О внесении изменений и дополнения в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-25/8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Степногорска"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 17 апреля 2020 года № 6С-50/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 апреля 2020 года № 7834. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2024 года № 8С-10/2
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 09.02.2024 № 8С-10/2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Степногорска" от 24 декабря 2013 года № 5С-25/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3992, опубликовано 30 января 2014 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск") следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Степногорска, утвержденных указанным решением:
дополнить пунктом 12-2 следующего содержания:
"12-2. При наступлении трудной жизненной ситуации, с учетом среднедушевого дохода гражданина (семьи), социальная помощь оказывается по заявлению, лицам, освободившимся из мест лишения свободы и состоящим на учете в службе пробации с предоставлением справки об освобождении, при обращении не позднее 6 месяцев после освобождения, предельный размер социальной помощи 15 месячных расчетных показателей.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Для получения социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации заявитель от себя или от имени семьи в уполномоченный орган или акиму поселка, сельского округа представляет заявление с приложением документов согласно Типовых правил.";

Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/8 "Степногорск қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 6С-50/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 сәуірде № 7834 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 9 ақпандағы № 8С-10/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 09.02.2024 № 8С-10/2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "Степногорск қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-25/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3992 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтарда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Степногорск қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
келесі мазмұндағы 12-2 тармағымен толықтырылсын:
"12-2. Өмірлік қиын жағдай туындаған кезде, азаматтың (отбасының) жан басына шаққандағы орташа табысын ескере отырып, әлеуметтік көмек бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінің есебінде тұратын адамдарға босатылғаны туралы анықтаманы ұсынумен, босатылғаннан кейін 6 айдан кешіктірмей жүгінгенде, әлеуметтік көмектің шекті мөлшері 15 айлық есептік көрсеткіш.";
16-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"16. Өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек алу үшін өтініш беруші өзінің немесе отбасының атынан уәкілетті органға немесе кент, ауылдық округтың әкіміне өтінішке қоса Үлгілік қағидаларға сәйкес құжаттарды ұсынады.";

подпункт 4) пункта 11 исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Степногорского городского
маслихата
Н.Лощинская
Исполняющий обязанности
секретаря Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска

11-тармақтың 4)-тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
Н.Лощинская
Степногорск қалалық
мәслихат хатшысының
міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі