О городском бюджете на 2021-2023 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2020 года № С-49/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 января 2021 года № 8289.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 246 468,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 851 103,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 190 283,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 711 929,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 493 152,6 тысячи тенге;
2) затраты – 39 871 638,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 34 086,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122 514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 156 600,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 370 823,8 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 370 823,8 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 961 908,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 961 908,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24.12.2021 № С-13/3 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, установлены нормативы распределения доходов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100%;
2) по социальному налогу в бюджет города Кокшетау – 100%.
3. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 5 958 454,0 тысячи тенге.
4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены:
1) трансферты в сумме 78 441,3 тысяча тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на санитарию в сумме 9 000,0 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 31 358,3 тысяч тенге;
на содержание аппарата в сумме 27 248,5 тысяч тенге;
на поддержку культурно-досуговой работы на местном уровне 10 834,5 тысячи тенге;
2) трансферты в сумме 3 629,2 тысяч тенге поселку Станционный, в том числе:
на содержание аппарата в сумме 3 629,2 тысяч тенге;

2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № С-49/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 8289 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021–2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 246 468,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 851 103,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 190 283,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 711 929,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 493 152,6 мың теңге;
2) шығындар – 39 871 638,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 34 086,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 122 514,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 156 600,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 370 823,8 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 370 823,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 961 908,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 961 908,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 24.12.2021 № С-13/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52 бабының 1 тармағына сәйкес кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерінде белгіленді:
1) облыстық бюджетке төлем көзінен ұсталатын табыстан жеке табыс салығы бойынша – 100%;
2) Көкшетау қаласының бюджетіне әлеуметтік салық бойынша – 100%.
3. Қалалық бюджет шығындарында 5 958 454,0 мың теңге сомасында облыс бюджетіне бюджеттік алымдар алу қарастырылғаны ескерілсін.
4. Қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 78 441,3 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
санитарияға 9 000,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 31 358,3 мың теңге сомасында;
апаратты ұстауға 27 248,5 мың теңге сомасында;
жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдауға 10 834,5 мың теңге сомасында;
2) 3 629,2 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
апаратты ұстауға 3 629,2 мың теңге сомасында;

3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 336 132,0 тысячи тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 162 631,0 тысяча тенге;
поселку Станционный в сумме 173 501,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26.11.2021 № С-11/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2021 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
6. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2021 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2021 год в сумме 465 177,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30.06.2021 № С-8/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть в затратах городского бюджета на 2021 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 и 2020 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 36 305,2 тысяч тенге, на строительство жилья в сумме 1 513 290,0 тысяч тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения в сумме 120 294,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26.11.2021 № С-11/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Учесть в затратах городского бюджета на 2021 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 481 677,4 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 43,0 тысячи тенге;
на строительство жилья в сумме 164,7 тысячи тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло - водоснабжения и водоотведения в сумме 253,3 тысячи тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы за счет внутренних займов в сумме 389 976,7 тысяч тенге;
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 91 239,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 22.09.2021 № С-10/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

3) 336 132,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 162 631,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 173 501,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 26.11.2021 № С-11/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4- қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2021 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5- қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2021 жылға 465 177,7 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 30.06.2021 № С-8/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 36 305,2 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 1 513 290,0 мың теңге сомасында тұрғын үйдің құрылысына, 120 294,8 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 және 2020 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуді ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 26.11.2021 № С-11/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2021 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 481 677,4 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
43,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
164,7 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;
253,3 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;
389 976,7 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға;
91 239,7 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 22.09.2021 № С-10/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.

168 748,8
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
21 304,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
21 304,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 063 093,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
332 451,0
005
Государственная адресная социальная помощь
332 451,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 330 930,8
002
Программа занятости
189 207,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 970,6
006
Оказание жилищной помощи
10 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
364 559,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 521,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
102 697,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
281 265,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
288 106,9
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
73 103,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56 716,3
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
56 716,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
342 995,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
98 604,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 634,0
021
Капитальные расходы государственного органа
10 488,3
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

168 748,8
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
21 304,7
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 304,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 063 093,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
332 451,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
332 451,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 330 930,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
189 207,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 970,6
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
364 559,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 521,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
102 697,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
281 265,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
288 106,9
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
73 103,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56 716,3
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
56 716,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
342 995,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 604,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 634,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 488,3
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

23500519,0
01
Государственные услуги общего характера
393594,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
24041,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
24041,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
224084,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
224084,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
56435,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43286,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
7051,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
6098,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
35755,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
35755,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53279,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
53279,0
02
Оборона
41479,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
41479,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
36479,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
176845,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
160020,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
160020,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
16825,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
16825,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1134249,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
55000,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
919483,0
002
Программа занятости
89040,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

23500519,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
393594,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
24041,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24041,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
224084,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
224084,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
56435,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43286,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
7051,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
6098,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
35755,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35755,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53279,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53279,0
02
Қорғаныс
41479,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
41479,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
36479,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару
176845,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
160020,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
160020,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
16825,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16825,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1134249,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
55000,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
919483,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
89040,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

217 547,0
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
48 904,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
33 891,0
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
45 015,9
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
3 573,3
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
48 422,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
51 229,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
21 420,0
На обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
892,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
36 001,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
150 492,0
На общественные работы
22 798,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32 242,9
Отдел культуры и развития языков города Кокшетау
27 816,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
27 816,0
Целевые трансферты на развитие
5 214 751,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
5 214 751,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
252 541,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 4) (без наружных инженерных сетей)
299 008,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 5) (без наружных инженерных сетей)
181 551,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 6) (без наружных инженерных сетей)

217 547,0
Кепілдік әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
48 904,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
33 891,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
45 015,9
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
3 573,3
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көпбалалы отбасы мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
48 422,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
51 229,0
Ымдау тілі мамандарының қызметтерін көрсетуге
21 420,0
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік пайдаланылатын катетерлермен қамтамасыз етуге
892,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
36 001,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
150 492,0
Қоғамдық жұмыстарға
22 798,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
32 242,9
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
27 816,0
Мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
27 816,0
Нысаналы даму трансферттерi
5 214 751,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
5 214 751,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
252 541,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (4 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
299 008,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (5 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
181 551,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (6 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)

181 551,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 7) (без наружных инженерных сетей)
414 486,0
"Строительство и реконструкция тепломагистрали от НПС-2 до ТК-2-5 2ДУ 700 на 2ДУ 1000 мм в городе Кокшетау Акмолинской области"
1 334 399,0
"Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Ш.Кудайбердиева до улицы Байкен Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области"
629 535,0
"Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 отТК-8 до ТК11-А с 2Ду700 на 2Ду700 по улице Байкен Ашимова (от улицы К.Сатпаева до улицы Малика Габдуллина) в городе Кокшетау" Акмолинской области
742 671,0
"Реконструкция магистральных инженерных сетей теплоснабжения по улице М.Ауэзова (на участке улиц А.Пушкина- Малика Габдуллина) города Кокшетау Акмолинской области"
485 139,0
"Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области. Реконструкция НПС-2"
379 963,0
Строительство наружных сетей теплоснабжения, водоснабжения и канализации к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
28 560,0
Строительство наружных сетей электроснабжения к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
34 337,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадь 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1, 2) (Наружные сети электроснабжения).
117 024,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения)
36 620,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (НВК, ТС)
79 462,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения)
17 904,0
Бюджетные кредиты
122 514,0
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
122 514,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
122 514,0
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2020 года № С-49/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2021 год

181551,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (7 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
414 486,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында НПС-2-ден ТК-2-5 2Ду 700-ден 2ДУ 1000 мм-ге дейінгі жылу магистралін салу және қайта жаңарту
1 334 399,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков көшесі бойынша (Ш. Құдайбердиев көшесінен Байкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
629 535,0
Ақмола облысының "Көкшетау қаласында Байкен Әшімов көшесі бойымен (Қ.Сәтпаев көшесінен Мәлік Ғабдуллин көшесіне дейін) ТМ-1 ТК-8 ден ТК11-А дейін 2ДУ700-ден 2ДУ700-ге дейін жылу магистралін салу және реконструкциялау"
742 671,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының М.Әуезов көшесінде (А.Пушкин- Мәлік Ғабдуллин көшелерінің учаскесінде) магистралды инженерлік жылумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
485 139,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай магистралды инженерлік желілер салу (ауданы 38,6 га учаскеде). НПС-2 қайта құру.
379 963,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласындағы Көктем ықшам ауданынан солтүстікке қарай орналасқан 5 қабатты үш тұрғын үйге (1, 2, 3 позициялары) сыртқы жылу беру, су және кәріз желілерінің құрылысы
28 560,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласындағы Көктем ықшам ауданынан солтүстікке қарай орналасқан 5 қабатты үш тұрғын үйге (1,2,3 позициялары) сыртқы электр желілерінің құрылысы
34 337,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласында (1,2 позициялары) екі көппәтерлі тұрғын үйдің сыртқы инженерлік желілері мен абаттандыру құрылысы (сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
117 024,0
Ақмола облысы Көкшетау қ. Көктем ш.а. солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
36 620,0
Ақмола облысы Көкшетау қ. Көктем ш.а. солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру құрылысы
79 462,0
Ақмола облысы Көкшетау қ. Көктем ш.а. солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
17 904,0
Бюджеттік кредиттер
122 514,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлімі
122 514,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
122 514,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-49/2 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24.12.2021 № С-13/3 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
10 838 172,5
Целевые текущие трансферты
6 288 960,8
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
240 423,6
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
46 700,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
2 632,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
17 635,7
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
6 259,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
4 532,0
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
6 000,0
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
123 014,0
На обучение специалистов сферы социальной защиты, работающих с детьми с аутизмом и ментальными поведенческими нарушениями
116,0
В рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"
1 336,3
На выплату единовременной социальной помощи многодетным матерям, награжденными подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа", и многодетным матерям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет
20 501,0
На выплату единовременной социальной помощи участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
3 325,2
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию 30-летия Дня Независимости
5 309,5
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию 30-летия Дня Независимости
3 062,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
2 744 203,9
Капитальный ремонт дворовых территорий в границах улиц Абая -Ташенова -Ауельбекова -Габдуллина в городе Кокшетау
194 983,0
Завершение работ по капитальному ремонту дворовых территорий в границах улиц Абая-Ташенова-Ауельбекова-Пушкина в городе Кокшетау
74 255,0
Текущий ремонт площадки флагштока в городе Кокшетау
30 438,2
Благоустройство областного центра
100 000,0
Субсидирование пассажирских перевозок в городе Кокшетау

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 24.12.2021 № С-13/3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
10 838 172,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 288 960,8
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
240 423,6
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
46 700,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу жөніндегі субсидияларға
2 632,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
17 635,7
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6 259,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесшілер және ассистенттерді енгізуге
4 532,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
6 000,0
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
123 014,0
Аутизммен және мінез-құлық бұзылыстары бар балалармен жұмыс істейтін әлеуметтік қорғау саласындағы мамандарды оқытуға
116,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы аясында "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасына
1 336,3
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" медальдары бар көп балалы аналарға, сондай-ақ арнайы мемлекеттік жәрдемақы алатын 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы отбасыларға бір жолғы әлеуметтік көмек төлеуге
20 501,0
Чернобыль атом электр станциясындағы аппатың сылдарларын жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
3 325,2
Тәуелсіздік күнінің 30-жылдығын мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
5 309,5
Тәуелсіздік күнінің 30-жылдығын мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
3 062,9
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 744 203,9
Көкшетау қаласында Абай- Тәшенова- Әуелбеков- Ғабдуллин көшелерінің шеңінде аула алаңдарын күрделі жөндеу
194 983,0
Көкшетау қаласында Абай- Тәшенова- Әуелбеков- Пушкин көшелерінің шеңінде аула алаңдарын күрделі жөндеу
74 255,0
Көкшетау қаласында флагшток алаңын ағымдағы жөндеу
30 438,2
Облыс орталығын абаттандыру
100 000,0
Көкшетау қаласында жолаушылар тасымалын субсидиялау

597 911,0
Средний ремонт автомобильного моста через реку Кылшакты в районе путепровода на поселке Станционный в городе Кокшетау
135 483,5
Средний ремонт улиц города Кокшетау
449 246,9
Обеспечение льготным проездом многодетных матерей и детей из многодетных семей
11 316,0
Ремонт объектов коммунальной собственности в городе Кокшетау
351 326,4
Выкуп земельных участков для государственных надобностей в городе Кокшетау
637 243,9
Текущий ремонт подстанции "Северная" в городе Кокшетау
162 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
237 620,9
Выкуп жилья
61 000,0
Ремонт объектов коммунальной собственности в городе Кокшетау
176 620,9
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
876,0
На увеличение размера подъемного пособия
876,0
Аппарат акима города Кокшетау
3 035 500,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
3 035 500,0
Отдел внутренней политики города Кокшетау
2 000,0
На размещение государственного социального заказа на антикоррупционную тематику
2 000,0
Отдел жилищной инспекции города Кокшетау
28 336,4
Изготовление техпаспортов жилых домов в городе Кокшетау
28 336,4
Трансферты на развитие
4 249 196,7
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
340 392,8
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Су Арнасы"
108 647,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"
231 745,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 247 727,6
Строительство набережной зоны вдоль озера Копа от улицы Кенесары до Центра крови в городе Кокшетау (1 очередь, участок от поворота на Центр крови до моста через речку Кылшакты)
50 000,3
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка в городе Кокшетау Акмолинской области
149 501,1
Реконструкция дорог микрорайона Бейбітшілік от улицы Уалиханова в городе Кокшетау
300 000,0
Реконструкция дороги по улице Малика Габдуллина (участок от улицы Мухтара Ауэзова до улицы Акана серэ) в городе Кокшетау
201 373,2
Реконструкция дороги от улицы Уалиханова до путепровода через железную дорогу в городе Кокшетау Акмолинской области
100,0
Реконструкция автомобильного моста через речку Кылшакты по улице Малика Габдуллина в городе Кокшетау
30 272,0
Реконструкция моста автомобильной дороги по улице Сулейменова через речку Кылшакты в городе Кокшетау

597 911,0
Көкшетау қаласында Станционный кентінде жолөткел аймағында Қылшақты өзені арқылы автомобиль көпірін орташа жөндеу
135 483,5
Көкшетау қаласының көшелерін орташа жөндеу
449 246,9
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардан шыққан балаларды жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз ету
11 316,0
Көкшетау қаласында коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу
351 326,4
Көкшетау қаласында мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн сатып алу
637 243,9
Көкшетау қаласында "Северная" қосалқы станциясын ағымдағы жөндеу
162 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
237 620,9
Тұрғын-үйді сатып алуға
61 000,0
Көкшетау қаласында коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу
176 620,9
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
876,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
876,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
3 035 500,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
3 035 500,0
Көкшетау қаласының ішкі саясат бөлімі
2 000,0
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырып бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 000,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі
28 336,4
Көкшетау қаласындағы тұрғын үйлердің техпаспорттарын дайындауға
28 336,4
Дамытуға трансферттер
4 249 196,7
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
340 392,8
"Көкшетау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
108 647,0
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
231 745,8
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 247 727,6
Көкшетау қаласында Кенесары Қасымұлы көшесінен Қан орталығына дейін Қопа көлінің жағасы бойында жағалау аймағын салу (1 кезек, Қан орталығы бұрылысынан Қылшақты өзені арқылы көпірге дейінгі учаскесі)
50 000,3
Ақмола облысының Көкшетау қаласында Ескі әуежайдан Сарыарқа шағын ауданына дейін Қопа көлінің жағасы бойында жағалау аймағын салу
149 501,1
Көкшетау қаласында Шоқан Уәлиханов көшесінен бастап Бейбітшілік шағын ауданының жолдарын реконструкциялау
300 000,0
Көкшетау қаласында Мәлік Ғабдуллин көшесі бойынша жолдың реконструкциясы (Мұхтар Әуезов көшесінен Ақан сері көшесіне дейінгі учаскесі)
201 373,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласында темір жол арқылы Шоқан Уәлиханов көшесінен бастап жолөткелге дейін жолдарды реконструкциялау
100,0
Көкшетау қаласында Мәлік Ғабдуллин көшесі бойынша Қылшақты өзені арқылы автомобиль көпірін реконструкциялау
30 272,0
Көкшетау қаласында Сүлейменов көшесі бойынша Қылшақты өзені арқылы автомобиль жолының көпірін реконструкциялау

516 461,0
Реконструкция моста автомобильной дороги по улице Капцевича через речку Кылшакты в городе Кокшетау
20,0
Отдел строительства города Кокшетау
2 661 076,3
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (Водопропускные очистные сооружения). Корректировка.
240 000,0
Реконструкция парка "Борцам революции" в городе Кокшетау
249 275,0
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1) (без наружных инженерных сетей).
287 141,4
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2), (без наружных инженерных сетей). Корректировка для переселения жителей аварийного дома с улицы Вернадского и для государственных служащих)
366 014,3
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 3) (без наружных инженерных сетей). Корректировка (для переселения жителей аварийного дома с улицы Вернадского)
348 374,6
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (Наружные сети теплоснабжения)
12 394,9
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
44 610,4
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения)
7 310,2
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения)
7 458,1
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные водоснабжения, канализация, тепловые сети)
7 059,1
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
1 542,4
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (сети электроснабжения 0,4 кВ)

516 461,0
Көкшетау қаласындағы Қылшақты өзені арқылы Капцевич көшесі бойындағы автомобиль жолының көпірін қайта жаңарту
20,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
2 661 076,3
Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту, "Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту" 2-ші іске қосу кешені (Су құбырын тазарту) түзету
240 000,0
Көкшетау қаласында "Революция күрескерлері" саябақты реконструкциялау
249 275,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысы (алаңы 38,6 га учаскесінде) (1 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
287 141,4
Ақмола облысының Көкшетау қаласында (2-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз) тұрғын үй кешенін (ауданы 38,6 га учаскеде) салу. Түзету (Вернадский көш. апатты үйдің тұрғындарын көшіру үшін және мемлекеттік қызметшілеріне арналған)
366 014,3
Ақмола облысының Көкшетау қаласында (3-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз) тұрғын үй кешенін (ауданы 38,6 га учаскеде) салу. Түзету (Вернадский көш. апатты үйдің тұрғындарын көшіру үшін)
348 374,6
Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (алаңы 38,6 га учаскесінде) магистральдық инженерлік желілердің құрылысы (Сыртқы жылумен жабдықтау желілері)
12 394,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскесінде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Абаттандыру, электр жарығы, телефонизация)
44 610,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскесінде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (сыртқы электрмен қамту желілері)
7 310,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскедегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және аббаттандыру. (Сыртқы газбен жабдықтау желілері) (1 позиция)
7 458,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскедегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу (Сытрқы сумен қамту, канализация, жылу желілері)
7 059,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Телефондандырудың сыртқы желілері және абаттандыру)
1 542,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Зарап Темірбеков көшесі № 2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292- пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (0,4 кВ электрмен жабдықтау желілері)

851,0
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1) (без наружных инженерных сетей)
63 053,7
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2) (без наружных инженерных сетей)
63 153,9
Строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский в городе Кокшетау 2 этап, 2 очередь (Коллекторная насосная станция)
34 666,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2) (Наружные сети водоснабжения, канализации и теплоснабжения)
2 403,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2) (Наружные сети газоснабжения)
9 862,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2) (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
47 669,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум многоквартирным жилым домам (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2) (электроснабжение)
36 363,2
Установка водогрейного котла в рамках реконструкции районной котельной № 1 в городе Кокшетау
87 776,1
Строительство сетей водоснабжения по улице Богембая в городе Кокшетау
88 104,3
Реконструкция административного здания по улице Пушкина, 21 в городе Кокшетау Акмолинской области
254 600,0
Строительство наружных сетей теплоснабжения, водоснабжения и канализации к трем пяти этажным жилым домам (позиции 1, 2, 3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
22 058,6
Строительство благоустройства, наружные сети освещения и телефонизации к трем пяти этажным жилым домам (позиции 1,2,3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
38 957,9
Строительство пятиэтажного сорокаквартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне №1, №9А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)
123 568,8
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га сев. микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 5)" (без наружных инженерных сетей)
27 473,8
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 6)" (без наружных инженерных сетей)

851,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде) (1 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
63 053,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы (алаңы 88,5 га учаскеде) (2 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
63 153,9
Көкшетау қаласы Васильковский шағын ауданының солтүстігіне қарай инженерлік желілерді салу. 2 кезең, 2 кезек (Коллекторлы сорғы станциясы)
34 666,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (алаңы 88,5 га учаскеде) (1,2 позиция) (сумен жабдықтаудың, кәріздің және жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
2 403,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (ауданы 88,5 га учаскеде) (1,2 позиция) (газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
9 862,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (алаңы 88,5 га учаскеде) (1,2 позиция) (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
47 669,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында екі көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (алаңы 88,5 га учаскеде) (1,2 позиция) (Электрмен қамту
36 363,2
Көкшетау қаласындағы №1- аудандық қазандықты реконструкциялау шеңберінде су жылыту қазандығын орнату
87 776,1
Көкшетау қаласында Бөгембай көшесі бойынша сумен қамту желілерінің құрылысы
88 104,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Пушкин көшесі 21 үй бойынша әкімшілік ғимаратты реконструкциялау
254 600,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шығын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге сыртқы жылумен жабдықтау және кәріз желілерін салу (1,2,3 позициялар)
22 058,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шығын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге (1,2,3 позициялар) абаттандыру, сыртқы жарықтандыру және телефондандыру желілерін салу
38 957,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласының №1, №9А шағын ауданында қырық пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлау) құрылысы (1 позиция)
123 568,8
Ақмола облысы, Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіндегі ауданы 38,6 га жер учаскесінде (5 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
27 473,8
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (6 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)

28 171,2
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га сев. микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 7)" (без наружных инженерных сетей)
79 731,8
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по ул.Темирбекова №2, города Кокшетау Акмолинской области (сети телефонизации).
6 508,7
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по ул.Темирбекова №2, города Кокшетау Акмолинской области (Реконструкция водопровода)
1 310,2
Строительство инженерных сетей в южной части п.Станционный на участке площадью 60 га в городе Кокшетау. Сети электроснабжения
39 589,9
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) в мкр. Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области (сети электроснабжения)
34 022,8
Бюджетные кредиты
300 015,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
300 015,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
300 015,0

28 171,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Көктем шағын ауданынан солтүстікке қарай ауданы 38,6 га учаскесінде (7 позиция) сегіз көп пәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
79 731,8
Ақмола облысы Көкшетау қаласы, Зарап Темірбеков көшесі №2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (телефондандыру желілері).
6 508,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласы, Зарап Темірбеков көшесі №2 бойынша кіріктірілген паркингі бар 292 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру (су құбырын қайта жаңарту)
1 310,2
Көкшетау қаласының Станционный кентінің оңтүстік бөлігінде ауданы 60 га учаскесінде инженерлік желілер салу. Электрмен жабдықтау желілері
39 589,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында (ауданы 88,5 га учаскеде) магистральды инженерлік желілердің құрылысы (электрмен жабдықтау желілері)
34 022,8
Бюджеттік кредиттер
300 015,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
300 015,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
300 015,0