О Правилах оказания дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Нур-Султана в связи с празднованием 75-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов
Решение маслихата города Нур-Султана от 28 апреля 2020 года № 484/63-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 28 апреля 2020 года № 1263. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 6 мая 2021 года № 37/5-VII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 06.05.2021 № 37/5-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Нур-Султана РЕШИЛ:
1. Утвердить Правила оказания дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Нур-Султана в связи с празднованием 75-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Нур-Султан
А. Табулдина
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата города Нур-Султан
М. Шайдаров
Приложение
к решению маслихата
города Нур-Султана
от 28 апреля 2020 года № 484/63-VI
Правила оказания дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Нур-Султана в связи с празднованием 75-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов
1. Общие положения
1. Настоящие Правила оказания дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Нур-Султана в связи с празднованием 75-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов (далее – Правила) разработаны в соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан".
2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) лица, приравненные по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны – лица, статус которых установлен статьей 6 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" за исключением лиц из числа участников боевых действий в Афганистане и лиц, принимавших участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции;

1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығын мерекелеуге байланысты Нұр-Сұлтан қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету қағидалары туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 484/63-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 1263 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 37/5-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 06.05.2021 № 37/5-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығын мерекелеуге байланысты Нұр-Сұлтан қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету қағидалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Табулдина
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
М. Шайдаров
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының
2020 жылғы 28 сәуірдегі
№ 484/63-VІ шешіміне
қосымша
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығын мерекелеуге байланысты Нұр-Сұлтан қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығын мерекелеуге байланысты Нұр-Сұлтан қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету қағидалары (бұдан әрі – Қағида) "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес әзірленді.
2. Осы Қағидада мынадай ұғымдар қолданылады:
1) жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдар – мәртебесі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабымен анықталған адамдар Ауғанстандағы ұрыс қимылдарына қатысушылар және Чернобыль атом электр станциясы апатының зардаптарын жоюға қатысушы тұлғаларды қоспағанда;

2) лица, приравненные по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны, – лица, статус которых установлен статьей 8 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" за исключением лиц из числа участников боевых действий в Афганистане и лиц, принимавших участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции;
3) другие категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, – лица, статус которых установлен пунктами 1-3 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним";
4) труженики тыла – лица, проработавшие (прослужившие) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны;
5) участники и инвалиды Великой Отечественной войны – лица, статус которых установлен статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" (далее – ветераны).
3. Дополнительная социальная помощь в связи с празднованием 75-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов (далее – социальная помощь) оказывается в виде:
1) единовременной денежной выплаты:
2) обеспечение бесплатным проездом.
4. Источником финансирования социальной помощи является бюджет города Нур-Султана.
5. Социальная помощь предоставляется в пределах средств, предусмотренных в бюджете города Нур-Султана на 2020 год согласно бюджетной программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" (далее – программа), администратором которой является Государственное учреждение "Управление занятости и социальной защиты города Нур-Султан" (далее – администратор).
6. В целях реализации программы администратор в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках определяет поставщиков услуг по оказанию социальной помощи, заключает договоры о государственных закупках, в которых оговариваются обязательства сторон и условия выполнения этих обязательств.

2) жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдар – мәртебесі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабымен анықталған адамдар Ауғанстандағы ұрыс қимылдарына қатысушылар және Чернобыль атом электр станциясы апатының зардаптарын жоюға қатысушы тұлғаларды қоспағанда;
3) жеңілдіктер мен кепілдіктер жөнінен соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдардың басқа да санаттары – мәртебесі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-3-тармақтарымен анықталған адамдар;
4) тыл еңбеккерлері – 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемінде алты ай жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталмаған адамдар;
5) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері – мәртебесі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 5, 7-баптарымен анықталған адамдар (бұдан әрі – ардагерлер).
3. 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығын мерекелеуге байланысты қосымша әлеуметтік көмек (бұдан әрі – әлеуметтік көмек):
1) біржолғы ақшалай төлем;
2) тегін жол жүрумен қамтамасыз ету түрінде көрсетіледі.
4. Нұр-Сұлтан қаласының бюджеті әлеуметтік көмекті қаржыландыру көзі болып табылады.
5. Әлеуметтік көмек әкімшісі "Нұр-Сұлтан қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – әкімші) болып табылатын "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасына (бұдан әрі – бағдарлама) сәйкес 2020 жылға арналған Нұр-Сұлтан қаласының бюджетінде қарастырылған қаражат шегінде ұсынылады.
6. Бағдарламаны іске асыру мақсатында әкімші Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі қызметтерді жеткізушілерді анықтайды, тараптардың міндеттемелері және ол міндеттемелерді орындау талаптары жазылған мемлекеттік сатып алу туралы шарттар жасасады.

2. Единовременная денежная выплата
7. Единовременная денежная выплата предоставляется:
ветеранам – в размере 850 000 (восемьсот пятьдесят тысяч) тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны – в размере 50 000 (пятьдесят тысяч) тенге;
другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, труженикам тыла – в размере 20 000 (двадцать тысяч) тенге.
3. Обеспечение бесплатным проездом
8. Обеспечение ветеранов бесплатным проездом осуществляется в течение 2020 года один раз железнодорожным и (или) воздушным транспортом по странам СНГ и территории Республики Казахстан для посещения городов-героев, мест боевой славы, воинских захоронений и воинских памятников.
9. Проездные документы предоставляются один раз в течении 2020 года на полный маршрут следования (от пункта отправления до пункта назначения и обратно) на железнодорожном транспорте в купированных или плацкартных вагонах всех категорий поездов и (или) на воздушном транспорте класса "Эконом", в страны СНГ и по территории Республики Казахстан.
В случае отсутствия прямого железнодорожного (авиа) сообщения до места назначения, проездные документы предоставляются до ближайшего к месту назначения населенного пункта.
10. Ветеран для получения проездных документов предоставляет администратору не позднее чем за 30 (тридцать) календарных дней до планируемой поездки следующие документы:
1) заявление по форме согласно приложению 1 к Правилам;
2) документ, подтверждающий статус ветерана (пенсионное удостоверение с отметкой, служебное удостоверение, справки из военных учебных заведений, общественных объединений молодежи);
3) документ, удостоверяющий личность заявителя (ветерана).
В случае визового режима посещаемого государства процедуры по оформлению визы осуществляются ветераном самостоятельно.
11. Администратор в течение 3 (трех) рабочих дней с момента обращения ветерана формирует заявку и передает ее в организации по выдаче проездных документов согласно приложению 2 к Правилам.
12. Организации по выдаче проездных документов в течение 5 (пяти) рабочих дней осуществляют их подготовку на полный маршрут следования, указанный в заявке, и передают их администратору в соответствии с актом приема-передачи, составляемым по форме согласно приложению 3 к Правилам.
13. В случае отсутствия прямого железнодорожного (авиа) сообщения до места назначения, указанного в заявке, организация по выдаче проездных документов в течение 5 (пяти) рабочих дней письменно уведомляет об этом администратора по форме согласно приложению 4 к Правилам.

2. Біржолғы ақшалай төлем
7. Біржолғы ақшалай төлем:
ардагерлерге – 850 000 (сегіз жүз елу мың) теңге мөлшерінде;
жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына мен мүгедектеріне теңестірілген адамдарға – 50 000 (елу мың) теңге мөлшерінде;
жеңілдіктер мен кепілдіктер жөнінен соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдардың басқа да санаттарына, тыл еңбеккерлеріне – 20 000 (жиырма мың) теңге мөлшерінде беріледі.
3. Тегін жол жүрумен қамтамасыз ету
8. Ардагерлерді тегін жол жүрумен қамтамасыз ету батыр-қалаларға, Жауынгерлік Даңқ орындарына, әскери жерлеу орындары мен әскери ескерткіштерге бару үшін 2020 жыл ішінде ТМД елдері мен Қазақстан Республикасының аумағы бойынша бір рет темір жол және (немесе) әуе көлігімен жүзеге асырылады.
9. Жол жүру құжаттары пойыздың барлық санатындағы купелік немесе плацкарттық вагондарында темір жол көлігімен және (немесе) "Экономикалық" кластағы әуе көлігімен толық жол жүру бағытына (жөнелту пунктінен бару пунктіне дейін және кері қайтуға) ТМД елдеріне және Қазақстан Республикасының аумағы бойынша 2020 жыл ішінде бір рет беріледі.
Бару орнына дейін тура темір жол (әуе) қатынасы болмаса, жол жүру құжаттары бару орнына ең жақын орналасқан елді мекенге дейін беріледі.
10. Ардагер жол жүру құжаттарын алу үшін жоспарланған жол жүруге дейін 30 (отыз) күнтізбелік күннен кешіктірмей мына құжаттарды:
1) Қағидаға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішті;
2) ардагердің мәртебесін растайтын құжатты (белгіленген зейнеткерлік куәлігі, қызметтік куәлігі, әскери оқу орындарынан, жастар қоғамдық бірлестіктерінен анықтамалар);
3) өтініш берушінің (ардагердің) және жеке басын растайтын құжатты әкімшіге ұсынады.
Мемлекет баратын визалық режим болған жағдайда, визаны ресімдеу жөніндегі рәсімдерді ардагерлер өздері жүзеге асырады.
11. Қағидаға 2-қосымшаға сәйкес ардагерлер хабарласқан кезден бастап әкімші 3 (үш) жұмыс күні ішінде өтінімді қалыптастырады және оны жол жүру құжаттарын беретін ұйымдарға тапсырады.
12. Жол жүру құжаттарын беретін ұйымдар 5 (бес) жұмыс күні ішінде өтінімде көрсетілген толық жол жүру бағытына оларды дайындайды және оларды Қағидаға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құрылған қабылдау-тапсыру актісіне сай әкімшіге тапсырады.
13. Жол жүру құжаттарын беретін ұйымдар өтінімде көрсетілген бару орнына дейін тура темір жол (әуе) бағыты болмаған жағдайда, Қағидаға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бұл жөнінде Әкімшіні 5 (бес) жұмыс күні ішінде хабардар етеді.

14. Администратор в течение 3 (трех) рабочих дней с момента получения проездных документов передает их ветеранам.
15. Оплата стоимости проездных документов производится администратором организациям по их выдаче в безналичной форме в течение 10 (десяти) банковских дней с момента подписания акта приема-передачи.
16. В случае, если ветеран отказался от поездки, возврат проездных документов производится администратору.
17. Администратор возвращает неиспользованные проездные документы в организации по их выдаче в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Приложение 1
к Правилам оказания
дополнительной
социальной помощи отдельным
категориям граждан города
Нур-Султана в связи с
празднованием 75-й годовщины
Победы в Великой
Отечественной войне
1941-1945 годов
Руководителю Государственного
учреждения "Управление занятости
и социальной защиты
города Нур-Султан"
от_____________________________,
проживающего по адресу ________,
______________________________,
удостоверение личности (паспорт)
_______________________________
Заявление
Прошу предоставить проездные документы (билеты) для проезда
(указать вид транспорта: железнодорожный или воздушный) транспортом по маршруту:
___________________       _________________________
выезд (место, дата)             возвращение (место, дата)
В случае невозможности совершения поездки обязуюсь в срок не позже трех суток до отъезда возвратить проездные документы (билеты) в Государственное учреждение "Управление занятости и социальной защиты города Нур-Султан"
Дата _________                   Подпись ___________
Заявление принято _________       Подпись ___________
Приложение 2
к Правилам оказания
дополнительной социальной
помощи отдельным категориям
граждан города Нур-Султана
в связи с празднованием 75-й
годовщины Победы в Великой
Отечественной войне
1941-1945 годов
Заявка на получение проездных документов (билетов)
№ п/п
ФИО
Статус
Номер документа, удостоверяющего личность
Маршрут следования с указанием даты выезда и возвращения
Вид транспорта (железнодорожный, с указанием типа вагона, воздушный)
1
2
3
4
5
6
М.П.
Руководитель Государственного
учреждения "Управление занятости
и социальной защиты
города Нур-Султан"             Ф.И.О., подпись
Приложение 3
к Правилам оказания
дополнительной социальной
помощи отдельным категориям
граждан города Нур-Султана в
связи с празднованием 75-й
годовщины Победы в Великой
Отечественной войне
1941-1945 годов
Акт приема-передачи проездных документов (билетов)
№ п/п
ФИО
Статус
Номер документа, удостоверяющего личность
Маршрут следования с указанием даты выезда и возвращения
Номер билета
Вид транспорта (железнодорожный, с указанием типа вагона, воздушный, автомобильный (автобус)
Стоимость проездных документов (билетов), тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
М.П.
Передал:
Руководитель подразделения,
оформившего проездной документ (билет)             Ф.И.О., подпись
М.П.
Принял:
Руководитель Государственного
учреждения "Управление занятости
и социальной защиты города Нур-Султан"             Ф.И.О., подпись
Приложение 4
к Правилам оказания
дополнительной социальной
помощи отдельным
категориям граждан города
Нур-Султана в связи с
празднованием 75-й годовщины
Победы в Великой
Отечественной
войне 1941-1945 годов
Уведомление о невозможности предоставления проездных документов (билетов) в соответствии с заявкой на получение проездных документов (билетов)
№ п/п
ФИО
Номер документа, удостоверяющего личность
Маршрут следования с указанием даты выезда и возвращения
Причины не выдачи проездных документов (билетов)
1
2
3
4
5
М.П.
Руководитель подразделения,
оформившего проездной документ             Ф.И.О., подпись

14. Әкімші жол жүру құжаттарын алған кезден бастап 3 (үш) жұмыс күн ішінде оларды ардагерге тапсырады.
15. Әкімші қабылдау-тапсыру актісіне қол қойылған кезден бастап 10 (он) банктік күн ішінде қолма-қол ақшасыз нысанда жол жүру құжаттарын беретін ұйымдарға олардың құнын төлейді.
16. Егер ардагер жол жүруден бас тартса, жол жүру құжаттарын әкімшіге қайтарады.
17. Әкімші пайдаланылмаған жол жүру құжаттарын оларды беретін ұйымдарға Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қайтарады.
1941-1945 жылдардағы
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 75 жылдығын
мерекелеуге байланысты
Нұр-Сұлтан қаласы
азаматтарының
жекелеген санаттарына
қосымша әлеуметтік көмек
көрсету қағидаларына
1-қосымша
"Нұр-Сұлтан қаласы Жұмыспен
қамту және әлеуметтік қорғау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________________
мекенжайында тұратын
____________________________
жеке куәлігі (төлқұжат)
____________________________
Өтініш Көлікпен (көліктің түрін көрсету қажет: темір жол немесе әуе) жол жүру үшін жол жүру құжаттарын (билеттерін) төмендегідей бағдар бойынша беруіңізді сұраймын:
_____________________________                   ____________________________
шығу (орны, күні)                                     оралу (орны, күні)
_____________________________                   ____________________________
шығу (орны, күні)                                     оралу (орны, күні)
_____________________________                  ____________________________
шығу (орны, күні)                                     оралу (орны, күні)
Сапарға шығу мүмкіндігім болмаған жағдайда шығуға үш күн қалғанға дейінгі мерзімде жол жүру құжаттарын (билеттерін) "Нұр-Сұлтан қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне қайтарып беруге міндеттенемін.
Күні ____________________                         Қолы ___________
Өтініш қабылданды ___________                         Қолы ___________
1941-1945 жылдардағы Ұлы
Отан соғысындағы Жеңістің
75 жылдығын мерекелеуге
байланысты Нұр-Сұлтан қаласы
азаматтарының жекелеген
санаттарына қосымша
әлеуметтік көмек көрсету
қағидаларына
2-қосымша
Жол жүру құжаттарын (билеттерін) алуға өтінім
Р/с №
Т.А.Ә.
Мәртебесі
Жеке басын куәландыратын құжаттың нөмірі
Шығу және оралу күні көрсетілген жол бағыты
Көлік түрі (вагон түрі көрсетілген темір жол көлігі, әуе көлігі)
1
2
3
4
5
6
М.О.
"Нұр-Сұлтан қаласының Жұмыспен қамту және
әлеуметтік қорғау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы                   Т.А.Ә., қолы
1941-1945 жылдардағы Ұлы
Отан соғысындағы Жеңістің
75 жылдығын мерекелеуге
байланысты Нұр-Сұлтан қаласы
азаматтарының жекелеген
санаттарына қосымша
әлеуметтік көмек көрсету
қағидаларына
3-қосымша
Жол жүру құжаттарын (билеттерін) қабылдау-тапсыру актісі
Р/с №
Т.А.Ә.
Мәртебесі
Жеке басын куәландыратын құжаттың нөмірі
Шығу және оралу күні көрсетілген жол бағдары
Билет нөмірі
Көлік түрі (вагон түрі көрсетілген темір жол көлігі, әуе көлігі, автокөлік (автобус)
Жол жүру құжаттарының (билеттерінің) құны, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
М.О.
Тапсырды:
Жол жүру құжаттарын (билеттерін) ресімдеген
бөлімшенің басшысы                              Т.А.Ә., қолы
М.О.
Қабылдады
"Нұр-Сұлтан қаласының Жұмыспен қамту және
әлеуметтік қорғау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы                   Т.А.Ә., қолы
1941-1945 жылдардағы Ұлы
Отан соғысындағы Жеңістің
75 жылдығын мерекелеуге
байланысты Нұр-Сұлтан қаласы
азаматтарының жекелеген
санаттарына қосымша
әлеуметтік көмек көрсету
қағидаларына
4-қосымша
Жол жүру құжаттарын (билеттерін) алуға жазылған өтінімге сәйкес жол жүру құжаттарының (билеттерінің) берілмеуі туралы хабарлама
Р/с №
Т.А.Ә.
Жеке басын куәландыратын құжаттың нөмірі
Шығу және оралу күні көрсетілген жол бағдары
Жол жүру құжаттарын (билеттерін) бермеу себептері
1
2
3
4
5
М.О.
Жол жүру құжаттарын ресімдеген
бөлімшенің басшысы                               Т.А.Ә., қолы