың тізбесі
Р/с №
Мемлекеттік орган
Ведомстволар, орталық мемлекеттік органның құрылымдық бөлімшелері және олардың аумақтық бөлімшелері
Хабарламалар түрлері
Ескертпе
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
Эротикалық сипаттағы материалдарды орналастыратын мерзімді баспасөз басылымдарын немесе интернет-ресурстарды тарату жөніндегі қызметтің басталғаны туралы хабарлама
2
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің облыстық немесе аудандық аумақтық инспекциялары
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
3
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық бөлімшелері
Нотариат қызметін жүзеге асырудың басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
4
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласындағы қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
5
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Интервенциялық емес клиникалық зерттеулер жүргізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
ҚР ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық департаменттері
Медициналық бұйымдарды бөлшек саудада өткiзу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Медициналық бұйымдарды көтерме саудада өткiзу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
ҚР ДСМ Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
Халықтың декреттелген тобын гигиеналық оқыту жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Эпидемиялық маңыздылығы елеусіз объект қызметінің басталғаны және тоқтатылғаны (оларды пайдалану) туралы хабарлама
Санитариялық-эпидемиологиялық аудит жүргізу қызметінің басталғаны туралы хабарлама
6
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
Бағалы металдарды, асыл тастарды, бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарды, құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелу және Қазақстан Республикасының аумағынан осы елдерге әкету жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Электрондық (цифрлық) тахографтарға электрондық карточкаларды дайындау және беру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Теңіз көлігі мамандарын даярлау (қайта даярлау) және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Оқу дабылдарын және аварияға қарсы жаттығуларды өткізу туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
Энергия аудиті мен энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы қызметті жүзеге асыратын кадрларды қайта даярлау және (немесе) олардың біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Көлік комитетінің аумақтық органдары
Техникалық тексеріп қарау операторлары қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
7
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Қолданылатын салық салу режимі туралы хабарлама
Дара кәсіпкер ретінде қызметтің басталғаны туралы хабарлама
Жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Әкімші (уақытша әкімші, оңалту, уақытша және банкроттық басқарушылар) қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитеті

Уведомление о начале или прекращении деятельности лица, являющегося субъектом финансового мониторинга в соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 августа 2009 года "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма"
8
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении турагентской деятельности
Уведомление о начале или прекращении деятельности гида (гида-переводчика), экскурсовода, инструктора туризма
9
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
Комитет технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности иностранными и международными организациями по выдаче документов в сфере подтверждения соответствия иностранного образца на территории Республики Казахстан
10
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
Комитет по регулированию естественных монополий Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Уведомление о начале осуществления иной деятельности субъектом естественной монополии
Уведомление о начале или прекращении оказания услуги, технологически связанной с регулируемыми услугами (товарами, работами), субъектами естественной монополии
11
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Комитет геодезии и картографии Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по производству геодезических работ
Уведомление о начале или прекращении деятельности по производству картографических работ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по оказанию услуг связи
Территориальные органы Комитета телекоммуникаций
Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении эксплуатации радиоэлектронных средств
Уведомление о начале или прекращении эксплуатации высокочастотного устройства
12
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Территориальные органы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по монтажу, наладке и техническому обслуживанию средств охранной сигнализации
Уведомление о начале или прекращении деятельности профессиональных объединений по подготовке водителей транспортных средств
13
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по проведению морских научных исследований
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Уведомление о создании зоологической коллекции
Уведомление о начале или прекращении деятельности по искусственному разведению животных, виды которых включены в приложения I и II Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения
14
Министерство энергетики Республики Казахстан
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по энергетической экспертизе
Департамент государственного контроля в сферах углеводородов и недропользования Министерства энергетики Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности, связанной с оптовыми поставками нефтепродуктов
Министерство энергетики Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по купле-продаже, передаче в аренду или доверительное управление объектов электроэнергетики и (или) их отдельных частей
15
Национальный Банк Республики Казахстан
Территориальные филиалы Национального Банка Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности обменного пункта уполномоченного банка
Уведомление об утверждении услуг по предоставлению микрокредитов организацией, осуществляющей микрофинансовую деятельность
Уведомление об утверждении финансовых продуктов финансовой организацией
16
Местные исполнительные органы
Органы местного управления областей, городов республиканского значения и столицы
Уведомление о начале или прекращении деятельности по проведению экспертизы сортовых и посевных качеств семян
Уведомление о начале или прекращении деятельности по проведению апробации сортовых посевов сельскохозяйственных растений
Уведомление о начале или прекращении деятельности в качестве перевозчика такси
Уведомление о начале или прекращении предпринимательской деятельности в области ветеринарии
Уведомление о начале или прекращении деятельности по установке и обслуживанию тахографов
Уведомление о начале проведения научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры местного значения
Уведомление о начале или прекращении деятельности автовокзалов, автостанций и пунктов обслуживания пассажиров
Уведомление о начале или прекращении деятельности курсов по подготовке судоводителей маломерных судов
Уведомление о начале или прекращении деятельности по специальной подготовке водителей автотранспортных средств, осуществляющих перевозки опасных грузов в международном и внутриреспубликанском сообщениях
Уведомление о начале или прекращении деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов
Уведомление о начале строительно-монтажных работ
17
Центральные государственные органы Республики Казахстан
Ведомства, структурные подразделения центрального государственного органа и их территориальные подразделения
Уведомление о начале или прекращении деятельности саморегулируемой организации

"Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" 2009 жылғы 28 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қаржы мониторингі субъектісі болып табылатын тұлға қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
8
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
Турагенттік қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Гид (гид-аудармашы), экскурсовод, туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
9
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің
Техникалық реттеу және метрология комитеті
Шетелдік және халықаралық ұйымдардың Қазақстан Республикасының аумағында шетелдік үлгінің сәйкестігін растау саласындағы құжаттарды беру жөніндегі қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
10
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Табиғи монополияларды реттеу комитеті
Табиғи монополия субъектісінің өзге қызметті жүзеге асыруды бастағаны туралы хабарлама
Табиғи монополия субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен) технологиялық байланысты қызметтер көрсетуді бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
11
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Геодезия және картография комитеті
Геодезиялық жұмыстарды жүргізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Картография жұмыстарын жүргізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Байланыс қызметтерін көрсету жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Телекоммуникациялар комитетінің аумақтық органдары
Радиоэлектрондық құралдарды пайдалануды бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
Жоғары жиілікті құрылғыны пайдалануды бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
12
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары
Күзет дабылы құралдарын монтаждау, баптау және оларға техникалық қызмет көрсету жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Көлік құралдарының жүргізушілерін даярлау жөніндегі кәсіптік бірлестіктер қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
13
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
Теңіз ғылыми зерттеулерін жүргізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
Зоологиялық коллекцияны жасау туралы хабарлама
Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның І және ІІ қосымшаларына түрлері енгізілген жануарларды қолдан өсіру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
14
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
Энергетикалық сараптама жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Көмірсутектер және жер қойнауын пайдалану салаларындағы мемлекеттік бақылау департаменті
Мұнай өнімдерінің көтерме жеткізілімдеріне байланысты қызметтің басталғаны немесе тоқталғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
Электр энергетикасы объектілерін және (немесе) олардың жекелеген бөліктерін сатып алу-сату, жалға немесе сенімгерлік басқаруға беру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
15
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің аумақтық филиалдары
Уәкілетті банктің айырбастау пункті қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Микроқаржылық қызметті жүзеге асыратын ұйымның микрокредиттер беруі жөніндегі көрсетілетін қызметтердің бекітілгені туралы хабарлама
Қаржы ұйымының қаржылық өнімдерін бекітуі туралы хабарлама
16
Жергілікті атқарушы органдар
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті басқару органдары
Тұқымның сұрыпты және егу сапаларына сараптама жүргізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің сұрыптық егістерін сынақтан өткізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Такси тасымалдаушысы ретінде қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Ветеринария саласындағы кәсіпкерлік қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Тахографтарды орнату және оларға қызмет көрсету жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінде ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізудің басталғаны туралы хабарлама
Автовокзалдар, автостанциялар мен жолаушыларға қызмет көрсету пункттері қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Шағын көлемді кемелердің кеме жүргiзушiлерiн даярлау жөніндегі курстар қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Халықаралық және республикаішілік қатынастарда қауiптi жүктерді тасымалдауды жүзеге асыратын автокөлік құралдары жүргізушілерін арнайы даярлау жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Заңды тұлғалардың түсті және қара металдар сынықтары мен қалдықтарын жинауы (дайындауы), сақтауы, қайта өңдеуі және өткізуі жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Құрылыс-монтаждау жұмыстарының басталғаны туралы хабарлама
17
Қазақстан Республикасының орталық мемлекеттік органдары
Ведомстволар, орталық мемлекеттік органның құрылымдық бөлімшелері және олардың аумақтық бөлімшелері
Өзін-өзі реттейтін ұйым қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама