Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые государственными учреждениями в сфере сортоиспытания
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 30. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 февраля 2020 года № 19995
В соответствии с подпунктом 31-2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые государственными учреждениями в сфере сортоиспытания согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского
хозяйства Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство юстиции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной
экономики Республики Казахстан
Приложение
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 31 января 2020 года № 30
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые государственными учреждениями в сфере сортоиспытания
№ п/п
Наименование товаров (работ/услуг)
Стоимость товаров (работ/услуг) (в расчете за один сортоопыт в течение одного года), тенге
Испытание на отличимость, однородность и стабильность селекционных достижений
1
Кормовые культуры

Сұрып сынағын өткізу саласындағы мемлекеттік мекемелер өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағасын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 30 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 7 ақпанда № 19995 болып тіркелді
"Тұқым шаруашылығы туралы" 2003 жылғы 8 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 31-2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Сұрып сынағын өткізу саласындағы мемлекеттік мекемелер өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2020 жылғы 31 қаңтардағы
№ 30 бұйрығына
қосымша
Сұрып сынағын өткізу саласындағы мемлекеттік мекемелер өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
р/с №
Тауарлардың (жұмыстардың/көрсетілетін қызметтердің) атауы
Тауарлардың (жұмыстардың/көрсетілетін қызметтердің) құны (бір жыл ішінде бір сұрыпты тәжірибе есебінде), теңге
Селекциялық жетістіктердің ерекшелігіне, біртектілігіне және тұрақтылығына сынақтан өткізу
1
Азықтық дақылдар

* Государственный реестр селекционных достижений, рекомендуемых к использованию в Республике Казахстан, утвержденный приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 июля 2009 года № 434 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5759).

* Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 30 шілдедегі № 434 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасында пайдалануға ұсынылатын Селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізілімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5759 болып тіркелген).