О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2021 - 2023 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № С 65-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 января 2021 года № 8328.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2 - 7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Акколь на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 446 365,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 89 009,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 525,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 356 830,0 тысяч тенге;
2) затраты – 455 815,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 450,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 450,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2021 № С 13-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете города Акколь на 2021 год из районного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 15 921,0 тысяч тенге, на 2022 год из районного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 12 429,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 931,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 729,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 185,9 тысяч тенге;
2) затраты – 114 248,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 316,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 316,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № С 11-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Учесть, что в бюджете Урюпинского сельского округа на 2021 – 2023 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:

2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С 65-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 8328 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7- тармағына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 446 365,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 89 009,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 525,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 356 830,0 мың теңге;
2) шығындар – 455 815,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -9 450,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 9 450,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 10.12.2021 № С 13-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Ақкөл қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар 15 921,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, 2022 жылға бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар 12 429,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 931,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 729,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 107 185,9 мың теңге;
2) шығындар – 114 248,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 2316,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 316,1 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 16.11.2021 № С 11-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:

2021 год – 11 343,0 тысяч тенге;
2022 год – 10 923,0 тысяч тенге;
2023 год – 9 928,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 072,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 178,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 894,5 тысяч тенге;
2) затраты – 59 668,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 596,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 596,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № С 11-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть, что в бюджете Кенесского сельского округа на 2021 – 2023 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2021 год – 14 974,0 тысяч тенге;
2022 год – 14 551,0 тысяч тенге;
2023 год – 13 749,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Наумовского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 771,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 422,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 499,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 849,7 тысяч тенге;
2) затраты – 89 771,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № С 11-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть, что в бюджете Наумовского сельского округа на 2021 – 2023 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2021 год – 15 001,0 тысяч тенге;
2022 год – 14 531,0 тысяч тенге;
2023 год – 13 993,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 787,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 856,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 931,5 тысяч тенге;
2) затраты – 47 146,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -358,3 тысяч тенге;

2021 жылы – 11 343,0 мың теңге;
2022 жылы – 10 923,0 мың теңге;
2023 жылы – 9 928,0 мың теңге.
5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 072,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 178,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 54 894,5 мың теңге;
2) шығындар – 59 668,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 596,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 596,1 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 16.11.2021 № С 11-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2021 жылы – 14 974,0 мың теңге;
2022 жылы – 14 551,0 мың теңге;
2023 жылы – 13 749,0 мың теңге.
7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Наумовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89 771,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 422,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 499,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 86 849,7 мың теңге;
2) шығындар – 89 771,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 16.11.2021 № С 11-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021 - 2023 жылдарға арналған Наумовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2021 жылы – 15 001,0 мың теңге;
2022 жылы – 14 351,0 мың теңге;
2023 жылы – 13 993,0 мың теңге.
9. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 787,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 856,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 44 931,5 мың теңге;
2) шығындар – 47 146,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -358,3 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 358,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № С 11-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Учесть, что в бюджете Карасайского сельского округа на 2021 – 2023 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2021 год – 12 621,0 тысяч тенге;
2022 год – 12 645,0 тысяч тенге;
2023 год – 12 293,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Новорыбинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 045,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 323,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 371,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73 350,4 тысяч тенге;
2) затраты – 77 660,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 615,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 615,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № С 11-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть, что в бюджете Новорыбинского сельского округа на 2021 – 2023 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2021 год – 10 069,0 тысяч тенге;
2022 год – 9 907,0 тысяч тенге;
2023 год – 9 363,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 025,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 748,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 276,9 тысяч тенге;
2) затраты – 30 376,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 351,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 351,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № С 11-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть, что в бюджете Енбекского сельского округа на 2021 – 2023 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2021 год – 12 922,0 тысяч тенге;
2022 год – 13 318,0 тысяч тенге;
2023 год – 12 664,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Жалгызкарагайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 358,3 мың теңге.";
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 16.11.2021 № С 11-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2021 жылы – 12 621,0 мың теңге;
2022 жылы – 12 645,0 мың теңге;
2023 жылы – 12 293,0 мың теңге.
11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Новорыбинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 045,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 323,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 371,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 73 350,4 мың теңге;
2) шығындар – 77 660,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 615,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 615,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 16.11.2021 № С 11-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2021 - 2023 жылдарға арналған Новорыбинка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2021 жылы – 10 069,0 мың теңге;
2022 жылы – 9 907,0 мың теңге;
2023 жылы – 9 363,0 мың теңге.
13. 2021 - 2023 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 025,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 748,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 276,9 мың теңге;
2) шығындар – 30 376,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 351,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 351,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 16.11.2021 № С 11-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2021 - 2023 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2021 жылы – 12 922,0 мың теңге;
2022 жылы – 13 318,0 мың теңге;
2023 жылы – 12 664,0 мың теңге.
15. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 61 405,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 819,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 660,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 925,8 тысяч тенге;
2) затраты – 61 803,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -398,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 398,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № С 11-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Учесть, что в бюджете Жалгызкарагайского сельского округа на 2021 – 2023 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2021 год – 12 561,0 тысяч тенге;
2022 год – 12 304,0 тысяч тенге;
2023 год – 12 164,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Азат на 2021-2023 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 848,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 084,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 764,6 тысяч тенге;
2) затраты – 56 916,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 068,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 068,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2021 № С 11-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Учесть, что в бюджете села Азат на 2021 – 2023 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2021 год – 11 615,0 тысяч тенге;
2022 год – 11 080,0 тысяч тенге;
2023 год – 9 960,0 тысяч тенге.
19. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, села, сельских округов на 2021 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 28.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города районного значения, села, сельских округов.
20. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, села, сельских округов на 2021 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, согласно приложению 29.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города районного значения, села, сельских округов.
21. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата
Б.Умербаев
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского района
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № С 65-1
Бюджет города Акколь на 2021 год

1) кірістер – 61 405,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 819,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 660,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 925,8 мың теңге;
2) шығындар – 61 803,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -398,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 398,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 16.11.2021 № С 11-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2021 жылы – 12 561,0 мың теңге;
2022 жылы – 12 304,0 мың теңге;
2023 жылы – 12 164,0 мың теңге.
17. 2021 - 2023 жылдарға арналған Азат ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 848,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 084,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 53 764,6 мың теңге;
2) шығындар – 56 916,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 068,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 068,0 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 16.11.2021 № С 11-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2021 - 2023 жылдарға арналған Азат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2021 жылы – 11 615,0 мың теңге;
2022 жылы – 11 080,0 мың теңге;
2023 жылы – 9 960,0 мың теңге.
19. 2021 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 28-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауыл, ауылдық округтер әкімінің шешімімен анықталады.
20. 2021 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 29-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауыл, ауылдық округтер әкімінің шешімімен анықталады.
21. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Б.Умербаев
Ақкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С 65-1 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Ақкөл қаласының бюджеті