О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 539 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на реэкспорт продукции"
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 10 июля 2020 года № 395. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июля 2020 года № 20979. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 16 мая 2023 года № 355.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 16.05.2023 № 355 (вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 539 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на реэкспорт продукции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12450, опубликован 6 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет"), следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 19) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "Об экспортном контроле" и подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:";
Правила выдачи разрешения на реэкспорт продукции, утвержденные указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан

"Өнімнің кері экспортына рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 539 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 10 шiлдедегi № 395 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 16 шiлдеде № 20979 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2023 жылғы 16 мамырдағы № 355 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 16.05.2023 № 355 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Өнімнің кері экспортына рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 539 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12450 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Экспорттық бақылау туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 19) тармақшасына және "Мемлекеттік қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Өнімнің кері экспортына рұқсат беру қағидалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
Б. Атамкулов
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму министрлігі,
және аэроғарыш өнеркәсібі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің

от 10 июля 2020 года
№ 395
Утверждены
приказом Министра по
инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 30 апреля 2015 года
№ 539
Правила выдачи разрешения на реэкспорт продукции
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила выдачи разрешения на реэкспорт продукции (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 19) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "Об экспортном контроле" и в соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" (далее - Закон) определяют порядок оказания государственной услуги "Выдача разрешения на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю".
2. "Выдача разрешения на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю" является государственной услугой (далее - государственная услуга) и оказывается Комитетом индустриального развития и промышленной безопасности Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее - услугодатель) согласно настоящим Правилам.
3. Разрешение на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю, выдается сроком на 1 (один) год.
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Государственная услуга оказывается услугодателем посредством обращения физических и юридических лиц, либо уполномоченного представителя (далее – услугополучатель):
1) в Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация);
2) на веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее - портал).
5. Для получения государственной услуги посредством обращения в Государственную корпорацию услугополучатель представляет работнику Государственной корпорации документы в соответствии со Стандартом государственной услуги согласно приложению 1 к настоящим Правилам (далее - Стандарт государственной услуги).
Работник Государственной корпорации проверяет полноту представленных услугополучателем документов и, в случае представления услугополучателем неполного пакета документов, а также документов с истекшим сроком действия, отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
В случае представления услугополучателем полного пакета документов, работник Государственной корпорации осуществляет прием документов на получение государственной услуги и выдает расписку о приеме соответствующих документов, с указанием даты приема и выдачи.
При этом работник Государственной корпорации воспроизводит электронные копии с представленных документов и прикрепляет к заявке.

2020 жылғы 10 шілдедегі
№ 395 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрінің
2015 жылғы 30 сәуірдегі
№ 539 бұйрығымен
бекітілген
Өнімнің кері экспортына рұқсат беру қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Өнімнің кері экспортына рұқсат беру қағидалары (бұдан әрі - қағидалар) "Экспорттық бақылау туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 19) тармақшасына сәйкес және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес әзірленген және "Экспорттық бақылауға жататын өнімнің кері экспортына рұқсат беру" ммлекеттік қызмет көрсету тәртібін айқындайды.
2. "Экспорттық бақылауға жататын өнімнің кері экспортына рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) болып табылады және оны осы Қағидаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
3. Экспорттық бақылауға жататын өнімнің кері экспортына рұқсат беру 1 (бір) жыл мерзімге беріледі.
2-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсетілетін қызметті беруші жеке және заңды тұлғалардың немесе уәкілетті өкілдің (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы):
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
2) www.egov.kz, www.elicense.kz "электрондық үкіметтің" веб - порталына (бұдан әрі - портал) жүгінуі арқылы көрсетеді.
5. Мемлекеттік корпорацияға жүгіну арқылы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорация қызметкеріне осы Қағидаларға 1 - қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарына (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты) сәйкес құжаттарды ұсынады.
Мемлекеттік корпорацияның қызметкері көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың толықтығын тексереді және көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын, сондай-ақ қолданылу мерзімі өткен құжаттарды ұсынбаған жағдайда, өтінішті қабылдаудан бас тартады және осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын ұсынған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады және қабылдау және беру күнін көрсете отырып, тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді.
Бұл ретте Мемлекеттік корпорация қызметкері ұсынылған құжаттардан электрондық көшірмелерді шығарады және өтінімге тіркейді.

6. Для получения государственной услуги посредством портала услугополучатель направляет услугодателю электронные копии документов в соответствии со Стандартом государственной услуги.
При подаче услугополучателем всех необходимых документов посредством портала - в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги, с указанием даты получения результата государственной услуги.
7. Перечень основных требований к оказанию государственной услуги, включающий характеристику процесса, форму, содержание и результат оказания, а также иные сведения с учетом особенностей оказания государственной услуги изложены в Стандарте государственной услуги.
8. Общий срок рассмотрения и оказания государственной услуги - в течение 30 (тридцати) рабочих дней.
9. Работник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов в день их поступления и направляет руководителю услугодателя, которым назначается ответственный исполнитель.
В случае обращения услугополучателя через портал после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, прием заявления осуществляется следующим рабочим днем.
10. Ответственный исполнитель в течение 2 (двух) рабочих дней проверяет полноту представленных документов и, в случае установления факта неполноты представленных документов, готовит мотивированный отказ по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам (далее - Мотивированный отказ), подписанный электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) руководителя услугодателя, либо лица его замещающего, и направляет его услугополучателю через портал в форме электронного документа в личный кабинет услугополучателя.
11. В случае представления услугополучателем полного пакета документов, ответственный исполнитель в течение срока, указанного в пункте 10 настоящих Правил, направляет запрос в соответствующие государственные органы системы экспортного контроля для получения их согласования согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1083 "О некоторых вопросах выдачи разрешительных документов в сфере экспортного контроля".
Государственные органы системы экспортного контроля на основании запроса услугодателя в течение 10 (десяти) рабочих дней направляют услугодателю ответ о результатах рассмотрения.
В случае непредставления государственными органами системы экспортного контроля ответа в установленные сроки выдача разрешения считается согласованной.

6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті портал арқылы алу үшін көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес құжаттардың электрондық көшірмелерін жолдайды.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды портал арқылы берген кезде - көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу күнін көрсете отырып, мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұрау салудың қабылданғаны туралы мәртебе көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің сипаттамасын, нысанын, мазмұны мен нәтижесін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету ерекшеліктерін ескере отырып, өзге де мәліметтерді қамтитын мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесі Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында баяндалған.
8. Мемлекеттік қызметті көрсетудің жалпы мерзімі-30 (отыз) жұмыс күні ішінде.
9. Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды және тіркеуді олар түскен күні жүзеге асырады және жауапты орындаушы тағайындалатын көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды.
Көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері портал арқылы жүгінген жағдайда, өтінішті қабылдау келесі жұмыс күні жүзеге асырылады.
10. Жауапты орындаушы 2 (екі) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді және ұсынылған құжаттардың толық болмау фактісі анықталған жағдайда қызмет берушінің басшысының немесе оны алмастырушы адамдың электронды цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) қол қойылған осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша дәлелді бас тартуды (бұдан әрі – Дәлелді бас тарту) дайындайды және оны көрсетілетін қызметті алушының жеке кабинетіне электрондық құжат нысанында портал арқылы жібереді.
11. Көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын ұсынған жағдайда, жауапты орындаушы осы Қағидалардың 10-тармағында көрсетілген мерзім ішінде "Экспорттық бақылау саласында рұқсат беру құжаттарын берудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1083 қаулысына сәйкес оларды келісу үшін экспорттық бақылау жүйесінің тиісті мемлекеттік органдарына сұрау салу жібереді.
Экспорттық бақылау жүйесінің мемлекеттік органдары көрсетілетін қызметті берушінің сұрау салуы негізінде 10 (он) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті берушіге қарау нәтижелері туралы жауап жібереді.
Экспорттық бақылау жүйесінің мемлекеттік органдары белгіленген мерзімде жауап бермеген жағдайда рұқсат беру келісілген болып есептеледі.

12. Одновременно с запросом в соответствующие государственные органы системы экспортного контроля ответственный исполнитель направляет гарантийное обязательство страны-импортера, представленное услугополучателем, в Министерство иностранных дел Республики Казахстан для получения подтверждения проверки его подлинности (далее - подтверждение).
Разрешение на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю, выдается услугодателем после получения такого подтверждения от Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
13. Ответственный исполнитель до получения подтверждения от Министерства иностранных дел Республики Казахстан проверяет представленные услугополучателем документы, необходимые для оказания государственной услуги.
14. Ответственный исполнитель в течение 1 (одного) рабочего дня после рассмотрения ответа от государственных органов системы экспортного контроля и получения подтверждения от Министерства иностранных дел Республики Казахстан, готовит результат государственной услуги - разрешение на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю, по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам, либо Мотивированный отказ.
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан, изложены в Стандарте государственной услуги.
Результат оказания государственной услуги направляется и хранится в "личном кабинете" услугополучателя в форме электронного документа, подписанного ЭЦП руководителя услугодателя либо лица его замещающего.
15. Выдача результата государственной услуги осуществляется через:
1) Государственную корпорацию - нарочно;
2) портал - электронно.
16. Услугодатель обеспечивает внесение данных о стадии оказания государственной услуги в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг.
При оказании государственной услуги посредством государственной информационной системы разрешений и уведомлений данные о стадии оказания государственной услуги поступают в автоматическом режиме в информационную систему мониторинга оказания государственных услуг.
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг
17. Жалоба на решение, действий (бездействий) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг может быть подана в уполномоченный орган, осуществляющий руководство в сфере экспортного контроля (далее - уполномоченный орган), уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

12. Жауапты орындаушы экспорттық бақылау жүйесінің тиісті мемлекеттік органдарына сұрау салумен бір мезгілде оның түпнұсқалылығын тексеруді растау (бұдан әрі-растау) алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ұсынған импорттаушы елдің кепілдік міндеттемесін Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жібереді.
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің кері экспортына рұқсатты көрсетілетін қызметті беруші Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінен осындай растауды алғаннан кейін береді.
13. Жауапты орындаушы Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінен Растауды алғанға дейін көрсетілетін қызметті алушы ұсынған мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарды тексереді.
14. Жауапты орындаушы экспорттық бақылау жүйесінің мемлекеттік органдарынан жауапты қарағаннан және Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінен растауды алғаннан кейін 1 (бір) жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға 4 - қосымшаға сәйкес нысан бойынша экспорттық бақылауға жататын өнімнің кері экспортына рұқсат немесе дәлелді бас тарту мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін дайындайды.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер Мемлекеттік қызмет стандартында баяндалған.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" көрсетілетін қызметті беруші басшысының не оны алмастыратын адамның ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанында жолданады және сақталады.
15. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру мыналар арқылы:
1) Мемлекеттік корпорация - қолма-қол;
2) портал-электронды жүзеге асырылады.
16. Көрсетілетін қызметті беруші Мемлекеттік қызмет көрсету сатысы туралы деректерді мемлекеттік қызметтер көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне енгізуді қамтамасыз етеді.
Рұқсаттар мен хабарламалардың мемлекеттік ақпараттық жүйесі арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде мемлекеттік қызметті көрсету сатысы туралы деректер Мемлекеттік қызметтерді көрсету мониторингінің ақпараттық жүйесіне автоматты режимде түседі.
3-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
17. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің шешіміне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым экспорттық бақылау саласындағы басшылықты жүзеге асыратын уәкілетті органға (бұдан әрі - уәкілетті орган), Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға берілуі мүмкін.

18. Жалоба на действие (бездействия) работников Государственной корпорации при оказании услуг через Государственную корпорацию подается в уполномоченный орган в сфере информатизации.
19. Жалоба услугополучателя в соответствии с пунктом 2 статьи 25 Закона подлежит рассмотрению:
уполномоченным органом, уполномоченным орган в сфере информатизации - в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня ее регистрации;
уполномоченным органом по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг - в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней со дня ее регистрации.
20. Срок рассмотрения жалобы уполномоченным органом, полномоченным органом по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг в соответствии с пунктом 4 статьи 25 Закона продлевается не более чем на 10 (десять) рабочих дней в случаях необходимости:
1) проведения дополнительного изучения или проверки по жалобе либо проверки с выездом на место;
2) получения дополнительной информации.
В случае продления срока рассмотрения жалобы должностное лицо, наделенное полномочиями по рассмотрению жалоб, в течение 3 (трех) рабочих дней с момента продления срока рассмотрения жалобы сообщает в письменной форме (при подаче жалобы на бумажном носителе) или электронной форме (при подаче жалобы в электронном виде) услугополучателю, подавшему жалобу, о продлении срока рассмотрения жалобы с указанием причин продления.
21. В случаях несогласия с результатами оказания государственной услуги услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Приложение 1
к Правилам выдачи разрешения
на реэкспорт продукции
Стандарт государственной услуги "Выдача разрешения на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю"
1
Наименование услугодателя
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан (далее - услугодатель)
2
Способы предоставления государственной услуги
1) Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее ‒ портал)
3
Срок оказания государственной услуги
В течение 30 (тридцати) рабочих дней
4
Форма оказания государственной услуги
Электронная (полностью автоматизированная)/бумажная
5
Результат оказания государственной услуги
Разрешение на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги.
6
Размер оплаты, взимаемой с заявителя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
Бесплатно
7
График работы

18. Мемлекеттік корпорация арқылы қызмет көрсету кезінде Мемлекеттік корпорация қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым ақпараттандыру саласындағы уәкілетті органға беріледі.
19. Көрсетілетін қызметті алушының шағымы Заңның 25-бабының 2-тармағына сәйкес мыналармен қарауға жатады:
уәкілетті орган, ақпараттандыру саласындағы уәкілетті орган - тіркелген күнінен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті орган - ол тіркелген күннен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде.
20. Уәкілетті органның, мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның шағымды қарау мерзімі Заңның 25-бабының 4-тармағына сәйкес қажет болған жағдайда 10 (он) жұмыс күнінен аспайтын мерзімге ұзартылады.:
1) шағым бойынша қосымша зерделеу немесе тексеру не жергілікті жерге барып тексеру жүргізу;
2) қосымша ақпарат алу.
Шағымды қарау мерзімі ұзартылған жағдайда шағымдарды қарау бойынша өкілеттіктер берілген лауазымды адам шағымды қарау мерзімі ұзартылған кезден бастап 3 (үш) жұмыс күні ішінде шағым берген көрсетілетін қызметті алушыға ұзарту себептерін көрсете отырып, шағымды қарау мерзімінің ұзартылғаны туралы жазбаша нысанда (шағым қағаз жеткізгіште берілген кезде) немесе электрондық нысанда (шағым электрондық түрде берілген кезде) хабарлайды.
21. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерімен келіспеген жағдайда көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінеді.
Өнімнің кері экспортына рұқсат
беру қағидаларына
1-қосымша
"Экспорттық бақылауға жататын өнімнің кері экспортына рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші)
2
Мемлекеттік қызметті ұсыну тәсілдері
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы "коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);
2) www.egov.kz, www.elicense.kz электрондық үкіметтің" веб-порталы (бұдан әрі - портал)
3
Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі
30 (отыз) жұмыс күні ішінде
4
Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны
Электронды (толық автоматтандырылған) / қағаз түрінде
5
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің кері экспортына рұқсат немесе Мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту.
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде өтініш берушіден алынатын төлем мөлшері және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу тәсілдері
Тегін
7
Жұмыс кестесі

1) услугодатель - с понедельника по пятницу, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года (далее – Кодекс) с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов;
2) Государственная корпорация - с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 20.00 часов без перерыва на обед, кроме воскресенья и праздничных дней, в соответствии с Кодексом;
3) портал - круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Кодексу, прием заявлений осуществляется следующим рабочим днем).
8
Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги
1. В Государственную корпорацию:
1) заявление по форме согласно приложению 1 к настоящему Стандарту;
2) форма сведений по форме согласно приложению 2 к настоящему Стандарту;
3) гарантийное обязательство (сертификат конечного пользователя) страны-получателя, выданное компетентным органом страны-получателя, об использовании импортируемой продукции в заявленных целях и недопущении ее реэкспорта в третьи страны без согласия казахстанской стороны.
4) внешнеторговый договор (контракт), а в случае отсутствия внешнеторгового договора (контракта) - иной документ, подтверждающий намерения сторон.
Каждая страница представленных копий документов должна быть заверена подписью и печатью (при наличии) услугополучателя, либо копии документов должны быть прошиты и их последние листы заверены подписью и печатью (при наличии) услугополучателя.
2. На портал:
1) заявление в форме электронного документа, удостоверенного электронно-цифровой подписью (далее - ЭЦП) услугополучателя, по форме согласно приложению 1 к настоящему Стандарту;
2) форма сведений по форме согласно приложению 2 к настоящему Стандарту;
3) электронная копия гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя) страны-получателя, выданная компетентным органом страны-получателя, об использовании импортируемой продукции в заявленных целях и недопущении ее реэкспорта в третьи страны без согласия казахстанской стороны.
4) электронная копия внешнеторгового договора (контракта), а в случае отсутствия внешнеторгового договора (контракта) - иной документ, подтверждающий намерения сторон.
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законодательством Республики Казахстан

1) көрсетілетін қызметті беруші - Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексіне (бұдан әрі – Кодекс) сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес дүйсенбі-жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.;
2) Мемлекеттік корпорация - Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін.;
3) портал-жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, Кодекске сәйкес демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтініштерді қабылдау келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
8
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі
1. Мемлекеттік корпорацияға:
1) осы Стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) осы Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны;
3) импортталатын өнімді мәлімделген мақсаттарда пайдалану және Қазақстан тарапының келісімінсіз үшінші елдерге кері экспорттауға жол бермеу туралы алушы елдің құзыретті органы берген алушы елдің кепілдік міндеттемесі (түпкі пайдаланушы сертификаты)
4) сыртқы сауда шарты (келісімшарты), ал сыртқы сауда шарты (келісімшарт) болмаған жағдайда - тараптардың ниетін растайтын өзге де құжат.
Ұсынылған құжаттар көшірмелерінің әрбір беті көрсетілетін қызметті алушының қолымен және мөрімен (болған жағдайда) расталуға тиіс не құжаттардың көшірмелері тігілуге және олардың соңғы парақтары көрсетілетін қызметті алушының қолымен және мөрімен (болған жағдайда) расталуы тиіс.
2. Порталға:
1) осы Стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының электронды цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанындағы өтініші;;
2) осы Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны;
3) алушы елдің құзыретті органы берген алушы елдің кепілдік міндеттемесінің (түпкі пайдаланушы сертификатының) импортталатын өнімді мәлімделген мақсаттарда пайдалану және Қазақстан тарапының келісімінсіз үшінші елдерге кері экспорттауға жол бермеу туралы электрондық көшірмесі.
4) сыртқы сауда шартының (келісімшартының) электрондық көшірмесі, ал сыртқы сауда шарты (келісімшарт) болмаған жағдайда - тараптардың ниетін растайтын өзге де құжат.
9
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздер

1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых;
3) отрицательный ответ уполномоченного государственного органа на запрос о согласовании, который требуется для оказания государственной услуги, а также отрицательное заключение экспертизы, исследования либо проверки;
4) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения данной государственной услуги;
5) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсах:
1) Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан - www.miid.gov.kz, раздел "Государственные услуги";
2) услугодателя - www.comprom.miid.gov.kz, раздел "Государственные услуги".
3) портала - www.egov.kz, www.elicense.kz.Телефон Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777.
Приложение 1
к Стандарту государственной
услуги "Выдача разрешения на
реэкспорт продукции,
подлежащей экспортному
контролю"
форма
Заявление для получения разрешения на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю
1. В__________________________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
2. от_________________________________________________________________________________
(полное наименование, местонахождение, бизнес-идентификационный номер юридического лица (в том числе иностранного юридического лица), бизнес-идентификационный номер филиала или представительства иностранного юридического лица - в случае отсутствия бизнес-идентификационного номера у юридического лица/фамилия имя отчество (в случае наличия) физического лица, индивидуальный идентификационный номер; юридический (фактический) адрес, телефон
3. Страна отправления:
4. Страна получателя:
5. Конечный пользователь (полное наименование, адрес, телефон):

1) мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың және (немесе) оларда қамтылған деректердің (мәліметтердің) дәйексіздігі анықталған жағдайда;
2) көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректер мен мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі;
3) мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін келісу туралы сұрау салуға уәкілетті мемлекеттік органның теріс жауабы, сондай-ақ сараптаманың, зерттеудің не тексерудің теріс қорытындысы;
4) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты осы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуды талап ететін қызметке немесе жекелеген қызмет түрлеріне тыйым салу туралы заңды күшіне енген сот шешімі (үкімі) бар болса;;
5) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты заңды күшіне енген сот шешімі бар, оның негізінде көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға байланысты арнайы құқықтан айырылған болса.
10
Мемлекеттік қызметті, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары интернет-ресурстарда орналастырылған:
1) Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі - www.miid.gov.kz "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер бөлімі";
2) көрсетілетін қызметті беруші - www.comprom.miid.gov.kz "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімі.
3) портал - www.egov.kz, www.elicense.kz мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі Бірыңғай байланыс орталығының телефоны: 1414, 8-800-080-7777.
"Экспорттық бақылауға
жататын өнімнің кері
экспортына рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
Стандартына
1-қосымша
Нысаны
Экспорттық бақылауғажататын өнімге қайта экспорттауға рұқсат алу үшін Өтініш
1. Кімге_________________________________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
2. кімнен_________________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы, орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғада бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда - шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі/жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі; заңды (нақты) мекенжайы, телефоны
3. Жөнелтуші ел:
4. Алушы ел:
5. Түпкі пайдаланушы (толық атауы, мекен-жайы, телефоны))

6. Основание для запроса разрешения (внешнеторговый договор (контракт), а в случае отсутствия внешнеторгового договора (контракта) - иной документ, подтверждающий намерения сторон, № и дата подписания):
7. Наименование продукции:
8. Код продукции по ТН ВЭД ЕАЭС:
10. Ед. измерения по ТН ВЭД ЕАЭС (основная и дополнительная):
12. Валюта контракта:
13. Стоимость:
9. Код продукции по контрольным спискам:
11. Количество:
14. Руководитель ________ __________________________________________
подпись (фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
М.П.*
Дата заполнения: "__" __________ 20__ года
15. Уполномоченный орган ____________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
Заявление принято к рассмотрению
"____" _________________20___г.
16. Особые условия разрешения
* Подпись удостоверяется печатью только в случае подачи заявления через Государственную корпорацию.
Приложение 2
к Стандарту государственной
услуги "Выдача разрешения на
реэкспорт продукции,
подлежащей экспортному
контролю"
форма
Форма сведений для получения разрешения на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю*
1. № и дата государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица - для юридического лица:__________________________;
2. №, дата, наименование государственного органа, выдавшего документ, удостоверяющий личность - для физического лица:___________;
3. № и дата выдачи свидетельства о государственной регистрации заявителя в качестве индивидуального предпринимателя - для индивидуального предпринимателя: ____________________________________________________________________;
4. Информация по ранее выданному разрешительному документу на экспорт вывоз продукции из Республики Казахстан: № лицензия на экспорт продукции, подлежащей экспортному контролю; дата выдачи
(число/месяц/год) __________________________________________________. *
заявитель, являющийся иностранным юридическим лицом, иностранцем представляет в уполномоченный орган справку о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица заявителя - для юридического лица; копию документа, удостоверяющего личность - для физического лица; копию свидетельства о государственной регистрации заявителя в качестве индивидуального предпринимателя (нотариально засвидетельствованная в случае непредставления оригинала для сверки) - для индивидуального предпринимателя. При отсутствии у него указанных документов, представляет другие документы, содержащие аналогичные сведения о заявителе.
Приложение 2
к Правилам выдачи разрешения
на реэкспорт продукции
форма
(Фамилия, имя, отчество
при наличии (далее – Ф.И.О.),
либо наименование организации
услугополучателя)
_____________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка об отказе в приеме документов

6. Рұқсатты сұрау салу үшін негіздеме (сыртқы сауда шарты (келісімшарт), ал сыртқы сауда шарты (келісімшарт) болмаған жағдайда - тараптардың ниетін растайтын өзге құжат, № және қол қойылған күні):
7. Өнімнің атауы және толық сипаттамасы:
8. СЭҚ ТН бойынша өнім коды:
10. СЭҚ ТН бойынша өлшем бірлігі (негізгі және қосымша):
12. Келісім шарт валютасы:
13. Құны:
9. Бақылау тізімдері бойынша өнім коды
11. Саны:
14. Басшы ________ __________________________________________
қолы (аты-жөні (болан жағдайда)
Толтыру күні: 20__ жылғы "__" __________
15. Уәкілетті орган ____________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы))
Өтініш қарауға қабылданды
20__жылғы "____" _________________
16. Рұқсаттың ерекше шарттары
"Экспорттық бақылауға
жататын өнімнің кері
экспортына рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
Стандартына
2-қосымша
нысаны
Экспорттық бақылауға жататын өнімнің кері экспортына рұқсат алу үшін* мәліметтер нысаны
1. Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) № және күні)
заңды тұлға үшін:__________________________;
2. Жеке басын куәландыратын құжат № , күні, берген мемлекеттік органның атауы
жеке тұлға үшін:___________
3. Өтініш берушіні және кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің № және
берілген күні жеке кәсіпкер үшін:
____________________________________________________________________;
4. Бұрын берілген экспортқа рұқсат беру құжаты бойынша ақпарат
Қазақстан Республикасынан өнімді: № экспортқа лицензия экспорттық
бақылауға жататын өнімнің берілген күні
(күні / айы / жылы) __________________________________________________. *
шетелдік заңды тұлға болып табылатын өтініш беруші,
туралы анықтаманы уәкілетті органға ұсынады.
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы
өтініш беруші-заңды тұлға үшін;
тұлға - жеке тұлға үшін; туралы куәліктің көшірмесі
өтініш берушіні жеке кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркеу
кәсіпкер (нотариалды куәландырылған жағдайда үшін) –
дара кәсіпкер үшін кәсіпкер.
Онда көрсетілген құжаттар болмаған жағдайда,
туралы ұқсас мәліметтерді қамтитын басқа да құжаттарды ұсынады. өтініш беруші.
Өнімнің кері экспортына
рұқсат беру қағидаларына
2-қосымша
нысаны
(Тегі, аты, әкесінің аты
болған жағдайда
(бұдан әрі – аты-жөні),
немесе ұйымның атауы
көрсетілетін қызметті алушы)
___________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат

Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", отдел №__ филиала "Государственной корпорации "Правительство для граждан" (указать адрес) отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги (указать наименование государственной услуги) ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному подзаконным нормативным правовым актом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:
1) ___________________________________________________________;
2) ___________________________________________________________;
3) ________________________________________________________....
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны. Фамилия, имя, отчество (в случае наличия), (далее – Ф.И.О.)
(работника Государственной корпорации) (подпись)
Исполнитель: Ф.И.О. _____________
Телефон _______________________
Получил: ______________________
Ф.И.О. / подпись услугополучателя
"___" _________ 20__ год
Приложение 3
к Правилам выдачи разрешения
на реэкспорт продукции
форма
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Республиканское государственное учреждение "Комитет индустриального развития и промышленной безопасности"
Нұр-Сұлтан қ.
г. Нур-Султан
Номер: [Номер документа]
Дата выдачи: [Дата выдачи] год
[Наименование организации, юридический адрес, БИН/ИИН]
МОТИВИРОВАННЫЙ ОТКАЗ
Республиканское государственное учреждение "Комитет индустриального развития и промышленной безопасности", рассмотрев Ваше заявление от [Дата] года № [Номер входящего документа], сообщает следующее:
[Обоснование отказа]
[Должность подписывающего]
[Фамилия, имя, отчество (в случае наличия) подписывающего]
Приложение 4
к Правилам выдачи разрешения
на реэкспорт продукции
форма
Разрешение на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю
1. Разрешение №
2. Заявитель (юридический (фактический) адрес, телефон):
3. Страна отправления:
4. Страна получателя:
5. Конечный пользователь (полное наименование, адрес, телефон):
6. Основание для запроса разрешения (внешнеторговый договор (контракт), а в случае отсутствия внешнеторгового договора (контракта) - иной документ, подтверждающий намерения сторон, № и дата подписания):
7. Наименование продукции:
8. Код продукции по ТН ВЭД ЕАЭС:
10. Ед. измерения по ТН ВЭД ЕАЭС (основная и дополнительная):

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, "Азаматтарға арналған үкімет "мемлекеттік корпорациясы" филиалының №__ бөлімі (мекенжайын көрсету) Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызметтің заңға тәуелді нормативтік құқықтық актісінде көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбауыңызға байланысты Мемлекеттік қызмет көрсетуге (мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауын көрсету) құжаттарды қабылдаудан бас тартады, атап айтқанда:
Жоқ құжаттардың атауы:
1) ___________________________________________________________;
2) ___________________________________________________________;
3) ________________________________________________________....
Осы қолхат әр тарапқа бір-бірден 2 данада жасалды.
Тегі, Аты, Әкесінің аты (болған жағдайда) (бұдан әрі – Т. а. ә.)
(Мемлекеттік корпорация қызметкерінің) (қолы)
Орындаушы: тегі, аты, әкесінің аты _____________
Телефон _______________________
Алды: ______________________
Көрсетілетін қызметті алушының т. а. ә. / қолы
20__ жылғы "___" _________
Өнімнің кері экспортына рұқсат
беру қағидаларына
3-қосымша
нысаны
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Республиканское государственное учреждение "Комитет индустриального развития и промышленной безопасности"
Нұр-Сұлтан қ.
г. Нур-Султан
Нөмірі: [құжат нөмірі]
Дата выдачи: [Дата выдачи] год
[Наименование организации, юридический адрес, БИН/ИИН]
ДӘЛЕЛДІ БАС ТАРТУ
"Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі, сіздің[күні] жылғы № [кіріс құжатының нөмірі] өтінішіңізді қарап, келесіні хабарлайды.:
[Қол қоюшының қызметі]
[Қол қоюшының аты-жөні (бар болса)]
Өнімнің кері экспортына
рұқсат беру қағидаларына
4-қосымша
нысаны
Экспорттық бақылауға жататын өнімді кері экспорттауға рұқсат беру.
1. Рұқсат №
2. Өтініш білдіруші (заңды (тұрғылықты) мекен-жайы, телефон):
3. Жөнелтуші ел:
4. Алушы ел:
5. Соңғы пайдаланушы (толық атауы, мекен-жайы, телефоны)):
6. Рұқсатты сұрау салу үшін негіздеме (сыртқы сауда шарты (келісімшарт), ал сыртқы сауда шарты (келісімшарт) болмаған жағдайда - тараптардың ниетін растайтын өзге құжат, № және қол қойылған күні):
7. . Өнімнің атауы және толық сипаттамасы:
8. СЭҚ ТН бойынша өнім коды:
10. СЭҚ ТН бойынша өлшем бірлігі (негізгі және қосымша):

12. Валюта контракта:
13. Стоимость:
9. Код продукции по контрольным спискам:
11. Количество:
14 Согласовано:
15. Уполномоченный орган ______________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
Руководитель (уполномоченное лицо) ________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
_____________________ подпись
М.П.
Дата выдачи: "___" _________ _________ г.
Срок действия: "___" _________ _________ г.
16. Особые условия разрешения

12. Келісім шарттың валютасы
13. Құны:
9. Бақылау тізімдері бойынша өнім коды
11. Саны:
14 Келісілді:
15. Уәкілетті орган ______________________________________________________
(құзырлы органның толық атауы)
Басшы (уәкілетті тұлға) ________________________________________
(аты-жөні (болған кезде)
_____________________ қолы
Берілген күні: ____жылғы"___" _________ _________
Қолдану мерзімі: ____ жылғы "___" _________ _________
16. Рұқсаттың ерекше шарттары