О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 марта 2015 года № 17-1/207 "Об утверждении Правил размещения на интернет-ресурсе местных исполнительных органов (акиматов) областей, городов республиканского значения, столицы перечня заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 февраля 2020 года № 70. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 марта 2020 года № 20096. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2021 года № 77.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 15.03.2021 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 марта 2015 года № 17-1/207 "Об утверждении Правил размещения на интернет-ресурсе местных исполнительных органов (акиматов) областей, городов республиканского значения, столицы перечня заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10924, опубликован 13 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
Правила размещения на интернет-ресурсе местных исполнительных органов (акиматов) областей, городов республиканского значения, столицы перечня заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту развития государственных услуг и цифровизации агропромышленного комплекса Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации и
общественного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной
экономики Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 февраля 2020 года № 70
Утверждены приказом
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 12 марта 2015 года № 17-1/207
Правила размещения на интернет-ресурсе местных исполнительных органов (акиматов) областей, городов республиканского значения, столицы перечня заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса

"Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдар тізбесін облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының (әкімдіктердің) интернет-ресурсына орналастырудың қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 17-1/207 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 28 ақпандағы № 70 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 10 наурызда № 20096 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2021 жылғы 15 наурыздағы № 77 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 15.03.2021 № 77 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдар тізбесін облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының (әкімдіктердің) интернет-ресурсына орналастырудың қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 17-1/207 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10924 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының (әкімдіктердің) интернет-ресурсына агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдар тізбесін орналастыру қағидалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді дамыту және агроөнеркәсіптік кешенді цифрландыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және қоғамдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2020 жылғы 28 ақпандағы
№ 70 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2015 жылғы 12 наурыздағы
№ 17-1/207 бұйрығымен
бекітілген
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының (әкімдіктердің) интернет-ресурсына агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдар тізбесін орналастыру қағидалары

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила размещения на интернет-ресурсе местных исполнительных органов (акиматов) областей, городов республиканского значения, столицы перечня заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 41-4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и определяют порядок и сроки размещения на интернет-ресурсе местных исполнительных органов (акиматов) областей, городов республиканского значения, столицы (далее – МИО) перечня заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса.
Глава 2. Порядок и сроки размещения на интернет-ресурсе местных исполнительных органов (акиматов) областей, городов республиканского значения, столицы перечня заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса
2. В перечень заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса (далее – Перечень) подлежат включению заготовительные организации, аккредитованные в соответствии с Правилами аккредитации заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса, утвержденных Приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 9-3/278 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11065).
Аккредитованная заготовительная организация включается в Перечень в течение 3 (трех) рабочих дней с момента аккредитации.
3. Перечень размещается на интернет-ресурсе МИО на государственном и русском языках.
4. На интернет-ресурсе МИО содержатся сведения о дате и времени размещения обновленного Перечня. При этом ранее размещенный Перечень сохраняется в течение 5 (пяти) лет.
5. МИО принимают правовые, организационные и технические (программно-технические) меры защиты электронных информационных ресурсов, размещенных на интернет-ресурсе в соответствии со статьей 55 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации".
6. Размещение Перечня на интернет-ресурсах МИО производится в соответствии с Правилами информационного наполнения интернет-ресурсов государственных органов и требованиями к их содержанию, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 116 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13262).
7. Структурное подразделение МИО обеспечивает техническое сопровождение интернет-ресурса МИО, бесперебойное функционирование интернет-ресурса и беспрепятственный доступ пользователей к информации размещенной на интернет-ресурсе МИО, в сети интернет, принятие мер по устранению неисправностей и сбоев в работе официального интернет-ресурса, в случае их возникновения.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының (әкімдіктердің) интернет ресурсына агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдар тізбесін орналастыру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 41-4) тармақшасына сәйкес әзірленген және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдар тізбесін облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының (әкімдіктердің) (бұдан әрі – ЖАО) интернет-ресурсына орналастыру тәртібі мен мерзімдерін анықтайды.
2-тарау. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының (әкімдіктердің) интернет-ресурсына агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдар тізбесін орналастыру тәртібі мен мерзімдері
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 9-3/278 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11065 тіркелген) бекітілген Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу қағидаларына сәйкес аккредиттелген дайындаушы ұйымдар агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдар тізбесіне (бұдан әрі – Тізбе) қосылуы тиіс.
Аккредиттелген дайындаушы ұйым аккредителген сәтінен бастап үш жұмыс күні ішінде Тізбеге қосылады.
3. Тізбе ЖАО-ның интернет-ресурсында мемлекеттік және орыс тілдерінде орналастырылады.
4. ЖАО интернет-ресурсында жаңартылған Тізбені орналастыру күні мен уақыты туралы мәліметтер қамтылады. Бұл ретте, бұрын орналастырылған Тізбе бес жыл бойы сақталады.
5. ЖАО "Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 55-бабына сәйкес интернет-ресурста орналастырылған электрондық ақпараттық ресурстарды қорғаудың құқықтық, ұйымдастырушылық және техникалық (техникалық-бағдарламалық) шараларын қабылдайды.
6. Тізбені ЖАО-ның интернет-ресурстарында орналастыру Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 116 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13262 тіркелген) бекітілген Мемлекеттік органдардың интернет-ресурстарын ақпараттық толықтыру қағидаларына және олардың мазмұнына қойылатын талаптарға сәйкес жүргізіледі.
7. ЖАО-ның құрылымдық бөлімшесі ЖАО-ның интернет-ресурсын техникалық сүйемелдеуді, интернет-ресурстың үздіксіз жұмыс істеуін және пайдаланушылардың интернет желісіндегі ЖАО-ның интернет-ресурсында орналасқан ақпаратқа кедергісіз қол жеткізуін, ресми интернет-ресурстың жұмысында ақаулар және істен шығулар туындаған жағдайда оны жою шараларын қабылдауды қамтамасыз етеді.