О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 22 декабря 2010 года № А-12/499 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 29 апреля 2020 года № А-5/233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 мая 2020 года № 7848
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Облыстық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № А-12/499 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № А-5/233 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 7848 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Акмолинской области от 22 декабря 2010 года № А-12/499 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3382, опубликовано 29 января 2011 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующие изменения:
в перечне автомобильных дорог общего пользования областного значения, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 2 изложить в новой редакции:
"
2
КС-2
Ерейментау-Еркиншилик-Аршалы

1. Ақмола облысы әкімдігінің "Облыстық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № А-12/499 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3382 болып тіркелген, 2011 жылғы 29 қаңтарда "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген облыстық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізбесінде:
реттік нөмірі 2-жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
2
КС-2
Ерейментау-Еркіншілік-Аршалы

53,6
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Муратулы А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
Е.Маржикпаев

53,6
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Акмола облысы әкімінің орынбасары А. Мұратұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев