О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 5 февраля 2020 года № А-2/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 февраля 2020 года № 7668
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от "05" февраля 2020 года
№ А-2/48
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 15 июня 2015 года № А-6/276 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4880, опубликовано 28 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 15 июня 2015 года № А-6/276 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 15 апреля 2016 года № А-5/167 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5370, опубликовано 2 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 15 июня 2015 года № А-6/276 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 9 сентября 2016 года № А-10/438 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5571, опубликовано 21 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 28 декабря 2017 года №А-1/610 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6360, опубликовано 1 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 15 июня 2015 года № А-6/276 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 28 декабря 2017 года № А-1/611 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6361, опубликовано 8 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № А-2/48 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 ақпанда № 7668 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы "05" ақпандағы
№ А-2/48 қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/276 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4880 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/276 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 15 сәуірдегі № А-5/167 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5370 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/276 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 9 қыркүйектегі № А-10/438 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5571 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № А-1/610 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6360 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Ақмола облысы әкімдігінің "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/276 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № А-1/611 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6361 болып тіркелген, 2018 жылғы 8 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

6. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 17 июня 2019 года № А-6/270 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7249, опубликовано 1 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 28 декабря 2017 года № А-1/610 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 16 июля 2019 года № А-7/326 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7284, опубликовано 29 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

6. Ақмола облысы әкімдігінің "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 17 маусымдағы № А-6/270 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7249 болып тіркелген, 2019 жылғы 1 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Ақмола облысы әкімдігінің "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № А-1/610 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 16 шілдедегі № А-7/326 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7284 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).