О признании утратившим силу Приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 июля 2015 года № 582 "Об утверждении проверочного листа в сфере контроля за состоянием антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, за исключением объектов Республики Казахстан, охраняемых Вооруженными Силами, другими войсками и воинскими формированиями Республики Казахстан, а также специальными государственными органами, и соблюдением их руководителями требований, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о противодействии терроризму"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 июля 2020 года № 540. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2020 года № 21034
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 июля 2015 года № 582 "Об утверждении проверочного листа в сфере контроля за состоянием антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, за исключением объектов Республики Казахстан, охраняемых Вооруженными Силами, другими войсками и воинскими формированиями Республики Казахстан, а также специальными государственными органами, и соблюдением их руководителями требований, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о противодействии терроризму" (зарегистрирован в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 12317, опубликован 4 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 октября 2018 года № 746 "О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 июля 2015 года № 582 "Об утверждении проверочного листа в сфере контроля за состоянием антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, за исключением объектов Республики Казахстан, охраняемых Вооруженными Силами, другими войсками и воинскими формированиями Республики Казахстан, а также специальными государственными органами, и соблюдением их руководителями требований, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о противодействии терроризму" (зарегистрирован в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 17681, опубликован 8 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

"Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар күзететін Қазақстан Республикасының объектілерін қоспағанда, террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалу жағдайына және олардың басшыларының Қазақстан Республикасының терроризмге қарсы іс-қимыл туралы заңнамасында көзделген талаптарды сақтауына бақылау саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 582 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 29 шiлдедегi № 540 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 30 шiлдеде № 21034 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 14.11.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар күзететін Қазақстан Республикасының объектілерін қоспағанда, террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалу жағдайына және олардың басшыларының Қазақстан Республикасының терроризмге қарсы іс-қимыл туралы заңнамасында көзделген талаптарды сақтауына бақылау саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 582 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік реестрінде № 12317 болып тіркелді, 2015 жылғы 4 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланды);
2) "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқада әскерлері мен әскери құрылымдары, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар күзететін Қазақстан Республикасының объектілерін қоспағанда, террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалу жағдайына және олардың басшыларының Қазақстан Республикасының терроризмге қарсы іс-қимыл туралы заңнамасында көзделген талаптарды сақтауына бақылау саласындағы тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 582 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Iшкі істер министрінің 2018 жылғы 29 қазандағы № 746 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік реестрінде № 17681 болып тіркелді, 2018 жылғы 8 қарашада Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды).

2. Департаменту по противодействию экстремизму Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Жусупов А.К.) в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан и Департамент по противодействию экстремизму Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Жусупов А.К.).
4. Настоящий приказ вводится в действие с 14 ноября 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Тургумбаев

2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Экстремизмге қарсы іс-қимыл департаменті (А.Қ. Жүсіпов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Экстремизмге қарсы іс-қимыл департаментіне (А.Қ. Жүсіпов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2020 жылғы 14 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер Министрі Е. Тургумбаев