Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 13 марта 2020 года № 72. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 марта 2020 года № 20181. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 9 ноября 2022 года № 397.
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 09.11.2022 № 397 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Департаменту стратегии и оперативного управления (Штабу) Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра О. Бектенов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
Утвержден
приказом Председателя
Агентства Республики
Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
от 13 марта 2020 года № 72
Перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления информации
Источник (через Автоматизированное рабочее место (далее - АРМ) интернет-портала открытых данных или через Application Programming Interface системы государственного органа)
Ответственное структурное подразделение
1
Структура Агентства
по мере изменения
по мере изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент кадровой работы
2
Информация об имеющихся вакантных должностях в Агентстве
по мере объявления конкурса на занятие вакантных должностей
по мере объявления конкурса на занятие вакантных должностей
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент кадровой работы
3
График приема граждан руководством Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)
ежеквартально
к 15 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегии и оперативного управления (Штаб)
4
Стратегический план Агентства
ежегодно
к 25 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегии и оперативного управления (Штаб)
5
Отчет о реализации Стратегического плана Агентства
ежегодно
к 25 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегии и оперативного управления (Штаб)
6
Информация о выявленных коррупционных правонарушениях
ежеквартально
к 25 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегии и оперативного управления (Штаб)
7
Информация по обращениям физических и юридических лиц
ежеквартально
к 25 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегии и оперативного управления (Штаб)
8
Перечень международных договоров
по мере изменения
по мере изменения
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент партнерства
9
Информация о международных мероприятиях, проводимых по линии Агентства
ежеквартально
к 25 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент партнерства
10
Информация о работе проектных офисов Адалдық алаңы и Protection Business and Investments
ежеквартально
к 15 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент добропорядочности
11
Информация о деятельности по формированию антикоррупционной культуры среди населения
ежеквартально
к 15 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент добропорядочности
12
Результаты проведения антикоррупционного мониторинга
ежеквартально
к 25 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент превенции
13
Результаты мониторинга исполнения государственными органами, организациями, субъектами квазигосударственного сектора рекомендаций по устранению причин и условий, способствующих коррупции
1 раз в полугодие
к 25 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент превенции
14
Информация о результатах внешнего анализа коррупционных рисков в деятельности государственных органов, организаций, субъектов квазигосударственного сектора
ежеквартально
к 25 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент превенции
15
Информация о результатах рассмотрения представлений в порядке статьи 200 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан по устранению причин и условий совершения коррупционных правонарушений
ежеквартально
к 25 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
1-й департамент

Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының м.а. 2020 жылғы 13 наурыздағы № 72 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министірлігінде 2020 жылғы 27 наурызда № 20181 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2022 жылғы 9 қарашадағы № 397 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 09.11.2022 № 397 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Стратегия және жедел басқару департаменті (Штаб) заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а. О. Бектенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму,
инновациялар және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс - қимыл агенттігі
(Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
қызмет) төрағасының
2020 жылғы 13 наурызы
№ 72 бұйрығымен бекітілді
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі
Ашық деректер жинағының атауы
Жаңғырту мерзімділігі
Ақпаратты ұсыну мерзімі
Дерекөз (Ашық деректер интернет-порталының автоматтандырылған жұмыс орны (бұдан әрі - АЖО) арқылы немесе мемлекеттік органның Application Programming Interface жүйелері арқылы)
Жауапты құрылымдық бөлімше
1
Агенттіктің құрылымы
өзгеру шамасына қарай
өзгеру шамасына қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Кадр жұмысы департаменті
2
Агенттіктегі бос лауазымдар туралы ақпарат
бос лауазымдарға орналасуға конкурс жариялануына қарай
бос лауазымдарға орналасуға конкурс жариялануына қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Кадр жұмысы департаменті
3
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс - қимыл агенттік (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) басшылығының азаматтарды қабылдау кестесі
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 - күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Стратегия және жедел басқару департаменті (Штаб)
4
Агенттіктің стратегиялық жоспары
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Стратегия және жедел басқару департаменті (Штаб)
5
Агенттіктің Стратегиялық жоспарын іске асыру туралы есеп
жыл сайын
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Стратегия және жедел басқару департаменті (Штаб)
6
Анықталған сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар туралы ақпарат
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Стратегия және жедел басқару департаменті (Штаб)
7
Жеке және заңды тұлғалардың өтініштері бойынша ақпарат
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Стратегия және жедел басқару департаменті (Штаб)
8
Халықаралық шарттардың тізбесі
өзгеріс шамасына қарай
өзгеру шамасына қарай
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Серіктестік департаменті
9
Агенттік желісі бойынша өткізілетін халықаралық іс-шаралар туралы ақпарат
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Серіктестік департаменті
10
Жобалау кеңселерінің жұмысы, адалдық алаңы және Protection Business and Investments туралы ақпарат
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Парасаттылық департаменті
11
Халық арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру жөніндегі қызмет туралы ақпарат
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Парасаттылық департаменті
12
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг жүргізу нәтижелері
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Превенция департаменті
13
Мемлекеттік органдардың, ұйымдардың, квазимемлекеттік сектор субъектілерінің сыбайлас жемқорлыққа ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою жөніндегі ұсынымдарды орындауы мониторингінің нәтижелері
жарты жылда 1 рет
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Превенция департаменті
14
Мемлекеттік органдардың, ұйымдардың, квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметіндегі сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне сыртқы талдау нәтижелері туралы ақпарат
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Превенция департаменті
15
Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасау себептері мен жағдайларын жою бойынша Қазақстан Республикасының Қылмыстық-процестік кодексiнің 200-бабы тәртібімен ұсынымдарды қарау нәтижелері туралы ақпарат
тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
1 департамент