О внесении изменений и дополнения в решение маслихата города Нур-Султана от 12 декабря 2019 года № 456/58-VI "О бюджете города Нур-Султана на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Нур-Султана от 31 марта 2020 года № 480/62-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 3 апреля 2020 года № 1260
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Нур-Султана РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Нур-Султана от 12 декабря 2019 года № 456/58-VI "О бюджете города Нур-Султана на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2019 года за № 1252, опубликовано 7 января 2020 года в газетах "Astana aqshamy", "Вечерняя Астана", опубликовано 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "473 739 368" заменить цифрами "476 013 455";
цифры "316 832 157" заменить цифрами "297 876 112";
цифры "1 188 921" заменить цифрами "1 888 921";
цифры "5 132 764" заменить цифрами "14 932 764";
цифры "150 585 526" заменить цифрами "161 315 658";
в подпункте 2) цифры "462 931 762" заменить цифрами "551 649 098,8";
в подпункте 3) цифры "2 569 692" заменить цифрами "4 419 692", в том числе:
бюджетные кредиты цифры "2 569 692" заменить цифрами "4 419 692";
в подпункте 4) цифры "8 706 606" заменить цифрами "8 885 445", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "8 706 606" заменить цифрами "8 885 445";
в подпункте 5) цифры "(-468 692)" заменить цифрами "(-88 940 780,8)";
в подпункте 6) цифры "468 692" заменить цифрами "88 940 780,8";
в подпункте 7) цифры "11 569 692" заменить цифрами "95 148 266";
пункт 1 дополнить подпунктом 9) следующего содержания: "9) Используемые остатки бюджетных средств – 4 893 514,8 тысяч тенге.";

"Нұр-Сұлтан қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 456/58-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 480/62-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 1260 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 456/58-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2019 жылдың 30 желтоқсанда № 1252 тіркелген, 2020 жылдың 7 қаңтарында "Astana aqshamy", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2020 жылдың 6 қаңтарында жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "473 739 368" деген сандар "476 013 455" деген сандармен ауыстырылсын;
"316 832 157" деген сандар "297 876 112" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 188 921" деген сандар "1 888 921" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 132 764" деген сандар "14 932 764" деген сандармен ауыстырылсын;
"150 585 526" деген сандар "161 315 658" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "462 931 762" деген сандар "551 649 098,8" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "2 569 692" деген сандар "4 419 692" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "2 569 692" деген сандар "4 419 692" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "8 706 606" деген сандар "8 885 445" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу "8 706 606" деген сандар "8 885 445" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "(-468 692)" деген сандар "(-88 940 780,8)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "468 692" деген сандар "88 940 780,8" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы "11 569 692" деген сандар "95 148 266" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақ келесі мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 893 514,8 мың теңге.";

551 649 098,8
01
Государственные услуги общего характера
16 351 781,0
111
Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы
136 982,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
131 017,0
003
Капитальные расходы государственного органа
5 965,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 690 857,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы
1 436 577,0
003
Капитальные расходы государственного органа
40 594,0
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы
213 686,0
123
Аппарат акима района в городе
1 423 024,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе
1 415 210,0
022
Капитальные расходы государственного органа
7 814,0
332
Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
6 934 722,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области коммунального имущества и государственных закупок на местном уровне
355 865,0
003
Капитальные расходы государственного органа
513 838,0
005
Приобретение имущества в коммунальную собственность
3 995 297,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 044 197,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
25 525,0
337
Управление контроля и качества городской среды города республиканского значения, столицы
2 121 421,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства, труда, государственного архитектурно-строительного контроля, контроля за использованием и охраной земель на местном уровне
649 558,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 180,0
005
Услуги по организации взаимодействия населения с государственными органами, коммунальными предприятиями и организациями по вопросам обеспечения жизнедеятельности и безопасности населения
1 341 676,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
127 007,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
334 047,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
332 563,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 484,0
344
Управление архитектуры, градостроительства и земельных отношений города республиканского значения, столицы
425 783,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры, градостроительства в области регулирования земельных отношений на местном уровне

551 649 098,8
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
16 351 781,0
111
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты
136 982,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
131 017,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 965,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 690 857,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
1 436 577,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40 594,0
013
Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
213 686,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
1 423 024,0
001
Қаладағы аудан әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 415 210,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 814,0
332
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
6 934 722,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық мүлікті және мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
355 865,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
513 838,0
005
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
3 995 297,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 044 197,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
25 525,0
337
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық орта сапасы және бақылау басқармасы
2 121 421,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, еңбек, мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау, жерлердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
649 558,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 180,0
005
Халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету және қауіпсіздік мәселелері жөнінде халықтың мемлекеттік органдармен, коммуналдық кәсіпорындармен және ұйымдармен өзара іс-қимыл жасауын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
1 341 676,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
127 007,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
334 047,0
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
332 563,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 484,0
344
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет, қала құрылысы және жер қатынастары басқармасы
425 783,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, қала құрылысы, жер қатынастарын реттеу салаларындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

15 724 481,0
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
2 866 008,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 866 008,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
12 848 473,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы
10 511 887,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
13 640,0
004
Услуги по профилактике наркомании и наркобизнеса в городе Нур-Султане
17 013,0
007
Капитальные расходы государственного органа
2 305 933,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
10 000,0
004
Развитие объектов органов внутренних дел
10 000,0
04
Образование
127 406 340,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
3 298,0
019
Обучение участников избирательного процесса
3 298,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
627 356,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
250 565,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
299 458,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
77 333,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
108 342 666,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
474 096,0
003
Общеобразовательное обучение
54 056 875,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
1 596 862,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 721 320,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 390 724,0
008
Дополнительное образование для детей
3 078 074,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
388 555,0
011
Капитальные расходы государственного органа
1 908,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
133 791,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
731 153,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы

15 724 481,0
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
2 866 008,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 866 008,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
12 848 473,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету
10 511 887,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
13 640,0
004
Нұр-Сұлтан қаласында нашақорлықтың және есірткі бизнесінің алдын алу жөніндегі қызметтер
17 013,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 305 933,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
10 000,0
004
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
10 000,0
04
Бiлiм беру
127 406 340,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
3 298,0
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
3 298,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
627 356,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
250 565,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
299 458,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
77 333,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
108 342 666,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
474 096,0
003
Жалпы білім беру
54 056 875,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
1 596 862,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 721 320,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 390 724,0
008
Балаларға қосымша білім беру
3 078 074,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
388 555,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 908,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
133 791,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
731 153,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру

27 336,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
193 953,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
9 676 597,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 470,0
029
Методическая работа
414 967,0
034
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
682 270,0
036
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
24 610 257,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 748 542,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
767 726,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
5 636 190,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
15 732 981,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
14 965 102,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
767 879,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 700 039,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 700 039,0
05
Здравоохранение
7 837 864,0
339
Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы
7 764 764,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
270 840,0
006
Услуги по охране материнства и детства
459 732,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
189 511,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
136 091,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 000,0
017
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
130 883,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
70 935,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 112 869,0
029
Базы специального медицинского снабжения города республиканского значения, столицы

27 336,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
193 953,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
9 676 597,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
11 470,0
029
Әдістемелік жұмыс
414 967,0
034
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
682 270,0
036
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
24 610 257,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 748 542,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
767 726,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 636 190,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
15 732 981,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
14 965 102,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
767 879,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 700 039,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 700 039,0
05
Денсаулық сақтау
7 837 864,0
339
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы
7 764 764,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
270 840,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
459 732,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
189 511,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
136 091,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 000,0
017
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
130 883,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
70 935,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 112 869,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары

141 930,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 979 116,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
198 398,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
2 070 959,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
73 100,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
73 100,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
19 532 457,0
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
16 091 915,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
532 156,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
833 689,0
003
Программа занятости
1 610 024,0
004
Государственная адресная социальная помощь
2 575 378,0
007
Оказание жилищной помощи
20 000,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3 342 111,0
009
Социальная поддержка инвалидов
1 218 003,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
24 700,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соотвествии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 222 179,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
188 189,0
018
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов и детей-инвалидов в центрах социального обслуживания и на дому
582 165,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
505 860,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 144 170,0

141 930,0
030
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 979 116,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және
Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
198 398,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
2 070 959,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
73 100,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
73 100,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
19 532 457,0
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
16 091 915,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
532 156,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
833 689,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 610 024,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 575 378,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
20 000,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
3 342 111,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 218 003,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
24 700,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1 222 179,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
188 189,0
018
Қарттарға, мүгедектерге және мүгедек балаларға әлеуметтік қызмет көрсету орталығында және үйде арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
582 165,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
505 860,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 144 170,0

2 802 388,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
26 694,0
035
Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
26 694,0
361
Управление культуры города республиканского значения, столицы
18 632,0
033
Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
18 632,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
90 873 165,3
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
56 897 264,0
013
Развитие благоустройства города
3 108 140,0
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 095 056,3
036
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
5 451 730,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
19 320 975,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1,0
034
Ремонт объектов городов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1,0
383
Управление жилья и жилищной инспекции города республиканского значения, столицы
1 369 545,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, в области жилищного фонда на местном уровне
385 583,0
004
Снос аварийного и ветхого жилья
20 000,0
006
Организация сохранения государственного жилищного фонда
500 436,0
007
Капитальные расходы государственного органа
742,0
008
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
435 834,0
013
Техническое обследование общего имущества и изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
23 473,0
016
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 477,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
22 973 086,0
310
Управление цифровизации и государственных услуг города республиканского значения, столицы
280 066,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области цифровизации и государственных услуг
279 324,0
004
Капитальные расходы государственного органа
742,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
377 790,0
021
Регулирование туристской деятельности
377 790,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы

2 802 388,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
26 694,0
035
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
26 694,0
361
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы
18 632,0
033
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
18 632,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
90 873 165,3
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
56 897 264,0
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
3 108 140,0
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 095 056,3
036
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
5 451 730,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
19 320 975,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1,0
034
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
1,0
383
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы
1 369 545,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласында тұрғын үй мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
385 583,0
004
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
20 000,0
006
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
500 436,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
742,0
008
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
435 834,0
013
Ортақ мүлікті техникалық тексеру және кондоминиумдар объектілеріне техникалық паспорттарды әзірлеу
23 473,0
016
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 477,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
22 973 086,0
310
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың цифрландыру және мемлекеттік қызметтер басқармасы
280 066,0
001
Жергiлiктi деңгейде цифрландыру және мемлекеттік қызметтер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
279 324,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
742,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
377 790,0
021
Туристік қызметті реттеу
377 790,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы

281 406,0
003
Развитие транспортной инфраструктуры
29 219 005,7
004
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
13 686 960,0
006
Обеспечение мониторинга и контроля работ общественного транспорта
300 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 300,0
010
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
6 402 417,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
695 000,0
336
Управление охраны окружающей среды и природопользования города республиканского значения, столицы
54 690,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Нур-Султана
54 690,0
13
Прочие
18 201 226,4
310
Управление цифровизации и государственных услуг города республиканского значения, столицы
4 990 050,0
005
Услуги по обеспечению развития инновационной деятельности
778 476,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
4 211 574,0
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
3 704 573,0
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города республиканского значения, столицы и в области развития предпринимательства и промышленности
337 640,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
15 222,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 590,0
005
Услуги по обеспечению развития инвестиционной деятельности города республиканского значения, столицы
700 020,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 559 334,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025"
284 438,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
75 000,0
048
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
265 000,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
60 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
406 329,0
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы

281 406,0
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
29 219 005,7
004
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13 686 960,0
006
Қоғамдық көлік жұмыстарының мониторингін және бақылауды қамтамасыз ету
300 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 300,0
010
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
6 402 417,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
695 000,0
336
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоршаған ортаны қорғау және табиғатты пайдалану басқармасы
54 690,0
020
Нұр-Сұлтан қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету
54 690,0
13
Басқалар
18 201 226,4
310
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың цифрландыру және мемлекеттік қызметтер басқармасы
4 990 050,0
005
Инновациялық қызметтерін дамытуды камтамасыз ету жөніндегі қызметтер
778 476,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
4 211 574,0
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
3 704 573,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бәсекеге қабілеттілігінің тұрақты өсуін қамтамасыз ету және имиджін арттыру бойынша және кәсіпкерлік және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
337 640,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
15 222,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 590,0
005
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялық қызметтерін дамытуды камтамасыз ету жөніндегі қызметтер
700 020,0
017
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 559 334,0
018
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
284 438,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
75 000,0
048
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
265 000,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
60 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
406 329,0
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы

1 279 116,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
67 217,0
052
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
36 610,0
071
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
1 175 289,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
5 245 338,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
5 245 338,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
217 295,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
217 295,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
281 441,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
281 441,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 190 604,4
048
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
2 190 604,4
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
292 809,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
292 809,0
14
Обслуживание долга
167 786,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
167 786,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
70 380,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
97 406,0
15
Трансферты
34 434 106,4
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
34 434 106,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
765 829,1
007
Бюджетные изъятия
32 854 044,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
814 233,3
III. Чистое бюджетное кредитование
4 419 692,0
Бюджетные кредиты
4 419 692,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 153 576,0
332
Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
653 576,0
027
Кредитование на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиума

1 279 116,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
67 217,0
052
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
36 610,0
071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 175 289,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
5 245 338,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
5 245 338,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
217 295,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
217 295,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
281 441,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
281 441,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 190 604,4
048
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
2 190 604,4
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
292 809,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
292 809,0
14
Борышқа қызмет көрсету
167 786,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
167 786,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
70 380,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
97 406,0
15
Трансферттер
34 434 106,4
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
34 434 106,4
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
765 829,1
007
Бюджеттік алып коюлар
32 854 044,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
814 233,3
III. Таза бюджеттік кредиттеу
4 419 692,0
Бюджеттік кредиттер
4 419 692,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 153 576,0
332
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
653 576,0
027
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру

005
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
003
Развитие транспортной инфраструктуры
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
015
Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
13
Прочие
332
Управление активов и государственных закупок города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
334
Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы
048
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков

005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
015
"Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
13
Басқалар
332
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың активтер және мемлекеттік сатып алу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
334
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы
048
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту

335
Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
343
Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
052
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
071
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
048
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
Приложение 3
к решению маслихата
города Нур-Султана
от 31 марта 2020 года № 480/62-VI
Приложение 6
к решению маслихата
города Нур-Султана
от 12 декабря 2019 года № 456/58-VI
Перечень бюджетных программ района "Алматы" города Нур-Султана на 2020 год
Функциональная группа
Сумма,
тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера

335
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
343
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
052
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
048
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының
2020 жылғы 31 наурыздағы
№ 480/62-VI шешіміне
3-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының
2019 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 456/58-VI шешіміне
6-қосымша
2020 жылға арналған Нұр-Сұлтан қаласының "Алматы" ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізімі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер