О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 24 мая 2017 года № 105-1016 "Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере культуры"
Постановление акимата города Нур-Султана от 27 августа 2020 года № 508-1773. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 4 сентября 2020 года № 1286. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27 февраля 2024 года № 508-524.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27.02.2024 № 508-524 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 156 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Нур-Султана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 24 мая 2017 года № 105-1016 "Об установлении цен на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые коммунальными казенными предприятиями в сфере культуры" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1108, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" и "Вечерняя Астана" 22 июня 2017 года) следующие изменения и дополнения:
в вышеуказанном постановлении:
в приложениях 1-14 по всему тексту слово "Астаны" заменить словом "Нур-Султан";
в приложения 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14 внести изменения и дополнения согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему постановлению;
приложение 8 изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 15 согласно приложению 11 к настоящему постановлению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление культуры города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султана;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султана после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта.

"Мәдениет саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 105-1016 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 27 тамыздағы № 508-1773 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 1286 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 27 ақпандағы № 508-524 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 27.02.2024 № 508-524 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңы 156-бабының 2-тармағына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мәдениет саласындағы коммуналдық қазыналық кәсіпорындар өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 105-1016 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1108 болып тіркелген, 2017 жылғы 22 маусымдағы "Астана ақшамы" және "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыда:
1-14-қосымшаларда барлық мәтін бойынша "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14-қосымшаларға осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін;
8-қосымша осы қаулының 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулының 11-қосымшасына сәйкес 15-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күн ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 2), 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султана Мәкена Б.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Кульгинов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Нур-Султана
от 27 августа 2020 года № 508-1773
Приложение 3
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Изменения и дополнения, вносимые в цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Дворец Мира и Согласия" акимата города Нур-Султан
В ценах на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Дворец Мира и Согласия" акимата города Нур-Султан:

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Мәкенге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Кульгинов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 27 тамызы
№ 508-1773 қаулысына
1-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
3-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Бейбітшілік және келісім сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларына енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Бейбітшілік және келісім сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларында:

дополнить строками, порядковые номера 1.1, 1.2, 3.4 следующего содержания:
"
1.1.
Услуги по предоставлению Оперного зала для проведения совместных мероприятий, 1 час
250 000
1.2.
Услуги по предоставлению Оперного зала более 10 дней для проведения совместных мероприятий со стандартным набором светового и звукового оборудования, 1 сутки
750 000
";
"
3.4.
Услуги по предоставлению зала "Атриум" для проведения совместных мероприятий, 1 час
200 000
";
строки, порядковые номера 5, 14, 14.1, 14.2, 16, исключить;
в строке, порядковый номер 15, цифры "250 000" заменить цифрами "400 000";
в строке, порядковый номер 19.1, цифры "600" заменить цифрами "1 000";
в строке, порядковый номер 19.2, цифры "400" заменить цифрами "700";
в строке, порядковый номер 20.1, цифры "500" заменить цифрами "800";
в строке, порядковый номер 20.2, цифры "300" заменить цифрами "500";
в строке, порядковый номер 22, цифры "800" заменить цифрами "1 200";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 1.1, 1.2, 3.4-жолдармен толықтырылсын:
"
1.1.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін Опера залын ұсыну қызметтері, 1 сағат
250 000
1.2.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін жарық және дыбыс жабдықтарының стандарттық жинағымен Опера залын 10 күннен артық ұсыну қызметтері, 1 тәулік
750 000
";
"
3.4.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін "Атриум" залын ұсыну қызметтері, 1 сағат
200 000
";
реттік нөмірлері 5, 14, 14.1, 14.2, 16-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 15-жолдағы "250 000" деген сандар "400 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 19.1-жолдағы "600" деген сандар "1 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 19.2-жолдағы "400" деген сандар "700" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 20.1-жолдағы "500" деген сандар "800" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 20.2-жолдағы "300" деген сандар "500" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 22-жолдағы "800" деген сандар "1 200" деген сандармен ауыстырылсын;

80 000
48.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий на летней площадке "Амфитеатра" со стандартным набором светового и звукового оборудования, 1 сутки
1 500 000
49.
Оказание услуг при проведении совместных мероприятий на летней площадке "Амфитеатра" со стандартным набором светового и звукового оборудования, 1 час
120 000
50.
Оказание услуг по размещению информационного баннера (4,92*3,28) на фасаде "Амфитеатра" для анонсирования культурных мероприятий, 1 сутки

80 000
48.
"Амфитеатрдың" жазғы алаңында жарық және дыбыс жабдықтарының стандарттық жинағымен бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, 1 тәулік
1 500 000
49.
"Амфитеатрдың" жазғы алаңында жарық және дыбыс жабдықтарының стандарттық жинағымен бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде қызметтердің көрсетілуі, 1 сағат
120 000
50.
Мәдени іс-шараларды анонстау үшін "Амфитеатрдың" қасбетінде ақпараттық баннерді (4,92*3,28) орналастыру қызметтерін көрсету, 1 тәулік

10 000
51.
Оказание услуг билетной кассы "Амфитеатра" для проведения совместных мероприятий, 1 месяц
80 000
52.
Оказание услуг билетной кассы "Амфитеатра" для проведения совместных мероприятий, 1 сутки
4 000
".
Приложение 3
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 27 августа 2020 года № 508-1773
Приложение 5
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Дополнение, вносимое в цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Жастар театры" акимата города Нур-Султан
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Жастар театры" акимата города Нур-Султан:
дополнить строкой, порядковый номер 10, следующего содержания:
"
10.
Услуги по проведению курсов театральной студии

10 000
51.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін "Амфитеатрдың" билет сату кассасын ұсыну қызметтері, 1 ай
80 000
52.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін "Амфитеатрдың" билет сату кассасын ұсыну қызметтері, 1 тәулік
4 000
".
___________________________
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "__" ________
№ ___________ қаулысына
3-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
5-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Жастар театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларына енгізілетін толықтыру
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Жастар театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 10-жолмен толықтырылсын:
"
10.
Театр студиясының курстарын өткізу қызметтері

25 000
".
Приложение 4
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 27 августа 2020 года № 508-1773
Приложение 7
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Изменения, вносимые в цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Театр кукол" акимата города Нур-Султан
В ценах на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Театр кукол" акимата города Нур-Султан:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
1.
Стоимость входного билета на театрализованное представление на одного человека:
1.1.
продолжительность программы 20 минут

25 000
";
_______________________
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "__" ________
№ ___________ қаулысына
4-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
7-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Қуыршақ театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларына енгізілетін өзгерістер
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Қуыршақ театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларында:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.
Театрлық көрсетілімге бір адамға кіру билетінің құны:
1.1.
бағдарлама ұзақтығы 20 минут

150 000
5.2.
Услуги по организации выступления одного коллектива (1 час)
300 000
5.3.
Услуги по организации выступления одного коллектива (1,5 час)
400 000
";
в строке, порядковый номер 6, цифры "1 330 000" заменить цифрами "500 000";
в строке, порядковый номер 7, цифры "7 000" заменить цифрами "5 000";
в строке, порядковый номер 8, цифры "17 000" заменить цифрами "10 000"
дополнить строкой, порядковый номер 9, следующего содержания:
"
9.
Услуги по предоставлению зала для проведения детских мероприятий (1 час)

150 000
5.2.
бір ұжымның өнер көрсетуін ұйымдастыру қызметтері (1 сағат)
300 000
5.3.
бір ұжымның өнер көрсетуін ұйымдастыру қызметтері (1,5 сағат)
400 000
";
реттік нөмірі 6-жолдағы "1 330 000" деген сандар "500 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы "7 000" деген сандар "5 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы "17 000" деген сандар "10 000" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 9-жолмен толықтырылсын:
"
9.
Балалар іс-шараларын өткізу үшін залды ұсыну қызметтері (1 сағат)

150 000
".
Приложение 6
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 27 августа 2020 года № 508-1773
Приложение 11
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Дополнения, вносимые в цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Музей Сакена Сейфуллина" акимата города Нур-Султан
В ценах на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Музей Сакена Сейфуллина" акимата города Нур-Султан:
строку, порядковый номер 1.9, после слов "для прочих категорий граждан" дополнить словами ", в том числе для граждан государств-членов Евразийского экономического союза".
Приложение 7
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 27 августа 2020 года № 508-1773
Приложение 12
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Изменения, вносимые в цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Музейно-мемориальный комплекс жертв политических репрессий и тоталитаризма "АЛЖИР" акимата города Нур-Султан
В ценах на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Музейно-мемориальный комплекс жертв политических репрессий и тоталитаризма "АЛЖИР" акимата города Нур-Султан:
в строке, порядковый номер 1.3, слово "взрослых" заменить словами "для прочих категорий граждан, в том числе для граждан государств-членов Евразийского экономического союза";
в строке, порядковый номер 2.3, слово "взрослых" заменить словами "для прочих категорий граждан, в том числе для граждан государств-членов Евразийского экономического союза".
Приложение 8
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 27 августа 2020 года № 508-1773
Приложение 13
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Дополнения, вносимые в цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Тәуелсіздік сарайы" акимата города Нур-Султан
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Тәуелсіздік сарайы" акимата города Нур-Султан:

150 000
".
___________________________
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "__" ________
№ ___________ қаулысына
6-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
11-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Сәкен Сейфуллин музейі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларына енгізілетін толықтырулар
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Сәкен Сейфуллин музейі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларында:
реттік нөмірі 1.9-жолдағы "басқа да азаматтар санаттары" деген сөздерден кейін, "оның ішінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің азаматтары" деген сөздермен толықтырылсын.
_________________________
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "__" ________
№ ___________ қаулысына
7-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
12-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Саяси қуғын-сүргін және тоталитаризм құрбандарының "АЛЖИР" мемориалды мұражай кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларына енгізілетін өзгерістер
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Саяси қуғын-сүргін және тоталитаризм құрбандарының "АЛЖИР" мемориалды мұражай кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларында:
реттік нөмірі 1.3-жолдағы "ересектер үшін" деген сөздер "басқа да азаматтар санаттары, оның ішінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің азаматтары үшін" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2.3-жолдағы "ересектер үшін" деген сөздер "басқа да азаматтар санаттары, оның ішінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің азаматтары үшін" деген сөздермен ауыстырылсын.
________________________
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "__" ________
№ ___________ қаулысына
8-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
13-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Тәуелсіздік сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларына енгізілетін толықтырулар
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Тәуелсіздік сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларында:

дополнить строками, порядковые номера 29, 29.1, 29.2, 29.3, следующего содержания:
"
29.
Услуга по предоставлению мебели для проведения совместных мероприятий:
29.1.
стул с мягким сиденьем в золотом цвете (за единицу), 1 сутки
700
29.2.
стол-парта (за единицу), 1 сутки
1000
29.3.
подиум в комплекте с ножками размером 2 кв.м (за единицу), 1 сутки
6000
".
Приложение 9
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 27 августа 2020 года № 508-1773
Приложение 14
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Дополнения, вносимые в цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Дирекция по обеспечению сохранности памятников и объектов историко-культурного наследия" акимата города Нур-Султан
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Дирекция по обеспечению сохранности памятников и объектов историко-культурного наследия" акимата города Нур-Султан:

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 29, 29.1, 29.2, 29.3-жолдармен толықтырылсын:
"
29.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін жиһазды ұсыну қызметтері:
29.1.
алтын түсті жұмсақ отырғышы бар орындық (бір бірлік үшін), 1 тәулік
700
29.2.
үстел-парта (бір бірлік үшін), 1 тәулік
1000
29.3.
көлемі 2 ш.м болатын аяқтарымен жиынтықтағы подиум (бір бірлік үшін), 1 тәулік
6000
".
___________________________
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "__" ________
№ ___________ қаулысына
9-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
14-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Тарихи-мәдени мұра объектілерін және ескерткіштерді сақтауды қамтамасыз ету жөніндегі дирекция" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларына енгізілетін толықтырулар
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Тарихи-мәдени мұра объектілерін және ескерткіштерді сақтауды қамтамасыз ету жөніндегі дирекция" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларында:

150 000
5.
корпоративный утренник со сказкой в Большом зале
300 000
* Примечание:
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", участники и инвалиды Великой Отечественной войны имеют право на первоочередное и бесплатное посещение культурно-зрелищных мероприятий (при предъявлении подтверждающих документов).

150 000
5.
Үлкен залда ертегімен корпоративтік ертеңгілік өткізу қызметтері
300 000
* Ескертпе:
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері мәдени ойын-сауық шараларына бірінші кезекте және тегін кіруіне құқықтары бар (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).

Согласно Закону Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", инвалиды первой, второй группы и дети-инвалиды до 18 (восемнадцати) лет имеют право на бесплатное посещение культурно-зрелищных мероприятий (при предъявлении подтверждающих документов), инвалидам третьей группы предоставляются льготы в размере 50% от стоимости билета на культурно-зрелищные мероприятия (при предъявлении подтверждающих документов).
Детям до 5 (пяти) лет вход бесплатный без предоставления места. Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).".
Приложение 11
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 27 августа 2020 года № 508-1773
Приложение 15
к постановлению акимата
города Астаны
от 24 мая 2017 года № 105-1016
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Nomad City Hall" акимата города Нур-Султан
п/п
Наименование товара (работы, услуги)
Цена за единицу, тенге
1
2
3
1.
Услуга по предоставлению концертного зала для проведения совместных мероприятий с набором оборудования "Эконом" – малоформатный проект, продолжительностью 1 час с предоставлением:
2-х микрофонов, 2-х стоек для микрофона;
звукового технического обеспечения мощностью 20 кВт;
светового технического обеспечения – технического рабочего света;
гримерного помещения – 1 ед.

"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, бірінші және екінші топтардағы мүгедектер мен 18 (он сегіз) жасқа дейінгі мүгедек балалардың мәдени ойын-сауық шараларына тегін кіруіне құқықтары бар (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда), ал үшінші топтағы мүгедектер мәдени ойын-сауық шараларына кіру билеті құнының 50% төлеп кіре алады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
5 (бес) жасқа дейінгі балаларға кіру тегін, бірақ отырғызатын орын ұсынылмайды. Кәмелетке толғанға дейін ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).".
_________________________
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "__" ________
№ ___________ қаулысына
11-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 105-1016 қаулысына
15-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Nomad Cіty Hall" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары
Р/с
Тауар (жұмыстың, көрсетілетін қызметтің) атауы
Бірлік бағасы, теңге
1
2
3
1.
2-микрофон, 2 микрофон тіреуішін;
қуаттылығы 20 кВт дыбыстық техникалық қамтамасыз етуді;
техникалық жұмыс жарығы – жарықтық техникалық қамтамасыз етуді;
1 бірлік гримерлік бөлмесін ұсынумен шағын форматтағы жоба – "Эконом" жабдықтары жиынтығымен қамтамасыз ете отырып, ұзақтығы 1 сағатқа бірлескен іс-шаралар өткізу үшін концерт залын ұсыну қызметтері

200 000
2.
Услуга по предоставлению концертного зала для проведения совместных мероприятий с набором оборудования "Стандарт", продолжительностью 1 час с предоставлением:
2-х микрофонов, 2-х стоек для микрофона;
звукового технического обеспечения мощностью 80 кВт в час и выше;
светового технического обеспечения – динамичный свет, Spot 1200 со световым пультом;
гримерного помещения – 8 ед.
300 000
3.
Услуга по предоставлению концертного зала для проведения совместных мероприятий с набором оборудования "Эконом" – малоформатный проект, продолжительностью до 12 часов с предоставлением:
2-х микрофонов, стойки для микрофона;
звукового технического обеспечения мощностью от 20 до 50 кВт;
светового технического обеспечения – технического рабочего света;
гримерного помещения – 4 ед.

200 000
2.
2-микрофон, 2 микрофон тіреуішін;
қуаттылығы 80 кВт және одан жоғары дыбыстық техникалық қамтамасыз етуді;
жарықтық техникалық қамтамасыз ету – динамикалық жарықты, Spot 1200 жарықтық пультімен;
8 бірлік гримерлік бөлмесін ұсынумен "Стандарт" жабдықтар жиынтығын қамтамасыз ете отырып, ұзақтығы 1 сағатқа бірлескен іс-шаралар өткізу үшін концерт залын ұсыну қызметтері
300 000
3.
2-микрофон, 2 микрофон тіреуішін;
қуаттылығы 20 кВт-тан 50 кВт-қа дейін дыбыстық техникалық қуаттылығы қамтамасыз етуді;
техникалық жұмыс жарығы – жарықтық техникалық қамтамасыз етуді;
4 бірлік гримерлік бөлмесін ұсынумен шағын форматтағы жоба – "Эконом" жабдықтарын қамтамасыз ете отырып, ұзақтығы 12 сағатқа дейін бірлескен іс-шаралар өткізу үшін концерт залын ұсыну қызметтері

750 000
4.
Услуга по предоставлению концертного зала для проведения совместных мероприятий с набором оборудования "Стандарт", продолжительностью до 12 часов с предоставлением:
2-х микрофонов;
звукового технического обеспечения мощностью 80 кВт в час и выше;
светового технического освещения – динамичного, Spot 1200 со световым пультом;
гримерного помещения – 8 ед.
1 000 000
5.
Услуга по предоставлению зала для репетиций при проведении совместных мероприятий, продолжительностью до 12 часов, с предоставлением:
звукового технического обеспечения мощностью до 80 кВтв час;
светового технического обеспечения – динамичного света, Spot 1200 со световым пультом;
гримерного помещения – 2 ед.
500 000
6.
Услуга по предоставлению зала для монтажа и демонтажа декораций и концертного оборудования при проведении совместных мероприятий, продолжительностью до 12 часов, с предоставлением:
услуги грузового лифта;
светового технического обеспечения – рабочего, технического света;
клининга (по времени)
500 000
8.
Услуга по предоставлению фойе 1-го этажа для проведения совместных мероприятий, продолжительностью до 6 часов, с предоставлением:
освещения – лампы "Черепашка";
клининга (по времени)
300 000
9.
Услуга по выступлению актеров при проведении совместных мероприятий, 1 час
300 000
1
2
3
10.
Услуга по предоставлению звуковой аппаратуры при проведении совместного мероприятия:
10.1.
микрофон, 1 ед.
10 000
10.2.
аппаратура для БЭК-лайн вокала (3 микрофонные стойки, 3 микрофона, монитор)
60 000
10.3.
звуковая аппаратура
40 000
11.
Услуга по размещению и подключению дополнительной аппаратуры заказчика при проведении совместного мероприятия, 1 ед.
15 000
12.
Услуга по предоставлению площади 1 кв. м, без проведения к точке питания электрической энергии, 1 сутки
1500
13.
Услуга по предоставлению площади 1 кв. м, с подведением к точке питания электрической энергии, до 12 часов
2500
14.
Услуга по размещению баннера, 1 кв. м, до 6 часов
2000
15.
Услуга по предоставлению LED-экрана для проведения совместных мероприятий, 1 кв. м
25 000
16.
Услуга по предоставлению гримерного помещения для проведения совместного мероприятия, 1 сутки
40 000
17.
Услуга по предоставлению свадебной и художественной фото- и видеосъемки в пределах здания, 1 час
25 000
18.
Услуга по предоставлению барной стойки с оборудованием для проведения совместного мероприятия, до 10 часов
50 000
19.
Оказание услуг студии актерского мастерства, 8 посещений, 1 месяц
15 000
20.
Стоимость входного билета на театральную постановку на одного человека:
20.1.
с 1 по 9 ряд
1 500
20.2.
с 10 по 16 ряд
1 200
20.3.

750 000
4.
2 микрофон;
қуаттылығы 80 сағ/кВт және одан жоғары дыбыстық техникалық қамтамасыз етуді;
жарықтық техникалық қамтамасыз ету – динамикалық жарық, Spot 1200 жарықтық пультімен;
8 бірлік гримерлік бөлмесін ұсынумен "Стандарт" жабдықтары жиынтығын қамтамасыз ете отырып, ұзақтығы 12 сағатқа дейін бірлескен іс-шараларды өткізу үшін концерт залын ұсыну қызметтері
1 000 000
5.
Қуаттылығы 80 сағ/кВт-қа дейінгі дыбыстық техникалық қамтамасыз етуді;
жарықтық техникалық қамтамасыз ету – динамикалық жарықты, Spot 1200 жарықтық пультімен;
2 бірлік гримерлік бөлмесін ұсынумен жабдықтарды қамтамасыз ете отырып, ұзақтығы 12 сағатқа дейін бірлескен іс-шараларды өткізу кезінде залды дайындық үшін ұсыну қызметі
500 000
6.
жүк лифті қызметін;
жарықтық техникалық қамтамасыз ету – жұмыстық, техникалық жарықты;
клинингті (уақыт бойынша) ұсынумен ұзақтығы 12 сағатқа дейін бірлескен іс-шараларды өткізу үшін декорациялар мен концерттік жабдықтарды жинау және бөлшектеу үшін залды ұсыну қызметі
500 000
7.
Ұзақтығы 3 сағатқа дейін бірлескен іс-шараларды өткізу үшін 2-қабаттағы фойені ұсыну қызметі
150 000
8.
"Черепашка" шамы жарығымен қамтамасыз етуді;
клинингті (уақыт бойынша) ұсынумен ұзақтығы 6 сағатқа дейін бірлескен іс-шараларды өткізуге 1-ші қабаттағы фойені ұсыну қызметі
300 000
9.
Бірлескен іс шаралар өткізу кезінде актерлердің қойылымдары бойынша қызмет, 1 сағат
300 000
10.
Бірлескен іс-шаралар өткізу кезіндегі дыбыстық аппаратураны ұсыну қызметі:
10.1.
микрофон, 1 бірлік
10 000
10.2.
БЭК-лайн вокалына арналған аппаратура (3 микрофон тіреуіші, 3 микрофон, монитор)
60 000
10.3.
дыбыстық аппаратура
40 000
11.
Бірлескен іс-шаралар өткізу кезінде тапсырыс берушінің қосымша аппаратурасын орналастыру мен қосу қызметі, 1 бірлік
15 000
12.
Электр энергиясының қуатына қосылмайтын 1 ш.м алаңды ұсыну қызметі, 1 тәулік
1500
13.
Электр энергиясының қуатына қосылатын 1 ш.м алаңды ұсыну қызметі, 12 сағатқа дейін
2500
14.
Баннерді орналастыру қызметі, 1 ш.м, 6 сағатқа дейін
2000
15.
Бірлескен іс-шараларды өткізу үшін LED-экранды ұсыну қызметі, 1 ш.м
25 000
16.
Бірлескен іс-шаралар өткізу үшін гримерлік бөлмені ұсыну қызметі, 1 тәулік
40 000
17.
Ғимарат аумағында үйлену тойы мен көркемдік фото- және бейне түсірілімдерін ұсыну қызметі, 1 сағат
25 000
18.
Бірлескен іс-шаралар өткізу үшін жабдықтарымен бар үстелшесін ұсыну қызметі, 10 сағатқа дейін
50 000
19.
Актерлік шеберлікке арналған студия қызметтерін көрсету, 8 рет келу, 1 ай
15 000
20.
Театр қойылымына бір адамға кіру билетінің құны:
20.1.
1-9 қатарлар
1 500
20.2.
10-16 қатарлар
1 200
20.3.

Детям до 5 (пяти) лет вход бесплатный без предоставления места. Детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, не достигшим 18 (восемнадцати) лет, потерявших родителей до совершеннолетия, на посещение предоставляются бесплатные билеты (при предъявлении подтверждающих документов).

5 (бес) жасқа дейінгі балаларға кіру тегін, бірақ отырғызатын орын ұсынылмайды. Кәмелетке толғанға дейін ата-аналарынан айырылған 18 (он сегіз) жасқа толмаған жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға кіруге тегін билеттер ұсынылады (растайтын құжаттарды ұсынған жағдайда).
___________________________