О признании утратившим силу решения акима Аршалынского района от 20 февраля 2020 года № 01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 19 июня 2020 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 июня 2020 года № 7910
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Аршалынского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Аршалынского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" от 20 февраля 2020 года № 01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7682, опубликовано 24 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Аршалынского района Сабирова Р.К.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Т.Муханбеджанов

Аршалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 20 ақпандағы № 01 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 06 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 маусымда № 7910 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңына сәйкес, Аршалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы ауданы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2020 жылғы 20 ақпандағы № 01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7682 тіркелген, 2020 жылғы 24 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Р.Қ. Сабировқа жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Муханбеджанов