О внесении изменения и дополнений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 13 мая 2019 года № 169 "Об утверждении предельных цен оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 10 апреля 2020 года № 137. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 апреля 2020 года № 20394
В соответствии с подпунктом 7) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 13 мая 2019 года № 169 "Об утверждении предельных цен оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18684, опубликован 21 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменение и дополнения:
заголовок приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении предельных цен оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке Республики Казахстан";
в Предельных ценах оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке Республики Казахстан на период с 1 июля 2019 года по 30 июня 2020 года, утвержденных указанным приказом:
дополнить пунктами 13, 14 и 15 следующего содержания:
"
13.
город Нур-Султан
26 001 (двадцать шесть тысяч одна тенге)
14.
Карагандинская область
26 001 (двадцать шесть тысяч одна тенге)
15.
Акмолинская область
26 001 (двадцать шесть тысяч одна тенге)
".
2. Департаменту газа и нефтегазохимии Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
Н. Ногаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан

"Тауарлық газды ішкі нарықта көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 169 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 137 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 20394 болып тіркелді
"Газ және газбен жабдықтау туралы" 2012 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 7) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тауарлық газды ішкі нарықта көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 169 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18684 болып тіркелген, 2019 жылғы 21 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
бұйрықтың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының ішкі нарығында тауарлық газды көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын бекіту туралы";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының ішкі нарығында тауарлық газды көтерме саудада өткізудің 2019 жылғы 1 шілдеден бастап 2020 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге арналған шекті бағаларында:
мынадай мазмұндағы 13, 14 және 15-тармақтармен толықтырылсын:
"
13.
Нұр-Сұлтан қаласы
26 001 (жиырма алты мың бір)
14.
Қарағанды облысы
26 001 (жиырма алты мың бір)
15.
Ақмола облысы
26 001 (жиырма алты мың бір)
".
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Газ және мұнайгаз-химия департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
Н. Ногаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі