О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 11 июня 2012 года № 294 "О некоторых вопросах таможенного декларирования экспорта нефти Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 сентября 2020 года № 914. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 сентября 2020 года № 21273
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 июня 2012 года № 294 "О некоторых вопросах таможенного декларирования экспорта нефти Карачаганакского нефтегазоконденсатного месторождения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7750, опубликован 28 июня 2012 года в газете "Казахстанская правда" № 204 (27023)).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев

"Қарашығанақ мұнайгаз конденсаты кен орны мұнайын экспорттауды кедендік декларациялаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 294 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 914 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 25 қыркүйекте № 21273 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қарашығанақ мұнайгаз конденсаты кен орны мұнайын экспорттауды кедендік декларациялаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 294 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7750 болып тіркелген, 2012 жылғы 11 тамызда "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған № 495-500 (27573)).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев