О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 1212 "Об утверждении Правил конкурсного отбора территориальных кластеров"
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 22 октября 2020 года № 550. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 октября 2020 года № 21510. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 27 июня 2022 года № 367.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 27.06.2022 № 367 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 1212 "Об утверждении Правил конкурсного отбора территориальных кластеров" (зарегистрирован 29 декабря 2015 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12619, опубликован 27 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Правилах конкурсного отбора территориальных кластеров, утвержденных указанным приказом:
подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2) организатор конкурсного отбора территориальных кластеров (далее – организатор отбора) – уполномоченный орган в области государственной поддержки индустриальной деятельности;";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу;
подпункт 1) пункта 2 приложения 3 изложить в следующей редакции:
"1) национальные приоритеты – оценка соответствия территориального кластера набору приоритетных секторов согласно Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2020 – 2025 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2019 года № 1050, Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2020 – 2025 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2019 года № 1055, Государственной программы развития агропромышленного комплекса Республики Казахстан на 2017 – 2021 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2018 года № 423;".
2. Департаменту стратегического планирования Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.

"Аумақтық кластерлерді конкурстық іріктеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 1212 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 22 қазандағы № 550 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 26 қазанда № 21510 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2022 жылғы 27 маусымдағы № 367 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 27.06.2022 № 367 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Аумақтық кластерлерді конкурстық іріктеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 1212 бұйрығына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 12619 болып тіркелді, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 27 қаңтарда жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Аумақтық кластерлерді конкурстық іріктеу қағидаларында:
2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) аумақтық кластерлерді конкурстық іріктеуді ұйымдастырушы (бұдан әрі – іріктеуді ұйымдастырушы) – индустриялық қызметті мемлекеттік қолдау саласындағы уәкілетті орган;";
1-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3-қосымшаның 2-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) ұлттық басымдықтар – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 1050 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 1055 қаулысымен бекітілген Инфрақұрылымды дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жол" мемлекеттік бағдарламасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 12 шілдедегі № 423 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының агроөнеркәсіптік кешенін дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес аумақтық кластердің басым секторлар жиынтығына сәйкестігін бағалау;"
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Стратегиялық жоспарлау департаменті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 22 октября 2020 года № 550
Приложение 1
к Правилам конкурсного отбора
территориальных кластеров
______________________________
Уполномоченный орган в области государственной поддержки
индустриальной деятельности
форма
Заявка на участие в конкурсном отборе территориальных кластеров
_____________________________________________________________
(наименование компании, регион, отрасль)
направляет настоящую заявку с пакетом документов для участия в конкурсном отборе территориальных кластеров.
Приложение:
1._______________
2._______________
3._______________
________________________
________________________
(должность лица, подавшего заявку)
________________________
________________________
________________________
(фамилия, имя и отчество (при его наличии в удостоверении личности)
________________________
(подпись)
Принял:
____________________________
(фамилия, имя и отчество лица, принявшего заявку)
Подпись: _______________, № ______,
дата приема "_____" _______20__ года

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
Б. Атамкулов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасының
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министірінің
2020 жылғы 22 қазаны
№ 550 Бұйрыққа
қосымша
Аумақтық кластерлерді
конкурстық іріктеу
қағидаларына
1-қосымша
___________________________
Индустриялық қызметті
мемлекеттік қолдау саласындағы
уәкілетті орган
нысан
Аумақтық кластерлерді конкурстық іріктеуге қатысуға арналған өтінім ______________________________________________________ (компания, өңір, сала атауы)
аумақтық кластерлерді конкурстық іріктеуге қатысу үшін құжаттар пакетімен қоса осы өтінімді жібереді.
Қосымша:
1._______________
2._______________
3._______________
________________________
________________________
(өтінімді берген адамның лауазымы)
________________________
________________________
________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке куәлігінде көрсетілген жағдайда)
________________________
(қолы)
Қабылдады:
____________________________
(өтінімді қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты)
Қолы: _______________, № ______,
қабылдау күні 20__ жылғы
"___" _________